Hoi meiden, ik heb even een vraagje: Heeft een peuter van ruim 2,5 iets aan alleen de Vtech Toet Toet Auto's Rijbaan? Daarmee kan hij een rondje rijden, met een verkeerslicht en slagboompje... Of zal hij daar snel op uitgekeken zijn? We willen voor Sinterklaas iets van Vtech Toet Toet doen (hij heeft er nog niks van). Maar we willen nog niet al te veel geld uitgeven omdat we eerst willen kijken of hij er wel mee gaat spelen.. Op zich speelt hij graag met auto's maar ja of de Toet Toet Auto's ook een succes worden, moet we maar afwachten natuurlijk... Ik heb ook het vliegveld gezien, dat is ietsje duurder (of eigenlijk niet want daar zit al een voertuigje bij en bij de rijbaan volgens mij niet).. Als hij er veel mee speelt, kunnen we straks met zijn 3e verjaardag wat uitbreidingen vragen/kopen... Wat zijn jullie ervaringen met Vtech Toet Toet? Groetjes Joriet
Hier heb ik wat ToetToet spul voor 5-12 gekocht en voor kerst. Dus hoe ze het vinden, geen idee nog (heb trouwens 2 meiden). Ik beredeneerde wel dat juist alleen een garage en 1 autootje vast niet zo leuk was, het lijkt mij persoonlijk pas echt leuk als ze er wat meer van hebben. Maar misschien is dat onzin. Tip was eigenlijk, kijk eens op marktplaats. Ze vragen er nog wel redelijk wat voor maar ik denk dat je de garage met een autootje wel kunt vinden voor de prijs van het vliegveld nieuw. Ik heb uiteindelijk de garage (+1auto), ambulance (+1auto) en 5 losse autootjes 2e hands (maar nauwelijks gebruikt) gekocht voor 75 euro ipv zo'n 120 nieuw. Van schoonzusje krijgen ze nog wegdeeltjes. Nu hopen dat ze het iets vinden, haha.
Met zijn eerste verjaardag heeft hij de garage gekregen met twee extra autootjes. Met sinterklaas wegdelen. Met zijn tweede verjaardag het vliegveld, de ambulance en nog twee extra autootjes. Met sinterklaas krijgt hij wegdelen deluxe. De wegdelen doet hij nog weinig mee. Dus ik vraag me af of ze er iets mee doen als ze alleen wegdelen krijgen. Ik zou het persoonlijk beetje saai vinden. Autootjes vind hij hier geweldig. Speelde hij in het begin alleen maar mee.
alleen de wegdelen lijkt mij saai, dan kun je nog beter 1 of 2 extra auto`s kopen zonder aanvullingen. Of je koopt toch de garage/ bouwplaats of het vliegveld.
Onze dochter heeft wat van de toet toet serie gekregen toen ze 1 werd. (Garage, autootjes 4, stoplichtbaan en weg delen). Ze deed er toen niet zoveel mee, we hebben het een half jaar op zolder gezet. Ze doet nu vooral wat met de losse auto's en de garage. Haar neefje van 2,5 speelt er heel graag mee, ook met de wegdelen.
Mn dochter en zoontje 2, 5 en 1spelen er beide mee... Mn zoon vooral met losse autos en de garage en dochter vooral met wegdelen en vliegveld . Voor sint krijgt hij de dubbele racebaan en ambulance erbij.. Maar ze spelen rr beide mee ook favo is little People daar hebben we bijna alles compleet van..
Thnx meiden, ik ben toch meer geneigd om het vliegveld te kopen.. Dan kijken of hij er mee gaat spelen en met zijn verjaardag bijvoorbeeld de garage of bouwplaats vragen/kopen.. Bouwplaats vinden we (vooral hubbie) een te duur cadeau voor Sinterklaas en de garage zit ook boven het budget, zo'n 25 euro voor een wat groter cadeau is mooi zat en dan nog wat kleinere cadeautjes erbij Heb wel wat autootjes en wegdelen op het verlanglijstje gezet (familie wil ook wat kopen voor hem), dus wie weet krijgt hij nog wel wat meer en anders krijgt ie dat van mij als ik weer wat geld heb verdiend met enquêtes invullen
Aha en nu ga ik nog verder twijfelen... De folders vallen net in de brievenbus en zowel bij Bart Smit als Intertoys kortingsstickers van o.a. 15% Misschien dat het dan toch de garage wordt, dan zit het een tientje boven het budget, daar kan ik mee leven, nu hubbie nog
Toet toet is hier de hit! hij heeft de garage en 3 auto's gehad toen hij 1 was. Heeft nu de wegdelen en het verkeersplein er inmiddels bij. Met de wegdelen doet hij nog niets. In de zak van 5dec zit het vliegveld en met zijn verj 2 jan krijgt hij de ambulance. Ik vind het het geld dik en dubbel waard!
Hier voor 2 e verjaardag de garage gekregen en was echt een hit. Daarna nog de rijbaan gekregen en daar kijkt hij juist niet naar om. Vond ik echt zonde van t geld.
Als ik zou moeten kiezen, zou ik zeker voor de garage gaan ipv het vliegveld. Met de garage kunnen ze veel meer dan met het vliegveld..
Dit absoluut. Vind het vliegveld niet zo heel erg leuk. Vind zowieso die nieuwe set met de "magische sensor" een stuk minder leuk dan de vorige omdat je dit minder willekeurig kunt bouwen
Ik zou ook zeker naar amazon.co.uk surfen. Ze hebben daar de treinset van de toet toet! Ik ga die voor kerst bestellen.. vaak gratis delivery naar nederland.. http://www.amazon.co.uk/VTech-Toot-Toot-Drivers-Train-Station/dp/B00DCP4IXK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1384249844&sr=8-1&keywords=toot+toot+train
Wij hebben de garage en het rondje met het stoplicht. Alleen het stoplicht lijkt me wel erg saai, zijn ook maar weinig wegdelen. Ik zou dan toch voor het vliegveld of de garage gaan en iets meer geld uitgeven
Misschien een domme vraag, maar zijn de liedjes dan ook niet in het engels? Lijkt me niet echt handig
Ja, wij wouden het voor 5 dec. en verjaardag dus in Duitsland halen. Zijn we daar in een speelgoed winkel. Druk ik op een knopje. Hihi in het Duits. Niet echt heel handig dus.
Wij hebben de garage, het vliegveld en het stoplicht... Oh ja en extra auto's... Mijn zoontje begint nu de wegdelen aan elkaar te leggen... Hij speelt er echt heel veel mee. Voor sint hebben we nu extra wegdelen gehaald. Wij hebben de garage gekocht voor zijn eerste verjaardag en toen steeds uitgebreid. (Met hulp van oma's...) dit zou ik ook aanbevelen als startsein. Zit ook een auto bij. Die treinbaan is echt leuk! Is die ook in Nederland verkrijgbaar??
Wij hebben zo'n beetje alles van die toet toet serie voor beide zoontjes. Ik zou niet kiezen voor alleen dat stukje met wegdelen. Eerder idd het vliegveld ofzo.. Die is ook niet zo heel duur. Ze vinden het stoplicht wel heel leuk als we hem ergens tussen bouwen, maar alleen dat ding????
Onze bink heeft de garage en een stel auto's voor zijn verjaardag gehad (1 jaar). Tot op heden vind hij de auto's geweldig, maar de rest doet hij niet zoveel mee. Denk dat ze daar toch iets ouder voor moeten zijn...
Hier de garage gekregen voor z'n eerste verjaardag plus veel autootjes, heeft er heel veel mee gespeeld ook hebben we de wegdelen, kun je niet heel veel mee.. nu is hij 2 jaar en 1 maand en kijkt er eigenlijk niet meer zo naar om.. Alleen als ik er mee begin te 'spelen' Hier is nu de duplo trein echt favo!