Hoi allemaal, zoals zovelen zijn wij bezig met de sinterklaasinkopen. Wij hebben twee dochters, de oudste is september 4 geworden en de jongste is 1,5 jaar. Vooral voor de jongste vinden we het moeilijk wat te bedenken, omdat we al zoveel hebben. Nu hebben we het idee opgevat haar een keukentje te geven. Of eigenlijk, hen samen een (2e hands) keukentje te geven. (ze krijgen daarnaast beide nog wat andere kadootjes) Maar tot welke leeftijd is een keukentje eigenlijk leuk? En dan doel ik eigenlijk op de oudste. Hoe lang gaat ze er nog plezier aan beleven. We moeten er namelijk ook nog een pannensetje en serviesje bij geven. Is dit met 4 jaar nog leuk om te krijgen? Alvast bedankt!
Ik kan je vraag niet precies beantwoorden, maar ik wilde wel even zeggen dat mijn dochter vorig jaar met 1 jaar 10 maanden een keukentje heeft gekregen. Ze speelt er al bijna een jaar heel vaak mee. Dus voor de jongste kan het heel leuk zijn. Eigenlijk zijn de meeste keukentjes vanaf 3, dus je zou kunnen zeggen dat het voor een 4-jarige ook nog leuk zal zijn.
Mijn dochter (2,5 jaar) heeft een keukentje van kidkraft en elke keer als haar nichtjes (5 en 8 jaar) hier zijn, spelen ze alleen maar met het keukentje! Groot succes dus!
dochter van bijna 6 speelt er ook nog steeds mee. in heel veel kleuterklassen hebben ze het ikea keukentje staan.
Mn dochter van 5 speelt er ook nog regelmatig mee. Ze hebben op school gastles gehad van een ober........gelijk wordt er heel veel restaurantje hier gespeeld
Mijn zoon was zeer teleurgesteld dat er zondagochtend geen nieuw keukentje in zijn schoen zat . Zijn AH kartonnen keuken is ingestort en hij wil dolgraag een nieuwe. Met 4,5 dus nog erg populair.
Dat is goed om te horen. Ikea keukentje is inderdaad erg leuk, zeker de gepimpte varianten. Maar toch gekozen voor iets wat voor sint meer in het budget ligt. Die kan ik altijd nog pimpen en er rekjes aan maken enz.
Mijn dochter is in juli 4 geworden en speelt er nog mee met haar vriendinnetje of met haar broertje. Haar nichtje van 6 speelt er ook nog steeds mee als ze hier is.
Mijn dochter van 4,5 is er al op uitgekeken. In de klas speelt ze wel graag in de huishoek, maar het keukentje van thuis hebben we enkele maanden geleden verkocht. "Hij was voor baby's", zei ze. Met servies en etenswaren speelt ze ook niet/nauwelijks meer. Maar ieder kind is anders.
Wij hadden een plastic keukentje, dit heb ik verkocht omdat het te klein werd voor mijn oudste dochter (bijna 4,5jr) De meiden krijgen nu toch het keukentje van Ikea, ze vindt koken, bakken enz nog steeds geweldig, en de jongste telg kan er straks ook heerlijk mee spelen. Zeker een aanrader dus.
Ik heb ook een leuk houten oventje gezien op de Hema website, voor maar 35 euro! Vind m er zo leuk uit zien. Heeft iemand deze? Heb voor mn dochter van bijna 2,5 ook veel houten etenswaren gekocht voor Sinterklaas, denk dat het wel een succes wordt, aangezien ze altijd erg geïnteresseerd is in koken. En heeft zo'n keukentje of oventje een meerwaarde tov een kookstelletje wat je toch op een tafel of iets moet neer zetten? een oventje of keukentje neemt aardig wat plek in beslag, maar is misschien wel "echter" dan een kookstelletje wat je ergens op moet neerzetten??
Hier hebben we het Ikea keukentje staan (sinds een jaar of 3) en als er vier keer mee gespeeld is, is het veel... Scheelt echt per kind, want anderen vinden het geweldig...
Wij hebben ons zoontje toen hij 3 werd het keukentje gegeven (daarvoor speelde hij vaak met het keukentje van z'n nichtje) en nog steeds krijgen we wekelijks een heerlijk gebakken creatie uit z'n keuken (hij is nu 5)
Keukentje (Ikea) wordt hier intensief gebruikt, en ik merk als er oudere kindjes op bezoek zijn dat het heel lang leuk blijft. Lijkt me voor jou oudste zeker nog leeftijdsadequaat.
Wij hebben vanavond het houten keukentje van de Praxis gehaald voor 5 december...ons zoontje is bij 3,5 en heeft eerder een keukentje gehad die kapot ging. Hij mist hem heel erg,dus zal dolblij zijn met zijn kado....ik hoop dat hij er toch even mee speelt de komende tijd.