O, maar je kan het ook nog geen poetsen noemen, hoor. Ik ben van plan om hem twee keer per dag de tandenborstel te geven om een beetje mee te spelen. Ook voor mezelf, om eraan te wennen. Hoeveel tandjes heeft Ruben inmiddels? En gebruik je dan ook (kinder)tandpasta?
Als het goed is mag Quinten zo weer naar huis! Hij is nog niet helemaal fit, nog flink verkouden en erg hees, maar hij wil weer goed drinken, spuugt niet meer en ook z'n diarree is minder geworden. Hij is nu gewoon ziek en niet meer aan het uitdrogen dus ik vind dat ie gewoon naar huis kan. Hopelijk denkt de arts daar hetzelfde over, dan kunnen we zo gaan.
Dat zou fijn zijn Daphne! Duim voor je dat dat mag! Hier wordt 's avonds na de fles de tanden gepoetst. Heb een aantal dagen strijd gehad met dr omdat zij eerst de tandenborstel wou. Duidelijk gezegd dat eerst mama en dan robine mag Nu gaat dat eindelijk goed hahahaha troela!
Hallo iedereen, Azucena, veel beterschap voor jouw mannetje, hoop dat hij straks lekker mee naar huis mag! Kruipen, hier pogingen tot en soms komt ze nu echt een stukje op handen en knieen naar voren, maar daarna gaat ze weer achteruit.... Tandjespoetsen, hier elke avond, met peutertandpasta van elmex, zat in zo een gratis doos. De jordan tandenborstel erbij, die is rond van vorm en heeft geen lange steel, zo kan ze nadat ik der 2 en half tandje heb gepoetst, zelf oefenen zonder dat ze er snel in stikt, ideale tandenborstel dus. Enkan ik rustig der nageltjes knippen of der gezichthe insmeren met vaseline. Hier alleen tuitbekers, rietjes beker, vind ik niet handig, nichtje hier van ruim anderhakf kan uit niks anders drinken dan rietjesbeker, omdat ze het gewoon niet snapt. En op mijn werk hadden we paar jaar terug ook rietjes bekers, tot er een kind bijna in het rietje stikte, die had het afgebeten blijkbaar, niet in mijn groep/bij zijn, maar toch. De dag erna waren alle rietjesbekers weggegooit, en zijn ze bij ons verboden. Katalaya, hier met pap precies hetzelfde, alleen Savannah werd zo boos dat ze daarna der papfles helemaal niet meer wou. Ze was er gelijk klaar mee. Op de pap staat bij gebruiksaanwijzing voor pap fles en pap bord, is een heel verschil met bereiding. Schema hier ong op vrije dag. 10.00 wakker 10,30 pap fles van toaal 240 cc Rond 12.00/12.30 slapen Rond 15.00 wakker Rond 15.10 broodje, eet ze nog steeds slecht, plus fruithap met water uit een tuitbeker. Rond 17.00 fles van 200cc Rond 17.15 slapen tot ong 18.30 19.00 avond eten, daarna danoontje met diksap of roosvicee. Tussen 20.00 en 21.00 douchen of bad en naar bed. Fles en avond eten omdraaien wilt ze niet, na haar avond eten en toetje weigert ze alles namelijk.
@kat: hier ook pap van een bordje/bakje. Inderdaad een stuk dikker maken. Eerste periode ging het niet snel genoeg volgens Lennox en erg mopperig. Nu steeds beter en heel af en toe als ie echt honger heeft, dan nog mopperen. Maar verder gaat het nu goed/snel. Vanmorgen bijvoorbeeld om 6.20 op en om 7.00 uur bij de oppas. Dus het komt wel.. Kiek Robine al staan dan! @tanden poetsen: wij hebben al een keer tanden gepoetst. Het ritme zit er gewoon nog niet in. Dus we vergeten het. En inderdaad met kindertandpasta. hie gaat t allemaal een stuk sneller nu. Nu Lennox eindelijk door heeft dat ie vooruit kan, doet ie t ook steeds vaker. Zitten gaat ook steeds beter,staan en optrekken is er echt nog niet bij.
Xavi tijgert als de beste. Soms lijkt het een beetje op kruipen, maar toch tijgert hij liever. (glad laminaat?) In de box is hij nu een aantal keren gaan zitten door zich aan de spijlen op te trekken. Helemaal zelfstandig gaan zitten doet hij nog niet. In de kinderstoel en op schoot zit hij wel stabiel, ook op zijn knietjes. Optrekken tot staan met een beetje hulp. Hij heeft zich - inmiddels alweer een maand geleden - één keer in de box tot staand opgetrokken. Het staan zelf gaat nog erg wankel. Wel de kracht, nog niet helemaal het evenwicht. Met mij als vangnet kan hij prima staan. Met wat begeleiding ook een paar stapjes, maar ik heb daarbij niet het idee dat het echt al 'lopen' te noemen is.
Robine is hier ondanks de spreidbroek super snel met haar ontwikkeling. Zit/staat/kruipt echt super snel/loopt langs de tafel of bank en kletst honderduit. Vooral het woordje poeta en badje, zonder betekenis hihihi. Ze begrijpt al echt dingen zoals kom en nee (en dan toch proberen haha). Ze is erg bewegelijk en zit geen moment stil. En begint nu zwaaien te leren
@tanden, hier heeft Lana inmiddels 6 tanden, dus er word s avonds goed gepoetst. @ontwikkeling, teigeren gaat heel snel. Ze kan ook zelf gaan zitten. Optrekken nog niet als je haar neer zet staat ze stevig maar mevrouw snapt niet dat je je zelf moet vast houden en los staan is pas de volgende stap. Verder kan ze zwaaien en zegt er dan DaDa bij. En het woordje eten komt ook vaak langs (weet niet of dat gericht is) verder oefent ze sinds een aantal dagen met nieuwe klanken benieuwd wat haar volgende woordje wordt.
Super dat kletsen lijkt me. Hier alleen nog maar brabbelen. Wij hebben trouwens een huis gekocht. Onder voorbehoud uiteraard.
Gefeliciteerd whoppie! Wat voor iets en waar gaan jullie wonen? En wat een ontwikkelingen allemaal zeg.. Hier pas 2 tandjes sinds 2 weken haha zijn nog niet eens helemaal eruit dus word nog niet gepoetst als ze er helemaal uit zijn beginnen we ook! En leuk zeg dat praten hier nog geen bewuste woorden hoor.. Denk dat papa en mama niet lang meer duurt dat brabbelt hij erg vaak.. Maar nog niet gericht als ik binnenkom ofzo Daphne fijn dat het beter gaat met quinten!! Hopelijk is hij snel weer helemaal beter
Positief dat Q zodanig is opgeknapt dat hij naar huis mag! Thuis bij moeders lekker verder aansterken en weer helemaal de oude worden!
Hij heeft 6 tandjes. 4 boven, 2 onder. Ik gebruik gewoon tandpasta die de oudste ook gebruikt. Is van 0-5 jaar. Meestal die van Zendium want daar staat Nijntje op. Heb altijd gehoord dat je ongeveer te grootte van een erwtje op de borstel moet doen. @Acu, fijn dat hij naar huis mag!! @Whoppie, gefeliciteerd met je huis!! @Woordjes, hier mama, hap, op en uit. Vooral hap zegt hij echt heel bewust en standaard als ik hem een hapje voorhoud. (filmpje: Hap - YouTube) @pap, hier geen pap. Kreeg van CB advies om daarmee te stoppen toen hij 10 kg was bij 74 cm. Hij krijgt hier dus gewoon nr.3 melk met een boterham 's ochtends
Wat gaan ze allemaal hard in de ontwikkeling! Geweldig . Soms lees ik de berichtjes hier wel met een steekje jaloezie, maar ik vind het ook super leuk te lezen hoe goed jullie kleintjes ontwikkelen. Quinten lijkt nu gericht papa te zeggen, maar niet altijd. Het omrollen heeft hij nu goed door, dus nou hoeft dat niet meer toch? Hij heeft het laten zien, dat is ook wel weer genoeg . We zijn aan het wachten op de verwijzing voor een revalidatiecentrum zodat ze hem beter op kunnen volgen en wij een verwijzing voor een aangepaste kinderstoel kunnen krijgen. Dan kan Quinten ook rechtop spelen, dat zal hij wel erg leuk vinden denk ik.. En ook even updaten wat het ziek zijn betreft. Het gaat nog helemaal niet goed. Quinten is niet echt meer ziek, maar hij wil niet drinken. Hij weigert z'n fles compleet. Fruit wilde hij ook maar een vijftal hapjes, alleen zo'n danoontje knijpzakje wilde hij 60 gram van (mega zoet, dus niet zo goed ). Totaal vandaag zo'n 330cc vocht binnen gekregen, waar het eigenlijk minimaal 450cc zou moeten zijn. Gister maar 300/320cc binnen gekregen. Vandaag dus ook maar minimaal geplast, sinds 09:00 2 keer een kleine lichte plasluier en 2 diarree luiers. Beide dagen de eerste fles wel super gedronken (190/200cc) maar daarna steeds maar drie slokjes en dan fles wegduwen/hoofd wegdraaien/kokhalzen. We mogen het nog een nachtje aankijken van de kinderarts op de afdeling, maar als hij morgen niet beter drinkt en/of plast nemen ze hem weer op . Ik ben er een beetje (heel erg) bang voor dat hij langere tijd een sonde gaat krijgen. Ik loop op de zaken vooruit, maar eigenlijk zat weigeren al wel in het vooruitzicht. Hij eet de laatste tijd heel slecht en we waren al gewaarschuwd dat we niks moeten opdringen, omdat er een grote kans is dat hij dan alles gaat weigeren. Daar lijkt het nu wel een beetje op uit te draaien.. Eigenlijk stond er de stille afspraak dat de sonde uitgesteld zou worden tot hij ging afvallen, maar ik weet niet of ze dat nu nog aandurven, als hij nu door het ziek zijn afvalt en niet genoeg drinkt/eet om goed bij te komen. Dus ja.. Ik hou jullie op de hoogte! Morgen belt de kinderarts nog een keer dan horen we of hij weer moet komen of dat hij thuis mag blijven. Ik hoop het laatste, maar vrees voor het eerste.
buiten makelaars Deze! Aan een vrij drukke weg, maar ja, groete tuin. Tegenover een grote speeltuin en midden in het dorp/centrum. .