Ik lees wel mee, had nog niet gereageerd. Ik hoop dat de kleinste vandaag is gegroeid! Ben benieuwd hoe het was!
Joehoe! Goed nieuws! De grootste is gegroeid van 1350 naar 1670 en de kleine man van 870 naar 1120 gram. Alle dopplers waren goed, ik ben zo blij. Moest echt een beetje huilen van opluchting toen ik het gewicht van de kleinste hoorde. Er hing zoveel van af voor mijn gevoel.
Pas over twee weken, als ze er dan nog in zitten... Een groeiecho heeft een foutmarge van 10-15% dus als ze te snel weer meten, dan meten ze binnen die marge en is het resultaat niet betrouwbaar.
Ik heb net het hele topic gelezen , wat een goed nieuws bij de laatste echo! Wat is nu het verloop verder? gaan ze bij een aantal weken sowieso halen of kijken ze echt per dag..
Dat weet ik nog niet zo goed. Ze hebben steeds gezegd dat de kindjes tussen week 30 en week 32 gehaald zouden worden, maar het gaat nog zo goed dat ik denk dat we gewoon op deze voet verder gaan. Ik heb het nog niet durven vragen, ben bang dat het ongeluk zal brengen of zo... Ik wil proberen vrijdag een afspraak met een gyn te maken, met mijn man erbij, zodat we het daar eens over kunnen hebben.
Het zou dan toch al wel gepland moeten zijn als het voor de 32 weken de bedoeling is? Dan zou het een geplande keizersnede worden neem ik aan? Ik hoop dat ze nog lekker mogen blijven!
Ja, dat klopt, had ik nog niet eens bedacht. Ik denk ook dat ze ze laten zitten, maar vraag me wel af wanneer ze ze dan wel gaan halen. Bij één dipje in het ctg, bij één afwijkende doppler, bij 34 weken?
Wel vragen die je moet stellen ja. Of je laat het zo ivm je positivisme en dan kan het misschien ineens zover zijn. Als je wilt weten waar je aan toe bent dan vragen. Ik neem aan de er elke dag een gynaecoloog bij je aan het bed komt?
Ik wil graag alles vantevoren weten! We krijgen idd iedere dag een arts in opleiding op de kamer, maar ik wil graag een echt gesprek met een afgestudeerd gynaecoloog en met mijn man erbij. Die mist natuurlijk alle onderzoeken en artsen, dus dan kan hij ook zijn vragen kwijt.
Groot gelijk hoor. Niet lullig bedoeld maar ik was die gynaecologen in opleiding goed zat.... Daar werd ik nooit veel wijzer van.