Hallo dames, Zojuist is de mevrouw van Mvm langs geweest. Ze deed een test en eerlijk gezegd is het 2 e streepje best licht voor een zwangerschap van 8.2 weken. Ik zei tegen haar : ow die knalt ook niet echt?? Ze bevestigde dat en zei misschien ben je minder ver? Dit kan dus niet aangezien de gyneacoloog de duur bevestigd heeft. Ik heb met 6.3 weken al een echo gehad met een kloppend hartje, toch ben ik nu in 1 klap onzeker aangezien ik in september nog een miskraam heb gehad. Wie heeft ervaring met een lichte mvm test en was ook al voorbij de 8 weken? Snik...
Voor zover ik weet gebruiken ze bij MVM dezelfde tests die het kruidvat verkoopt, de 2v5 euro. En die test zijn de laatste tijd niet echt duidelijk meer. Maar zolang je geen krampen of bloedverlies hebt zal het wel goedkomen, en anders bel je de vk en leg je uit dat je nu in de rats zit en wie weet controleert ze het voor je.
Is niet waar. Mvm.heeft heel veel hcg nodig! Met 8,3 is dit echter al zo ontzettend hoog dat zelfs een mvm test licht uit kan vallen
Volgens mij worden de teststreepjes toch lichter naarmate je ruim voorbij de 6 weken zwanger bent? Lees het wel vaker hier dacht ik..
Na ongeveer 7 weken is zo'n test niet meer betrouwbaar. Ik had met 6 weken een knaltest en daarna werden de testen ook alsmaar lichter. Het hcg is dan te hoog om goed te kunnen meten.
Bedankt dames, ben er echt van geschrokken. Volgende week dinsdag heb ik weer een echo, dan ben ik pas echt gerustgesteld. Wel stom dat die vrouw zei: hij is idd licht, misschien ben je minder ver? Zij zou dan toch ook moeten weten dat streepjes na 6 weken lichter worden??
Mijn mvm test viel met die termijn ook licht uit maar er ligt toch een gezond mannetje van 13 weken in zijn bedje te slapen. Zou me geen zorgen maken hoor je hcg is waarschijnlijk al veel te hoog.
Weet je, ik melde me vorige week aan bij MvM. Ik vertel die mew dat ik 5 missed abortions gehad heb en dat ik liever wacht met starten tot na mijn echo. Zij begon een heel verhaal over lichte streepjes en donkere streepjes en dat je daaraan wel kan zien hoe je zw verloopt. Dan denk ik 'hallooooo'..dat klopt dus niet. Ik heb 5 missed abortions gehad en ik heb al die keren tot aan de curretage knaltesten gehad. Bij mijn zoontje die nu bijna 17 maanden is heb ik nooit een knaller gezien!! Wat zij zegt klopt gewoon niet. Ze was me ook wat aan het pushen waardoor ik eigenlijk een nare smaak in mijn mond kreeg. ' ja je moet het zelf weten hoor, maar ik zou gewoon nu al beginnen' ' en ja eerlijk is eerlijk, van de 10 zwangere vrouwen bellen er 2 op dat het misgegaan is'.... Dat nadat ik mijn voorgeschiedenis verteld heb en dat ik graag mee wil doen, maar dan liever vanaf een goede echo... In mijn ogen zijn ze echt niet zo kundig die vrouwen daar.
Oh en ze vroeg ook nog of ik wel klachten had dan. want als ik geen klachten had, dan zou het wel erg spannend worden! Ik zeg nee ik heb geen klachten, zegt ze dat moet wel snel komen: Eerst vermoeidheid (die is er inmiddels) dan krijg je zere borsten (nou bij zoontje 9 maanden echt geen last van gehad, nu af en toe gevoelige tepels), en dan de misselijkheid (toevallig gisteren boven de pot gehangen en voel me bleeeehhh).... bij zoontje nooit gespuugd. Ze zeggen dus dingen die niet kloppen en dat vind ik heel kwalijk. Of ze, deze mevrouw die ik sprak!
Bedankt voor het reageren dames. Ik heb zojuist de verpleegkundige bij de gyneacoloog gebeld en uitgelegd wat er aan de hand is. Haar antwoord: oh jee! Morgen om 10.00 krijg ik een echo...ben zo onrustig en emotioneel. Bah!
Toevallig heb ik net ook een MvM test gedaan en het 2e streepje was ook lichter en dit zei ik ook. Die mevrouw antwoordde dat ze dat heel vaak ziet dat het streepje lichter wordt na de 8 weken. Hopelijk heb je morgen een mooie echo!
Nee dat meen je niet! Ach meisje, ik zou echt nog niet in paniek raken hoor. Bij mijn zoontje had ik ook een veeeeeel lichter streepje dan bij de controle streep!! Ik was toen 10 weken! Heb bewust na mijn 5 ma s al die tijd gewacht met mvm omdat ik bang was de goden te verzoeken. Die vrouw toen heeft nooit gezegd dat het streepje te licht was. En mijn zoontje is nu bijna 17 maanden!!
Ze maken mij ook onzeker hoor. Heb ik haar net aan de lijn om een afspraak voor deze week te maken, zegt ze je weet het wel hoor of het goed zit of niet. Dat je je anders voelt dan anders... Nou ja oke, sinds gisteren misselijk en overgegeven, maar ik weet dondersgoed dat je dat bij een ma net zo goed kan hebben! Ik voel me nog totaal niet zwanger.
Hey two boys, die eerste weken zijn vreselijk. Ik heb op 22 september een miskraam gehad, nu inmiddels alweer 8.3 weken. Ik heb vooral last van gezwollen en pijnlijke borsten. Dit heb ik al vanaf de eisprong. Op sommige dagen sta ik op en heb ik erge pijn en op sommige dagen inclusief vandaag voel ik niks!!!
Ik zou me niet druk maken om die test hoor. Bij mijn zoontje was die ook echt stukken lichter dan de controle streep. Door jouw topic en wat die vrouw van mvm tegen mij zei vandaag ben ik (aagghhrr) maar weer testen gaan kopen en deze knallen, teststreep is vetter dan de controle streep. Maar wat zegt dat over wat er in je buik gebeurd? Niks... Ik had ook al een paar dagen tot een week zere borsten en vandaag niets noppes nada.. Jij krijgt morgen gewoon een fantastische echo echt waar!! ..kweet t de eerste maanden zijn killing...na 5 ma s ben ik ook met vlagen stikonzeker ..
Ik heb met ruim 6 weken MvM over de vloer gehad. Mijn teststreep was een stuk lichter dan de controlestreep, bij mijn beide andere zwangerschapppen knalde hij eraf. Ik balen en mega onzeker dus... Ben inmiddels heel wat goede echo's verder en heb MvM deze week vaarwel gezegd (klaaaaaar met in kannetjes piesen ) Probeer je niet gek te laten maken, is makkelijk gezegd, dat weet ik, maar ik denk echt dat een lichte streep niks hoeft te zeggen! Succes morgen, fijn dat er even gecheckt wordt, hopelijk neemt het je onzekerheid weg.
Echt, die mvm testen zouden verboden moeten worden! Je wil niet weten hoe vaak ik al een topic met deze vraag voorbij heb zien komen. Het zit (bijna) altijd goed. Ik ben het met twoboys eens dat die dames niet echt kundig zijn. Ik had me vroeg in de zwangerschap aangemeld (digitaal), maar een paar dagen later kreeg ik een heftige bloeding, zodanig dat de ha sprak over een mk. Ik werd vervolgens gebeld voor een eerste afspraak, maar legde uit dat we dat uit moesten stellen tot ik zeker wist of ik wel zwanger was. We spraken af dat ik haar zou bellen als het goed zat. Gelukkig bleek een paar weken later dat er toch een kloppend hartje was. Maar in de tussentijd ben ik nog 3 (!) keer gebeld, waarvan 2 keer door diezelfde dame, om een afspraak te maken, waarbij men niet wist waarom ik nog even wilde uitstellen. Lekkere administratie. Succes morgen!
Hier precies tzelfde gehad!! Bij mijn mk een knaltest gehad, nu bij deze zwangerschap ook een licht streepje maar onze frummel doet t super!!