Kilo's vliegen eraf hier volgens mij! Inmiddels is onze kanjer ruim 2 weken oud en ik merk dat ik al slanker ben als voor de zwangerschap, reden volgens mij? Ik vergeet gewoon te eten! S morgens heb ik net tijd voor een bakje havermout en een banaan waarna ik tegen twee uur ineens weer herinner dat ik ook nog moet lunchen. Dan gaat er net een broodje in en dan pas eet ik s avonds weer en voor het slapen gaan nog drie stuks fruit. Meer dames last van?
Ik had dat eerste weken ook, niet echt trek in eten ook. In combinatie net borstvoeding, inmiddels biet neer omdat het niet goed liep. Merk inmiddels dat ik nog steeds moet bedenken om te eten. vooral lunch. maar wel veel zin in schuimpjes hoewel ik nooit snoepjes at!
Hier nog steeds.. Ben al een slechte eter, maar met kleine kinderen lijk ik er wel helemaal geen tijd meer voor te maken. Ontbijt met een broodje, tussendoor ergens thee en een koekje en dan avondeten. Val er hier alleen 0,0 mee af, dat doe ik altijd pas als ik weer goed eet Maar die eerste tijd is ook heftig hoor, van voeding naar voeding, slaapjes, huilen, knuffelen etc. Alles is wennen en moet je handigheid in krijgen en ook weer een ritme. Probeer voor jezelf die momenten wel te nemen, want is natuurlijk gewoon veel beter voor je lijf (zei zij wijs ).
Ik had dat ook hoor. Maar ik zorgde ook dat er wat te eten lag op de bank (waar ik de voeding gaf) zodat ik ondertussen ook iets binnen kreeg. Of dat ik even snel wat te eten pakte voor ik met uk een uur op de bank moest (voedingen duurde langggg) Pas op hoor, want anders val je vandaag of morgen nog eens om en daar heeft niemand iets aan. Zorg in ieder geval dat je 3 goede maaltijden eet, dan kan je er in ieder geval weer een paar uur tegen.
@koon ja dat probeer ik nu ook want ons draakje heeft zo'n last van zn darmpjes dat na de voeding ik minstens nog een uur met hem zit te knuffelen. Gelukkig was ml afgelopen twee weken thuis,die zorgde in ieder geval voor het avondeten.
Nee kan het me niet voorstellen.. Je hebt toch gewoon 'vaste' tijden om te eten? Gaat niet om de hoeveelheid maar het moment! iIk kijk meerdere keren per dag op de klok en automatisch denk ik dan: Bijna eten, of nog te vroeg bijv.
@2jees ja,dat had ik voor de komst van ons draakje ook,maar die heeft wat opstartprobleempjes,darmkrampjes enz waardoor ik twee uur bezig ben hem rustig te krijgen,dan overdraag aan papa die vanaf morgen helaas weer gaat werken om te douchen,de was te doen etc. Een uur later is het dan weer voedingstijd en dan denk ik,oh ja, ik had zelf ook nog moeten eten :s zal vast gewenning zijn.
Ik heb als ik thuis ben geen vaste tijden hoor. had ik nooit op vrije dagen, want alles loopt anders. eet gewoon als ik trek krijg. Op mn werk wel vaste tijden maar dan voelde ik ook meer dat ik toch wel honger heb.
Had ik ook net na bevalling...maar bedenk, je kind heeft je nodig en eten is je voedingsbron, dus wel doen!
Herkenbaar, ik nam er ook geen tijd voor. Heb toen van die dieet-shakes gekocht voor als ik geen zin/tijd/puf had om boterhammen te smeren. Niet helemaal ok natuurlijk, maar beter dan niets was mijn redenering.
Herkenbaar maar toch, ik probeerde ook wat eten voor mezelf klaar te zetten om tussendoor te eten. Wat binnen handbereik staat, pak je makkelijker. Je hebt zelf voedsel nodig om op de been te blijven en om melk te produceren.. en je kindje heeft die voedingsstoffen dus ook nodig
Onze dochter is nu 14 maanden, en zelfs nu vergeet ik soms nog te eten. Er komt altijd wel iets tussendoor waardoor je even geen tijd hebt om te eten, en dat ''even geen tijd'' worden dan urennnn haha.
Herkenbaar ja, soms denk ik om 2 uur middags, goh ik heb nog niks gegeten of gedronken Helaas vliegen de kilo's er hier niet af
heel herkenbaar.. op de klok kijken en beseffen dat het ineeens al 15:00 is en er nog weinig tot niks van mijn planning is gelukt.. en beseffen dat ik nog niks gegeten of gedronken heb.. shocking :S Moet hier ook echt me ritme nog in gaan vinden..
Herkenbaar! Ik heb voor mezelf maar gewoon een lijst gemaakt met dingen die ik wil doen en de tijden erbij . In tijdsblokken van 4 uur. En in elk tijdsblok zit dan in elk geval 1 eet- en drinkmoment Beetje kinderachtig misschien, maar anders vergeet ik het inderdaad ook!
Hier niet zo zeer dat ik het vergeet, maar ik heb gewoon nergens zin in. Het eten smaakt gewoon niet meer. Ik moet me er dus echt toe zetten om wat te eten. Resultaat is wel dat alle zwangerschapskilo's er alweer af zijn