Wat een schoonheid! Heel erg gefeliciteerd, geniet er van! En qua borstvoeding, dat kwam bij mij alle keren ook laat op gang, komt vanzelf wel goed Ik hoop dat je snel weer opknapt en herstelt!
Wauw! Gefeliciteerd met jullie prachtige kindje. Wat moet dat bijzonder zijn om haar na al die jaren eindelijk vast te kunnen houden!
Goh - wat staat de wereld op zijn kop zeg. We zijn beiden bekaf, en niet eens zozeer alleen door slaaptekort (ik moet nog steeds een nacht inhalen zeg maar), maar meer omdat er zoveel op je af komt, steeds weer achter dingen komt die je nog "even" moet halen. Manlief stapt geloof ik dagelijks 6 keer in de auto, omdat we dan weer net ff 1 ding zijn vergeten. Maar goed, langzaam aan komt er een soort van ritme in (althans iets wat voor ritme door moet gaan). Eva is vandaag aangegeven bij de gemeente. Je kon het zelfs via DigiD doen, maar manlief vond dat zoiets zo'n speciaal momentje was ... dat doe je ff niet zo online Borstvoeding is goed op gang gekomen. Wel via tepelhoedjes, want hoewel mijn tepels formaat CD hebben... the business end is te plat en ze kan niet aanhappen. Ze is sterk ... en dat voel je in de zuigsterkte (auw auw auw auw) ... het is ff wennen, maar heel speciaal. Verders kan ik naar haar blijven kijken ... ze is zo mooi, zo zacht ... ze ruikt zo lekker. Ze is heel zoet (nog vrees ik, zal vast over gaan) en als ze beneden in de wagenbak ligt te slapen, dan ga ik soms even gluren om te kijken of ze nog beweegt. Ze heeft kleine schrikmomentjes, en dan strekt ze de haar armpjes even hoog in de lucht en ze kan soms heel verzadigd zuchten. We zijn druk bezig een voedingsschema te vinden, waarin we bij de laatste voeding 's avonds ook lekker vroeg naar bed gaan zelf. Op die manier hopen we beiden toch wat slaap in te halen, maar ik vrees dat het verspilde moeite is. Moet zeggen dat het nog even best heel speciaal is als je 's nachts wakker wordt voor de voeding (al dan niet gewekt door Eva), het heeft wat, ik weet het niet ... iets gezelligs. Zal ongetwijfeld overgaan na de zoveelste gebroken nacht, maar voorlopig genieten we er nog heel erg van.