Dames met al kindjes, ik heb even een vraagje! Jesse lijkt kiezen te krijgen, opzich heeft er geen last van, maar kon vanavond in zijn mondje kijken, en nu lijkt er op dat een bloedblaar zit, op de plek waar de kies komt! Herkennen jullie dit?
Ballorig, zwemmen, playdates, wandelen. Hier is afleiding het toverwoord, maar het einde van de 'ik wil de hele dag door mijn mama gedragen worden' sprong lijkt hier in zich te zijn! Vandaag de keuken even mogen schoonmaken terwijl meneer zichzelf vermaakte met een keukenrol... Kan geen toet toet garage tegen op (noch tegen plastic verpakkingen, kranten, sleutels,afstandsbedieningen en eigenlijk alles wat niet van Stijn is of voor babies geschikt is).
@liefdeis, geen idee wout heeft net 4 tandjes Wat een ochtend! Wout ze luier was gescheurd! Vannacht! Conclusie kind volledig inder die vieze gel die er in zit! Hem onder de douche gezet was net een speenvarken want meneer dient getikd te worden ondr de douche en niet te zittenn...... Hoe bedoel je eigen willetje..... Nog meer die de kinderwagen niks vinden?? Zodra ik hem erin wil zetten word hij zoooooo boos! Gillen, schoppen, slaan en zie hem er dan naar is in tekrijgen...... klein draakje!
Yes!! Tenminste, als er genoeg animo is. Een aantal hebben aangegeven te werken met de feestdagen, al veel verplichtingen hebben en dat begrijp ik. Zie het als een extra tussenmeet. Hieronder alvast een overzicht, ik hoor graag of ik wijzigingen kan aanbrengen. De eerder geprikt datum is zondag 29 december. Ik wil voorstellen om om 10:00 uur af te spreken ipv 11 uur. Ik lees dat sommige babies het ochtendslaapje overslaan en tijdens de vorige meet werd er amper door de babies in de auto geslapen. Daarbij, wie het eerst komt, wie het eerst parkeert. Locatie: Ballorig Houten, tenzij de een bepaalde provincie sterk vertegenwoordigd is (Brabant, Brabant! ), dan kunnen we een andere plek overwegen. Dames die meegaan: Aappie, Azu, Katalaya, Ingrid, Jolanda, Kirasese, Eldoli, MamavanBasJobenEsmee Dames die misschien mee gaan: Whoppie (ivm verhuisplannen)
Pokke: ik krijg NU nog een rekening van mijn zorgverzekering van die buitenbaarmoederlijke miskraam in april... Of ik even ruim driehonderd pleuro wil schokken. Auwtsj.
Alle jarige dreumesjes gefeliciteerd (en de papa's en mama's natuurlijk ook )! Dank je Marijke. Hebben het vandaag al een beetje gevierd met mijn moeder. Dinsdag dan het 'echte feestje' met andere opa en oma en papa erbij (moest vandaag werken). J. is alleen helemaal uit d'r hum. Ze slaapt overdag of heel lang (4-5 uur achter elkaar) of juist vaker relatief kort (steeds 1-1,5 uur) en huilt weer zodra vreemden haar aankijken(vandaar ook feestje met alleen directe familie die ze goed kent). Misschien dat het 2e tandje eindelijk verder gaat door komen?
Weinig gekletst hier.. Iedereen druk bezig met de verjaardagen Iedereen veel plezier op de dagen en proficiat voor de jarige Jobjes!!
Nog een gefeliciteerd voor alle inmiddels 1-jarige dreumessen! Hier alweer bijna 2 maanden geleden, de eerste verjaardag ! Even een vraag voor jullie, ben benieuwd wat jullie denken/vinden. Quinten heeft al een week of 3 constant verhoging of koorts. Ik dacht eerst aan tandjes, maar nu het aan blijft houden, begin ik te twijfelen. 's Ochtends begint het met 37.5 en het loopt op tot zo'n 38.5 gedurende de dag. Normaal heeft Q een temp van 36.6/36.7, dus voor hem is dat toch vrij hoog al. Vrijdag ben ik het vergeten na te vragen bij de kinderarts, maar morgen moeten we naar het cb, dus dan wil ik het sowieso navragen, wat het kan zijn.. (Bel denk ik ook de huisarts morgenochtend even om urine na te kijken.) Hebben jullie een idee wat het kan zijn? En zetten ze prikken op het CB bij verhoging of koorts? Z'n voorlopig laatste prikken staan morgen ook gepland..