Bij de h&m in Eindhoven heb ik een leuke gevonden maar volgens mij verschilt het heel erg per h&m wat ze hebben!
Op ASOS | Shop women's fashion & men's clothing | Free Delivery & Returns hebben ze ook te gekke jurkjes. Weet natuurlijk niet wat jullie onder "kerstjurk" verstaan maar hier staan best leuke wat sjeikere jurkjes op. Vegetarische filet klinkt inderdaad niet lekker... Maar zo'n trek in echte.. dus was het proberen waard. Raar verschijnsel trouwens dat ik daar opeens zo'n trek in heb want als niet zwangere eet ik hoogstens 4 broodjes filet american per jaar. Het slaat dus eigenlijk nergens op. Iedereen bedankt voor de beterschapswensen!
anique, beterschap meid! wat ontzettend balen allemaal!! @echo, ik lees al een paar keer dat je na de 3d echo of 30 weken echo je kindje niet meer ziet tot aan de bevalling... maar met 36 weken ofzo krijg je toch nog een liggingsecho? tenminste dacht dat dat tegenwoordig standaard was... @kerstjurkje... ik moet ook nog eens even kijken naar iets leuks!
@anique ik ga es kijken en de h&m hier ben ik idd al geweest hyactinje @fiona wij hebben met 35 weken liggingsecho maar of dat standaard is dat weet ik niet
Kerstkleding heb ik ook al in huis Anique, jammer dat je niks met de dokter bent op geschoten, beterschap. Alethe, zou het idd wel even na vragen aan je VK want niet iedere VK doet een water bevalling zijn sommige op tegen. Besjes, in bad liggen weet ik niet omdat je minder makkelijk op kunt staan. Ik mag hier tot nader order van haar onder de douche staan als ik wil. Mag ook mijn weeën daar opvangen. 1612 Ik heb in een van mijn babydozen een kortingsbon gehad van wehkamp geloof ik met 10 euro korting. Zal dat even na kijken of hij van wehkamp is, anders mag je die hebben, is gewoon een code die je op internet invult. Ik ben geen fan van pampers, dus heb hem niet nodig en is ook zonde. Is tot 31dec geldig geloof ik.
Hier maar 2 standaard echo's: 1 met 9 of 10 weken en dan nog 1 met 20 weken. Tenzij er iets fout zou kunnen zitten, maar als alles goed gaat krijg je er 2. Met 12 of 13 weken nog zelf een echo laten doen met de combinatietest, en dus laatst ook zelf een 3D echo laten doen.
Even een egoberichtje van mijn kant.... Sommigen van jullie weten miss wel dat mijn vader ernstig ziek is, en ook niet beter kan worden (hersentumor). Sinds gisteren gaat het heel erg slecht met hem, praten kon hij al niet meer maar er was geen contact meer met hem te krijgen, was aan het overgeven en zich aan het overstrekken. Moest gister toevallig nog ff naar de vk, waar mijn bloeddruk natuurlijk veel te hoog was.... Daarom aanstaande dinsdag weer voor controle.. Ben met mijn man doorgereden naar het tehuis waar mn vader ligt (zó fijn dat hij met mij mee ging, midden op een werkdag!), waar het een heel verdrietig gebeuren was met veel tranen... Mn vader leek te slapen maar lag erg onrustig, daarom heeft hij morfine gekregen waarna hij in een diepe slaap raakte. Tot 20.30 hebben wij (en een flink deel van de familie) bij hem gezeten. Eigenlijk wilde ik niet weg, maar had zo veel last van harde buiken, moest zelf ook rusten. Heel slecht geslapen natuurlijk.... Kindjes zijn bij mn schoonmoeder, daar ga ik zo ff heen om ze op te halen en naar de gastouder te brengen. Daarna ga ik weer richting mn vader. Het is echt afwachten tot hij zal inslapen, dat kan binnen nu en enkele dagen zijn. Hij kan niet meer slikken dus sinds woensdagavond heeft hij niks meer gegeten en gedronken. Hoop maar dat hij geen pijn heeft.... Ben echt zó vreselijk verdrietig en overstuur Het zat er aan te komen maar nu je in deze situatie zit is het nog veel erger dan gedacht.... gister waren mijn opa en oma er ook bij, huilend omdat hun zoon er zo bij lag. Bah bah bah. Nou meiden, ik ga nu ff naar mn kindjes en hopelijk kom ik de dag een beetje door...
Lieve Monkey, Hier is helemaal niets ego's aan. Heel erg veel sterkte voor de komende dagen. Zorg je ook goed voor jezelf? Vertel nog alles tegen je vader wat je zou willen, misschien kan hij niet meer reageren maar hoort hij je wel. Zoek steun en troost bij de mensen die je vader ook goed kennen en die belangrijk voor hem zijn. Maar probeer niet andermans verdriet te dragen. Kies voor jezelf en je prachtige gezin! Heel veel liefs Xxx
Oh Monkey wat erg... Ik weet niet goed wat te zeggen, maar heel veel sterkte gewenst. Dit zal een heftige verdrietige periode zijn... Veel sterkte meid.
Monkey wat een afschuwelijk bericht! Heel veel sterkte! Probeer goed voor jezelf te zorgen en een beetje voor je te laten zorgen!
Ik krijg net een mail van de kruidvat voordeelkaart pampers new baby nu met 50% korting. Dus ga er maar wat inslaan.
Dit is het pakje wat wij uitgekozen hebben. En daar doe ik het i love papa rompertje onder. Wat doen jullie in jullie vluchtkoffertje en wanneer gaan jullie die maken?
Ik doe de dingen in de vluchtkoffer die op het formulier van onze kraamverzorging staan, en verder nog wat dingen voor mezelf om me bezig te houden (boek, muziek, etc). Binnen een week of 2 hebben we de benedenverdieping eindelijk af, dan is alles ingeruimd en kan ik ook dit sort dingen netjes gaan klaarzetten. Daarna moeten we alleen nog wat minder belangrijke dingen aan het huis afmaken, zoals de lampen ophangen (zijn nu nog verhuispeertjes) en de decoraties weer ophangen en neerzetten.
Monkey, wat vervelend, heel veel sterkte. @hier: ben vanmiddag opgenomen in het ziekenhuis voor observatie. Mijn klachten worden meer en mijn bloeddruk blijft schommelen. Baal er echt heel erg van
Jeetje zeg Lotte wat mega balen zeg! Hopelijk hebben ze het snel in de gaten waardoor het komt en kunnen ze het onder controle krijgen.
Monkey, jeetje meid, sterkte. Lotte, veel succes in het ziekenhuis Vluchtkoffer, ik moet nog even kijken wat ik er in doe. Ergens op zp stond een lijst, die heb ik opgeslagen op mijn harde schrijf, zal ik van de week eens opgaan zoeken Dan ga ik hem denk ik vast klaar zetten.
monkey, heel heel veel sterkte met je vader! lotte, wat ontzettend balen! ook voor jou sterkte meid! vluchtkoffer, ik denk dat ik die pas als ik met verlof ga klaar ga zetten... en wat erin... tja, denk inderdaad wat op het lijstje staat van de kraamzorg en verder wat dingetjes ter entertainment en evt. wat dingen te drinken/eten voor mezelf en manlief...