Een kennis van mij wilt mijn iphone 4 van 16 gb kopen. Die is 2 jaar oud en is krasvrij. Maar nu weet ik niet wat ik er voor wil krijgen. Hoeveel zouden jullie geven voor een iphone 4?
Ben zelf ook laatst op mp aan het kijken geweest en je kunt er zeker tussen de 200,- en 250,- voor krijgen.
Ik zou er zelf niet meer dan 150 euro voor geven; maarrrrrrr ik ben rete-gierig en heb al tien jaar 'gratis' toestellen die afgedankt worden. Mijn vriend heeft laatst een 'nieuw' toestel gekocht uit 2008 voor slechts tien euro met 15 euro beltegoed.
Op vodafone.nl kun je nu berekenen wat zij nog voor je telefoon zouden geven. Ik zou dat als richtlijn aanhouden denk ik.
Ik heb laatst mijn iphone 4s verkocht via cash 4 mobile ( er zijn nog veel meer bedrijven ) Toen kreeg ik er 217 voor. Sinds de iphone 5s uit is zie ik op veel sites dat ik er 199 voor zou krijgen
Gewoon op Marktplaats zetten voor veel, je kan altijd nog zakken in de prijs toch? Als je een aankoopbewijs hebt en erbij zet dat diegene het bij je thuis werkend kan testen dan zijn mensen bereid om meer te betalen volgens mij. Zorg ook voor goede foto's!