Allereerst gefeliciteerd . Persoonlijk vind ik het een moeilijke situatie. Ik zou het wel vertellen op een heel rustige manier en heel eerlijk zeggen dat ik het moeilijk vind om te delen met de vriendinnen vanwege hun situatie. Het zal voor hun wel even een kleine schok zijn denk ik maar echte vriendinnen zullen er voor haar zijn en haar/ jullie steunen. Ik heb helaas ook zoiets meegemaakt met mijn (ex)vriendin. Zij kon moeilijk zwanger worden al een tijdje bezig. Ze wist dat ik vorig jaar ook voor een kindje wilde gaan en Ik was na de 2e ronde al zwanger. Heb haar heel voorzichtig ook verteld dat ik zwanger was en ze had het moeilijk maar was wel blij voor me zei ze. Nu zijn we 8 maanden verder nadat ik het haar verteld had en is ze mijn vriendin niet meer wegens het feit dat ze er toch niet mee om kon gaan. Maar wat ik al zei, echte vriendinnen steunen elkaar door dik en dun en in goede en.slechte tijden. Succes iig en ben benieuwd naar hoe het afloopt.
Superlief dat je hier een onderwerp begint! Ik heb zelf ook nogal geduld moeten hebben en ik werd eerlijk gezegd juist een beetje moe van de mensen in mijn omgeving die enorm voorzichtig en omslachtig dit soort mededelingen deden. Gun mij het vertrouwen gewoon blij voor je te zijn! Dus wees jezelf (je vrouw dus ook, hihi), houd rekening met anderen, maar doe niet alsof zij compleet labiel en ontoerekeningsvatbaar zijn. Bovendien zijn echte vriendinnen echt blij voor je. Zo simpel zie ik het in elk geval. Gefeliciteerd en ik hoop dat de avond gezellig en snel voorbij zal zijn!
Hoi ik ben een mmm mama en een 2de spontaan. Dus ik kan het nu van 2 kanten zien. Als MMM mama zeg gewoon vertellen het is soms even slikken maar juist omdat ik weet hoe naar het is als het niet lukt. Dus ik gun het anderen juist zoveel meer. Het is rot maar anderen kunnen er niets aan doen dat jij wel zwanger word. Enne gefeliciteerd echt super lief dat je dit voor je vriendin doet!!!
Hallo Gefeliciteerd voor jullie beiden. Ik zit in dezelfde situatie maar dan met mijn zus. Mijn zus is vijf maanden bezig voor hun eerste en wij wouden in september er ook aan beginnen. Hadden besloten dit al te vertellen zodat het niet als een bom in zou slaan als ik zwanger zou zijn. Niet wetende dat het zo snel zou gaan, waar mijn zus al schrik voor had, want zij wil ook heel graag snel zwanger zijn. Ik ben dus na een maand al zwanger geworden! En dit moest ik dus ook tegen mijn zus gaan vertellen, niet volgens plan gegaan. Maar ze is dus verdrietig enzo maar ja het zal wel overwaaien! Ik denk dat het bij vriendinnen gemakkelijker gaat (weet ik niet hoor) maar hoe dan ook moet ze het zo snel mogelijk vertellen! Ik weet hoe het voelt, je bent gelukkig maar voelt je enorm schuldig. Zeker als het niet gepland is. Bij ons was het dat wel maar dan nog. Als ze het niet vertelt gaat ze zich er veels te druk in maken en als ze het snel vertelt is het van haar schouders af en kan ze gewoon afwachten en eventueel tijd geven als het moet! Zo kan ze aan zichzelf en jullie kindje gaan denken! Het is nu even belangrijk dat je vriendin aan zichzelf en zo aan jullie toekomstig kindje denkt! Door niet te vertellen eet je jezelf op met gedachten en heb je stress en dat is absoluut niet goed! Eens het verteld is is het zo, ze is zwanger en datt is iets om blij om te zijn! Het gaat gemakkelijker vanaf ze het weten, voor jezelf dan maar dat heeft nu gewoon voorrang. Het is ook gewoon netjes om eerlijk te zijn naar je vriendinnen toe en inderdaad eerlijkheid duurt het langst en als het echt vriendinnen zijn komt alles goed! Succes nog!
Alleereerst bedankt voor zoveel reacties die ik heb gehad. Het zijn zekers zeer waardevolle verhalen en cq tips die ik heb mogen ontvangen. Had op aanraden maar ook even het topic laten lezen door mijn vrouw en zij was ook enorm blij dat er mee wordt geleefd in de situatie. Goed nu dit gezegd te hebben zal ik even een update geven. Bij het etentje (bij haar thuis) bleek dat de 1 van de vriendinnen nu ook zwanger te zijn waar door 1 last van de schouder was weggevallen. De andere vriendin had afgezegd omdat zij het goede nieuws van die vriendin al eerder had vernomen maar toch besloot om daar niet bij te zijn als zij het zou vertellen aan mijn vrouw. Vanmorgen de andere vriendin op de hoogte gebracht die al een sterk vermoeden had trouwens. Ze nam het heel erg goed op. Al met al is het goed gegaan en is het nu wachten en duimen op nog een zwangerschap in de vriendengroep. Nogmaals bedankt voor alle steun en succes voor iedereen
Gefeliciteerd allereerst!. Ik ken dat gevoel zelf ook een beetje.. Ik heb zelf een schoonzus en die probeert samen met de broer van mijn vriend al meer dan een jaar een kindje te krijgen.. eerste zwangerschap was een miskraam en nu laatst de 2e ook weer.. Ik heb me hier ook erg schuldig over gevoeld tegenover haar omdat het van mij en mijn vriend het 1e kindje is en alles bij ons super goed gaat. Terwijl zij alleen maar blij voor ons is.. En ik denk dat ze het gewoon moet vertellen ondanks haar schuld gevoelens.. en desnoods zegt ze dat er eerlijk bij. Als die vriendinnen echt zijn zijn ze wel echt blij voor haar..