Heb vrijdag een bloedtest. Zit nu op dag 11 na na tp. Wil eigenlijk niet van zo'n dame aan de telefoon de uitslag horen, dus ga wel eerder testen. Utro houdt mijn menstruatie tegen, dus zegt niks. Maar ga dan pas donderdag testen, de laatste paar keer eerder getest dan was het negatief, dan wist ik dat het over was maar bleef dan toch hoop houden omdat de bloedtest pas later was, wordt ik alleen maar onzekerder van.
Nana wat vervelend dat je er nog zo een last van hebt, hoop dat het snel beter word voor je. Anja Spannend! Ik hoop het beste voor jullie. Blondje utro wat doet dat eigenlijk precies? Ik krijg het niet in ieder geval. Maar heb je zelf al een gedachte erbij over hoe het gaat? Missroosje Spannend jij ook op de wachtbank? Hoop dat het voor ons dames allemaal goed gaat komen. Tp ja nou je voelt er helemaal niks van ben ik het niet helemaal mee eens je voelt wel degelijk een rare druk maar pijn? Nee idd dat niet. Maar ik heb nou dus wel constant hele sterke steken Word er wel een beetje onzeker van. Maar ja het is nou afwachten he? Ik heb wel een hele mooie foto van mijn embryo gehad dat vind ik wel echt tof
Videlsje; leuk dat je een foto kreeg. Spannend he! Ik vind een tp ook niet pijnloos, het inbrengen van de eendenbak en daarmee je baarmoedermond pakken vind ik niet prettig, pijn is anders. Heb er een goed gevoel over, maar dat maakt me ook weer bang voor weer een teleurstelling. Utrogestan zorgt ervoor dat je baarmoederslijmvlies dik blijft omdat je bij een verse poging in een kunstmatige cycles zit. Hier zit het hormoon progestron in en daar kub je typische zwangerschapskwaaltjes van krijgen, pijnlijke borsten, moe etc.
Wat cool dat je een foto hebt gekregen Videlsje! Nu lekker broeden Nana, goed geslapen? Hopelijk voel je je beter! Jij hoort vandaag toch of er bevruchtingen zijn? Succes!!!!!
Gisteren wel wat last van napijn, vooral als er druk op komt ( bijv als je moet plassen) en als je gaat zitten. Veel geslapen en ook vannacht goed geslapen. Nu is de pijn al stuk minder. Lekker rustig dagje op de bank met boeken en van die heerlijke romantische meidenfilms kijken Ik blijf nog wel last houden van gevoelige borsten/tepels en ze zijn echt voller. Komt vast door de hormonen. Herkennen jullie dit?
Aaah vandaar dus bij mij gaat het nou zo "natuurlijk" mogelijk. De buikpijn blijft overigens aanhouden echt best behoorlijke menstruatiekrampen. Anja zeer herkenbaar! Ik heb denk ik nog ruim 2 weken last gehad van mijn borsten trekt wel weg. Blondje we hopen allemaal het allerbeste, vrijdag word ook spannend!
Hallo dames! Ik hoop dat ik hier ook even mijn verhaal mag doen. Ik en mijn partner zijn al een jaar of 5 bezig en zitten daarvan ook al een geruime tijd in de medische malle molen. Na 1 miskraam en 5 iui's (met puregon en clomid) die allemaal op niks uitkwamen zitten we dan nu in onze eerste icsi traject. IVF is bij ons overgeslagen omdat de kwaliteit van het zaad zo slecht was (0,2), dat er gelijk over is gegaan op ICSI. Inmiddels heb ik de weken van puregon en decapeptyl achter me gelaten en heb ik ook de punctie vorige week maandag gehad. Ik was megaaa zenuwachtig. Ik had erg veel follikels, waardoor het nog even spannend was of het wel doorging ivm risico overstimulatie. Er zijn tijdens de punctie 26 eitjes aangeprikt. Ik vond het pijnlijk, maar niet zo erg als ik verwacht had. De pijn na de punctie vind ik wel erg tegenvallen. Het goede nieuws is dat er 19 eicellen bevrucht zijn en daarvan is er 1 hele mooie vorige week donderdag terug geplaatst. We hebben inmiddels een brief ontvangen met de info dat er 10 embryo's zijn ingevroren. Nu dus aan de utrogestan en maar afwachten........ o wat een spanning!! Succes iedereen! Fijn om even kletsen en de verhalen van anderen te lezen.
Welkom kenna Dat zijn een hoop follikels! Wel fijn dat je er nog zoveel in de diepvries hebt. Maar je zit nou al een week op het wachtbankje dus? Al iets te merken of nog helemaal niks? Jullie zijn ook al lang bezig hoor, succes met het "wachten"
@kenna: wow, wat een eicellen!! Ik hoop dat het meteen raak is, je hebt er zo te horen hard genoeg voor gewerkt En lekker dat je zoveel cryo's hebt @blondje: ik hoop dat het een goed teken is.. Spannend meid, nog even volhouden @anja: ik heb ook hele gevoelige borsten, maar ik heb wel het idee dat het wat beter wordt Ik heb een Emmy in mijn buik <3 Helaas was maar eentje goed genoeg om terug te plaatsen, dus dit moet 'm worden vond het lichamelijk nog wel pittig om naar het ziekenhuis te gaan vanmorgen, maar op de terugweg liep ik over van vreugde Nu weer lekker bijkomen op bed en genieten van m'n mini zwangerschap
Dankje!! Ja inderdaad is het morgen een week geleden. Spannend. Ja of ik al iets merk..hmm ik vind dat wel moeilijk. Die utrogestan doet ook een hoop. Ontzettend last van mijn borsten, maar dat is dus ook weer een bijwerking van die capsules. Ik voel van alles, maar dat kunnen ook weer allemaal bijwerkingen zijn.
Hoi Anja!! ja zeker spannend! Als ik het goed lees heb jij gisteren je punctie gehad he? Sorry als dit niet klopt, ik zie zoveel verhalen langs komen hier. spannend meid!! Hoe gaat het met je nu? Ik mag volgende week vrijdag testen. Pfff duurt nog zooo lang. Lijkt wel jaren.
Klopt, gisteren punctie gehad. Viel erg mee, heb er niets van gevoeld. Wel van de napijn, maar dat gaat vandaag stukken beter! Morgen horen wij of er een TP komt... Wat worden we op de proef gesteld met ons geduld he in de MMM... Ga je echt wachten tot volg week vrijdag?
Och wat spannend!! Zijn er veel eitjes aan geprikt? Ja ik denk dat als ik eerder ga testen ik bang ben dat ik te vroeg ben. Kan ik eerder testen dan? haha. Ja we worden zeker op de proef gesteld. Het is ook geestelijk een hele aanslag, maar ja we doen het allemaal voor dat ene goede doel