Ik ben zo benieuwd of er mamas zijn die hun kinderen groot brengen zonder gluten lactose en E- nummers,... Het is tegenwoordig in het nieuws en overal te lezen. Gluten zijn niet goed voor je, (eet ze zelf ook niet) Lactose koeienmelk heb je niet hoognodig. E-nummers zijn in velen gevallen troep en kunnen lichamelijke schade toebrengen op de lange termijn. Benieuw benieuwd
Ik denk dat er zoiets is als het té goed willen doen. Gluten en koemelk kan je toch ook gewoon met mate geven?
Kan ook zeker. Wil zeker niet zeggen dat het allemaal niet zou moeten hoor. Wil geen goeie slechte discussie opwekken. Ik ben gewoon benieuwd hoe moeders met deze eetstijl het toepassen op hun baby. Met respect voor ieder zn keuze ben ik dit topic gestart en wil ik ook zo houden Zelf kook ik voor mn kleintje van 7mnd. De oudste van 4 eet alles wat los en vast zit dus die eet gewoon mee.
Nee, ik laat geen van 3-en weg. Wel probeer ik de E-nummers te minderen door zoveel mogelijk vers te koken en pakjes links te laten liggen. Zeker voor een kleintje van 7 maanden hoeft dit laatste geen probleem te zijn.. Overigens weet ik niet hoe je je kleintje bijvoeding geeft (in stukken of gepureerd), maar ik neem dat je er voor jezelf ook op let en eigenlijk hoef je dan dus niets te veranderen behalve extra opletten met zout en scherpe kruiden.
Ik zou de baby snel op jullie menu zetten, maar wel opletten dat ze geen voedingsstoffen tekort komt.