Je kan in de club op tools drukken en dan abonneren en bij de berixhten zelf ook. Als je over iets nieuws wil praten kan je zeldf een onderwerp toevoegen!! Ik ben in ronde 1 zwanger geraakt!!
Whaaaa, kijk even niet en zie dat je zwanger bent TineBx, gefeliciteeeerd!! Gaat hard zo! Enne Bagheera, vervelend zeg.. . Ik moet zegge. Ik was ook heel heftig ongesteld na het stoppen met de pil.. Enne, ik heb weeeekend! (Van een week..) haha! Gezinnetje afgesloten. Waren erg blij met me. Heel mooi pakketje van blond Amsterdam gekregen, daar ben ik gek op!!
Wow eerste ronde! Gefeliciteerd TineBx!! Dat gaat hard hier, hopelijk zet het goede nieuws zich voort de aankomende weken/maanden Ik ben nu een paar dagen niet meer ongesteld, dus ik heb het aankomende tijd heel gezellig met m'n vriend Ik was wel ruim 9 dagen ongesteld en heel veel, hebben jullie ook wel eens zo'n lange menstruatie?
Tine, wat een geweldig nieuws meid!!! En dat al in de eerste ronde, gefeliciteerd! Bij mij was het in ronde 2 raak. RDerby, vervelend dat je zo lang ongesteld was! Bij mij heeft het nog nooit zo lang geduurd, maar volgens mij komt het wel vaker voor en is het niets om je zorgen over te maken. Op naar je ei!
Word lid van ons clubje, klik hierop Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina
HAHAHAHA! Ik zei toch!! 2 per maand sowieso op roze zo gaan we lekker!!! Gefeliciteeeerd *zwangerschapsknuffel!!!* zijn we ong. even ver! Wel leuk!!! Ik zit hier echt met een big smile, vind het echt leuk voor je!
Oooh dankje ja dat had ik bij jou ook, die big smile! Ja een julibaby he hihi zwangerschapsknuffel terug! Toch speciaal hoor!! Zou morgen nod hebben hehehe dus dagje vroeger getest
Ananas wat fijn van je streepje op je ovu test hoop dat hij idd snel duidelijker wordt ^^ ik duimduimduim! Bagheera bleh ! Wat vervelend!! Ik hoop dat dit hele clubje snel zwanger is hoe leuk zou dat zijn?! Tot nu toe gaan we echt goed! Hihi. Vruchtbaar clubje . Nogmaals; aaal mijn positieve straaltjes gaan naar jullie! <3 @tinebx; haha ja julikindje! Hoe leuk!! Ik had 1 dag na nod getest, maar ik heb een korte cyclus ^^ dus was 11 of 12 dpo hihi. Magisch moment he?! Ik had van mezelf noooit zo'n reactie verwacht, had het al zo vaak in mn hoofd afgespeeld ... maar dat was een hysterische boel hihi. Huilen, lachen, springen ^^
Ja wat ik deze ochtend voelde heb ik nog nooooit gevoeld! Ik zag op de casette plots een miniscuul streepje komen maar ik dacht nee dat denk ik gewoon! En toen ging ik andere test halen en het streepje was weer iets beter zichtbaar maar moest wel goed kijken! Ik dacht het zal toch niet toen snel die andere gedaan en dat zandlopertje bleef maar draaien.. Plots zag ik het en ik wist niet wat er gebeurde. Ik rende naar de slaapkamer en liet de test aan mn vriend zien en begon te lachen en te huilen en te lachen en huilen. Wwaaaaaa Ja ik kende mn cyclus nog niet ging gewoon uit van mijn cyclus tijdens de pil en ja hoor...
Hahaha ja ongelofelijk! Ik deed de test meer om uit te sluiten en mijn testdrang even gerust te stellen ... legde de test neer, ging even pudding pakken, ga terug zitten....... OMFG?! IS DAT EEN EXTRA STREEPJE?! Ik kon mezelf alleen maar horen snikken: "omg, omg..! omg!! omg!!!" (beeld je hier een hysterisch huilende stem bij in hahaha). Nu weten we eindelijk hoe het voelt om zo'n positieve test in handen te hebben ^^ wat zijn we toch geluksvogels!
Ja ik kon dat ministreepje niet geloven dus heb meteen andere gedaan en dacht bij mezelf omg een streepje maar dacht nee niet denken want mss is het wel niks!! Ik zat gewoon wat te lezen op de bijsluiter toen ik plots mijn hoofd draaide en het zag Is echt een gevoel dat ik nooit vergeet.... De glimlach die ik kreeg tien ik nog maar dacht een streepje te zien en de rilllingen die ik kreeg en het ongeloof en de whaaaaat ooooh waaaaw toen ik zwanger zag staan En inderdaad omgomgomgomg! Ik hoop echt dat de rest dit snel mag meemaken!
@secretangel ik heb die piercing gekocht die jij hier had laten zien. Ik vond hem zo mooi dat ik er niet aan kon weerstaan hoop ookk op deze manier mijn piercing te kunnen houden aangezien het bioplast is.... Hopelijk vind je dat niet erg?
Ik heb mijn NOD in november, hopelijk ben ik de roze van november gezie de 2 per maand op roze hoop ik dat ik er bij zit @club : clubtools gevonden en abbo genomen