Rare smsen naar vriend

Discussion in 'De lounge' started by Bambi93, Nov 5, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief


    Ja dit eigenlijk...
     
  2. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    ik zou samen met mijn vriend alle contact met haar verbreken dus 1 front maken, misschien is het gewoon zo dat je vriend dus door heeft wat voor "sneaky" zij is.
    dat ze er vanuit gaat dat hij niets zegt over de sms'jes en dan zoet sappig bij jouw gaat zitten doen, denk niet dat je vriend dat zou waarderen, en eerlijk tegenover jouw zou vinden.
    ik denk dat hij wel eerlijk is, anders had hij het verborgen gehouden misschien, omdat het een familielid is van zijn vriend?
    wel ging even door mijn hoofd dat ik het vreemd vond dat ze met zn drieen gaan en dat ik niet hoop dat ze stiekem achter je vriends rug haar meevragen, als zijn vriend K een echte maat is zou hij dat natuurlijk niet doen en is het wel heel ver gezocht wat ik dacht.
     
  3. EdN

    EdN VIP lid

    May 27, 2011
    8,839
    3,630
    113
    Sorry, ik begrijp niet waarom jullie niet stante pede samen alle contacten met haar verbreken? Ik kan me geen enkel scenario indenken waarin ik het ooit acceptabel zou vinden dat een 'vriendin' dubbelzinnige sms'jes naar mijn man zou sturen, of waarin ik met zo iemand contact zou willen houden. In principe zou ik er al grote problemen mee hebben dat mijn man niet uit zichzelf na het eerste rare sms'je had aangegeven hier niet van gediend te zijn, maar ik ken jouw vriend en jullie relatie natuurlijk niet, dus wellicht ligt het genuanceerder.
     
  4. Bambi93

    Bambi93 Fanatiek lid

    Apr 4, 2013
    1,173
    0
    36
    Nou dames.. we hebben het er over gehad vanavond. Uh nou het resultaat is nu dat hij zich aangevallen voelt en is gaan slapen zonder mij. Wel hebben we met K afgesproken dat ze hier een drankje komen doen, ben ik erbij en heb iktijd voor mijn dochter en vriend zijn 2 andere kids.

    Er speelt wel meer tussen ons. Ik woon hier niet graag, vindt mijn draai hier niet. En dat uit zich in stil zijn, ongelukkig zijn. Natuurlijk niet leuk voor mijn vriend die echt zijn best doet. Daarom heeft hij hier niks van gezegd, hij wou mij niet nog ongelukkiger maken. En hij wilt niet dat zij mee gaat omdat hij geen zin in heeft om de hele avond op zijn tenen te lopen en haar geen valse hoop te geven.

    Hij is nu erg gekwets dat ik dat van hem dacht en is dus gaan slapen. Tijd voor mij om dingen helder te krijgen.
     
  5. evengeduldaub

    evengeduldaub Actief lid

    May 28, 2013
    217
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hm.... nog steeds raar...als je niks verkeerd gedaan hebt..hoef je je ook nie zo aangevallen te voelen... hij zou zich moeten verplaatsen.

    Hier gaan mijn voelsprieten van rammrlen hoor...

    Probeer wat te slapen meis..

    Al is dat moeilijk..
     
  6. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Vind dat nog vreemder... waarom jezelf aangevallen voelen als er naar zijn zeggen aan de hand is..
     
  7. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    Jun 18, 2006
    3,930
    933
    113
    Aangevallen zou ik het niet noemen zelf maar als ik weet dat ik recht in mijn schoenen sta en ik blijf toch maar steeds dezelfde vragen krijgen of dingen zoals ja maar en wat als... Op een gegeven moment heb ik dan ook zoiets van bekijk het maar hoor en zou ik ook gaan slapen of als het geen bedtijd is iets helemaal anders gaan doen.
     
  8. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    Dat vind ik wel apart, nu draait hij de rollen om en is hij het "slachtoffer". Terwijl hij uiteindelijk degene is geweest die niet eerlijk was.En waarschijnlijk voel jij je nu nog rotter, ts, en dat verdien je niet...
    Feit is dat hij na het 1e pikante smsje het niet afgekapt heeft. Anders zou de dame in kwestie hem niet blijven smsen.

    Ik zou eisen om elk contact te verbreken.
     
  9. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    Bovendien had ie op zn vingers kunnen nagaan dat hij ooit in een situatie zou komen waarop hij dus, volgens hem, op zn tenen moet lopen? En waarom zou hij dat überhaupt moeten, als het maar van 1 kant komt (van die vriendin dus).

    Als er zich iemand gekwetst mag voelen, dan ben jij het. Niet over je heen laten lopen hoor!
     
  10. K0pjeThee

    K0pjeThee Bekend lid

    Nov 18, 2011
    990
    52
    28
    mh
    Ik vind het een vreemde situatie.
    K en de vrouw die een oogje heeft op je man komen nu bij jou op de koffie???? Zou haar zo ver mogelijk uit de buurt houden:(
     
  11. tanna

    tanna Bekend lid

    May 26, 2008
    685
    0
    0
    Ik vind wel dat er vaal van het slechtste van een mens uit wordt gegaan.
    Het is moeilijk om te horen, maar hij is wel eerlijk naar je toe. Voor hem ook moeilijk zeker met jullie voor geschiedenis. Je bent aan het eind van je zwangerschap al een paar dagen weg geweest. Hij kan ook gedacht hebben dit in die periode bij je weg te houden, juist om de reactie die je nu ook hebt. Je bent onzeker over jullie relatie gaat twijfelen aan zijn woord. Hij wil jou juist niet kwijt en wil jou niet onnodig pijn doen. Is het slim geweest? Ik denk het niet. Moet je zomaar alles aan nemen? Nee zeker niet.
    Spreek je gevoel naar hem uit wat het met jou doet, maar val hem niet aan door te gaan zeggen dat je het raar vindt blijf bij je eigen gevoel.
    Tijdens mijn eerste zwangerschap heeft mijn man uit zich zelf toegegeven dat hij gevoelens voor een ander had. Ik heb toen vooral over mijn gevoel gesproken. En wat het met mij deed.

    Succes en denk goed na wat je wil. Luister vooral naar je eigen gevoel wij kennen hem en jullie relatie niet.

    Tanna
     
  12. Metire

    Metire Niet meer actief

    Ik zou toch eens face to face met die 'vriendin' gaan praten.. duidelijk maken dat ze je vriend niet zomaar bij je weg kan jatten, wie denkt ze wel niet dat ze is? Ik zou de dingen die ze gaat zeggen wel met een korreltje zout nemen, als ze echt zo gek van hem is zal ze vast dingen verzinnen om je te kwetsen om zo jullie relatie te beïnvloeden. (Behalve als ze smsjes kan laten zien waar echt zwart op wit staat dat je vriend andere dingen gezegd heeft)
     
  13. blike1987

    blike1987 VIP lid

    Aug 14, 2010
    6,656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Jeetje, wat een lef heeft die meid zeg?!! En dat noemt zich jou vriendin??
    Vind het echt super van je vriend dat hij de smsjes heeft gelezen, misschien moet je haar eens uitnodigen en dan samen met je vriend eens even goed vertellen dat jullie daar niet van gediend zijn!!
     
  14. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    Oct 4, 2012
    5,965
    3
    0
    OMG... Ik was op hoge poten naar d'r toe gegaan met zijn telefoon in mijn hand. Het zou er dan echt heeeeeeeeel ordinair aan toe zijn gegaan.

    Mijn les is wel dat je zelfs je 'vriendinnen' niet kan vertrouwen.

    Been there, done that
     
  15. carebear

    carebear Niet meer actief

    True.
     
  16. diaan1982

    diaan1982 Fanatiek lid

    Oct 8, 2009
    3,212
    1
    0
    Dit dacht ik dus ook!
     
  17. asmama

    asmama Bekend lid

    Mar 22, 2011
    525
    0
    16
    NULL
    NULL
    ja ik ook, kan dr niks aan doen maar ik vind t vreemd.. ik zou gewoon naar de dame in kwestie gaan en dan face to face een gesprek, ik weet natuurlijk niet hoe jou vriend is, maar als hij hier nu over liegt dan krijg je morgen en overmorgen vast ook de waarheid niet te horen, wat dat aan betreft denk ik dat je meer eerlijkheid uit haar zou kunnen krijgen, want ik vind het heel appart dat hij oppeens met die smsjes opduikt als er sprake is van dat jij met haar ergens naartoe gaat.. maar hoop dat in ongelijk heb en jullie er gewoon samen uitkomen!
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,514
    36,475
    113
    Dit is ook mijn idee, maar ik hoop voor je dat ik het fout heb. Sterkte
     
  19. Scorpio99

    Scorpio99 Actief lid

    Jan 11, 2013
    464
    18
    18
    Wat worden hier veel aannames gedaan zeg.. wat ik vaak merk is dat mannen zich inderdaad aangevallen worden als ze iets niet gedaan hebben maar toch over doorgevraagd wordt. Als je het omdraait kan ik het ook wel begrijpen, ik zou het ook niet prettig vinden als mijn man me niet zou vertrouwen. We moeten niet vergeten dat mannen heel anders qua gedrag zijn he? In zijn ogen was er misschien niks mis met het negeren.

    Wat ik zou doen, aangeven dat ik dit absoluut niet waardeer van die 'vriendin' en dat ik samen met mn vriend haar wil confronteren. Leg alles bij de zogenaamde vriendin neer, zo vorm je 1 front, ipv dat deze vriendin ook nog haar zin krijgt en zorgt voor ruzie tussen jullie beide.
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,514
    36,475
    113
    Tuurlijk worden er aannames gedaan omdat iedereen waarschijnlijk reageert vanuit de eigen situatie bekeken.
    Mijn man kan zich ook heel erg aangevallen voelen en dat is juist wanneer ik weet dat er iets niet goed zit. Vandaar mijn reactie.
     

Share This Page