Wij zijn onlangs verhuisd naar een vreemde stad/dorp. Ik zelf heb altijd in Rotterdam gewoond. Mocht je vragen hebben dan hoor ik het wel. Mag ook eventueel per pb-tje.
Hier een echte Rotterdammer als je wat wil weten ook mijn Pb staat open Verder geen ervaringen met verhuizen etc, heb altijd in Rotterdam gewoond.
Natuurlijk ben ik enthousiast over Rotterdam!! Haha zou niet zonder kunnen!! Mag me ook altijd PBen hoor!
Oooh Rotterdam is leukkk! Don't worry. Zeker op cultureel vlak veel te beleven hier. Wees welkom! Ik denk dat je andere mama's vrij snel zal ontmoeten als je het een beetje opzoekt. Verder niet teveel verwachtingen hebben op korte termijn, dan valt het altijd mee. Rotterdam is een super stad! Je zal je zeker niet vervelen. Waar kom je te wonen in Rotterdam?
Ik had nog niet gereageerd, omdat het nog niet zeker is of we de woning die we op het oog hebben ook echt krijgen. Maar deze bevindt zich in Hilligersberg-Zuid. Ik begreep al dat het een vrij afstandelijke wijk zou zijn vergeleken bij andere wijken.
Ik heb jarenlang in Duitsland gewoond en ga over drie weken naar Saoedi Arabie. Het is altijd weer moeilijk om contact te maken maar ik heb er zoveel leuke vrienden in Duitsland aan over gehouden. Ik denk dat dat in Saoedie Arabie wel weer lukt. Stap zelf op mensen af en knoop een praatje aan. En de leukste vrienden heb ik leren kennen in vreemde situaties. Ik woon zelf nu tijdelijk bij mijn ouders...in Hillegersberg lol.
Onze dochter gaat in die buurt naar een hele leuke gastouder mocht je interesse hebben kan je me een pb sturen!
@Chebu: Saoudi-Arabiƫ? Pfff waar maak ik me dan druk ok grappig dat je nu in Hilligersberg zit! @Zomerrr: Dat ga ik onthouden! Dank je!
Vandaag het definitieve huurcontract getekend. We gaan in december verhuizen!! Spannend zeg... We moeten nog een hoop uitvinden, als: wat zijn goede basisscholen? Hoe ver van tevoren moet je je inschrijven voor basisschool? Huisartsenpraktijkdingen, enz! Zal dus zeker wat pb'tjes versturen hierover en alle tips zijn welkom . We komen te wonen in Hillegersberg-Zuid. Over 1,5 maand woon ik gewoon in Rotterdam!!!
Ik ben 10 jaar geleden verhuisd van Den Haag naar Rotterdam. Hemelsbreed ca 25 km verderop maar een enorme verandering. Het eerste jaar had ik best zwaar. Het was er heel anders dan ik gewend was, andere mentaliteit en daar moest ik aan wennen. De mensen vond ik stug en tegen onvriendelijke aan. Ik was toen begin 20, geen kinderen. Na een jaar buffelen kwam er een omslag en ik kan je vertellen dat ik na een paar jaar mij echt heel erg verbonden ging voelen met de stad. Mijn man woonde er al wel en had er al veel vrienden, dat scheelde wel. Inmiddels beschouw ik Rotterdam meer mijn stad dan Den Haag. Het is echt een geweldige stad. Op cultureel gebied is er idd heel erg veel te beleven. Het is echt een stad waar ik trots op ben. We kregen ons eerste kind en toen na 8 jaar besloten om te verhuizen naar een dorpje net buiten de stad. Dit vanwege het feit dat we onze kinderen in een vrijere omgeving wilde laten opgroeien met meer ruimte. En ook vanwege het feit dat ik de keuze van de school niet af wilde laten hangen van wachttijden, want de wachttijden zijn er heel lang. Ik ben van mening dat je erg je best moet doen om er te aarden, maar als dat gelukt is, is het super leuk. Jullie gaan dus wonen in Hillegersberg-Zuid, waarschijnlijk het Kleiwegkwartier vermoed ik. Het is er idd wat afstandelijk en ook niet typisch Rotterdams, maar wel een mooie omgeving. Veel succes! Het komt wel goed
Dank je. Dat wordt mijn best doen dan Ik ben erg benieuwd naar hoe het zal gaan. Gelukkig heb ik altijd mijn man, kind en hond, dus eenzaam zal ik niet zijn.