Ben ik nou zo'n hypochonder?

Discussie in 'Prematuur' gestart door megacarls, 13 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. megacarls

    megacarls Niet meer actief

    #1 megacarls, 13 nov 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 13 nov 2013
    Sinds gisteren merk ik weer verandering aan N. Hij is erg rustig. Hij heeft gisteren ook wel tussen 2 flessen veel gehuild hoor (omdat ik hem op zijn li-zij had gelegd en hij heeft een bijzonder hardnekkige voorkeur voor rechts), maar hij had ook moeite met het leegdrinken van zijn flessen. Duurde lang en vaak net niet helemaal op (krijgt 90 in de fles en drinkt dan 80/85, hij rest dus niet schokkend, maar anders rest hij niet).
    Vandaag ook moeten gaan bloedprikken en hij mopperde wel wat maar dat was het dan. Hij zette geen keel op zoals ik dat gewend ben van de vaccinaties. Waar hij anders een kindje van de klok is moeten we hem nu weer wakker maken voor de voeding. Hij meld zich niet.

    Het lastige vind ik dat ik geen idee heb hoe hij is als hij zich goed voelt. Ik weet me te herinneren dat hij echt wel een keer tussen 2 flessen wat huileriger is maar hij over het algemeen heel tevreden is. Maar hij was nog geen 3 weken thuis of hij kreeg een virus waardoor hij heel suf was. En Nu twijfel ik of dat er toen niet al iets wrong.
    Na zijn thuiskomst na zijn vorige opname vanwege virus is hij nog heel lang heel huilerig geweest (had ook nog lang diarree). Niet zomaar tussen 2 flessen huilen maar veel vaker. Hij 'zocht' ook steeds maar gaven we hem drinken dan spuugde hij het extra wat hij gekregen had zo ongeveer weer uit. Hij werd daarna ook hees en ik heb zijn drinkbehoefte toen gekoppeld aan mogelijk last van de keel.

    Sinds zaterdag gaat het weer zoals ik me meende te herinneren dat hij was. Niet suffer, niet huileriger dan 'normaal', zijn diarree leek ook weer vaster te zijn. Hij meldde zich voor de voeding, ook huilen bij verschonen... En nu, sinds gisteren, is het dus weer net alsof hij toch weer iets onder de leden heeft. Nu is het weer zoals waar ik mijn verhaal mee begon. Lichamelijk onderzoek bij de arts slaapt hij zo doorheen. Nu heb ik het ook gezegd tegen de arts maar die gaf aan het maar in de gaten te houden, want nu is er nog niks. Het kon best zijn dat hij toch weer iets onder de leden heeft en het is gewoon even afwachten hoe hij zich houdt.

    Maar goed, ben ik nou zo'n hypochonder? Maak ik me druk om niks? Of zou hier echt weer wat aan het borrelen kunnen zijn? En hebben we in dat geval weer eens dikke pech?? (abo op zkh, ik zei de vorige keer al dat we er misschien beter een kastje inrichten)
     
  2. vondebs

    vondebs Bekend lid

    16 okt 2009
    684
    0
    0
    ik denk dat je vooral je gevoel moet volgen. een moedergevoel zit meestal wel juist. gewoon terug op controle gaan (zou nog 1 of 2 dagen afwachten). en het kan inderdaad gewoon pech zijn dat hij zo snel achter elkaar ziek wordt.
     

Deel Deze Pagina