Dag meiden, Ik ben momenteel 38 + 4 dagen zwanger, dus de geschreven enveloppen voor de geboorte kaartjes liggen al klaar. Nu zit ik een beetje in dubio, welke postzegel? Geboorte postzegel? Word ie dan sneller bezorgd? Gewone zegels, deze lin je namelijk per 10 kopen. Wat doen jullie??
Gewone. Ik geloof niet dat geboortezegels sneller bezorgd worden. Die gaan ze echt niet sorteren. Onze kaartjes werden ook gewoon een dag nadat we ze op de bus gedaan hebben bezorgd bij de ontvangers. Nog sneller kan niet. En geen mens die op de zegel let, dus dat zou je enkel voor jezelf doen.
Volgens mij maakt het inderdaad niet uit of je er wel of niet een geboortezegel op plakt. Is enkel voor de sier. Wij hebben er circa 50 nodig, daarom heb ik ze gekocht. Maar als ik er minder nodig had gehad, had ik ook gewone postzegels gekocht!
Okeej thnq! Ik heb wel 50 kaartjes maar zeker geen 50 postzegels nodig haha koop dan wel de gewone zegels, of de liefdes zegels die zijn wel per 10 verpakt
ze sorteren idd de geboortekaartjes niet apart en even tip je kan ook de decemberzegels er op plakken deze maand scheelt een hoop
Ja mag dat?? Ik las iets over dateren geboorte kaartje een ander formaat had ofzo en dat het daarom niet mocht??
Dat denk ik wel. Kerstkaarten heb je toch ook in diverse soorten en maten. En aan de envelop kunnen ze niet zien of er een kerstkaartje of geboortekaartje in zit. Je hebt natuurlijk wel kans dat de kaartjes er langer over doen rond de kerstdagen.
Volgens mij hebben geboortezegels wel voorrang! Maar weet niet meer of dat nou echt zo was.... dacht het wel altijd.
Bij rouwpost is dat idd wel zo, maar dan moet dat wel op het postkantoor afgegeven worden, anders beland het natuurlijk tussen de 'gewone' post. Denk dat dat met geboortepost ook zo is.
Wij hebben kerstzegels gebruikt vorige week. Scheelt toch weer Een paar cent. Ik had ook nog een velletje liggen van vorig jaar dus dat scheelde helemaal.
Jaaaa dat mag zeker een decemberzegel en al zou je er wel een geboortezegel op plskken eord her net als de kerstkaartjes gesorteerd.rouwkaarten moet je idd apart afgeven.
Ik heb maar vast postzegels gekocht, wel geboorte zegels, kan ze later altijd nog gebruiken voor gewone post als er over lijft. Maar omdat zegels 1 januari weer duurder worden, heb ik ze al gekocht!
Weet iemand tot wanneer je de kerstzegels kan gebruiken (zonder bij te plakken natuurlijk )? Anders ga ik voor geboortezegels en met kerstzegels bespaar ik weer een slok op een borrel
ik heb ook twee (eind)december kinderen. Bij de eerste ook decemberzegels gebruikt, maar ik raad dit af...sommige kaartjes kwamen pas in januari aan. (is van 20 dec.) Ook een tip geef je geboortekaartjes af bij het postkantoor, dan komen ze niet op de grote hoop van de kerstkaarten. (advies drukkerij) Gewone post heeft voorrang op decemberpost (zegels) Het kan uiteraard goed gaan, maar ik heb bij de 2e geen risico meer genomen (24 dec.) geboortekaartjes stuur je niet voor niets 'meteen'
Ah, dat wist ik niet. Dank je voor de tip! Wij dachten er ook aan decemberzegels te nemen (afhankelijk van de datum - 4 januari uitgerekend).
Mijn man heeft net 80 geboortezegels gekocht, en zei toen: he we kunnen ook decemberzegels erop plakken eeehm... beetje laat misschien? Maar volgens mij maakt het niks uit. En over de bezorging, boeit het me eigelijk ook niet zo of het een dag eerder of later wordt. We sturen toch direct een whatsapp wanneer de kleine er is. Dus de belangrijkste mensen weten het al, en de rest hoort het snel genoeg via de tamtam en facebook van mijn ouders. We zitten ws ook net in de kerstperiode, dus de drukker is niet alle dagen open, en de postbezorging is rond die tijd ook niet altijd even snel.