Pakjes met kleine drukknoopjes. Gooi ze allemaal maar in de prullenbak. Of dat ze 80 van die knoopjes hebben en je moet uitvogelen hoe het nu precies zit. Overdag nog wel makkelijk maar in dr nacht met schemerlicht, een hongerige baby en haast tijdens het verschonen ben je een huilbaby en frustratie rijker. Maar ja die pakjes zijn zo lief! Ben alleen dik tevreden over de pakjes van Mothercare. Grote drukknopen én bij de benen 4 stuks net zo snel gedaan als een broek omhoog trekken. Verder truitjes of rompers met krappe lange mouwen. Zo lastig aan te trekk.mBen destijds een pak rompers van de Primark gaan kopen en die zijn goed! Ze blijven zacht na het wassen, goede pasvorm, ruim en rekbaar wat het aan en uitkleden makkelijk maakt en goedkoop. Ze zaten in een pak van 10 stuks geloof ik. Mooie kleuren en dessins ook. Pak de andere rompers niet meer uit de la nu deze mijn voorkeur heeft.
-Draagdoek! -elektrische kolf (pas na de bevalling aanschaffen) voor Op het werk -overslagrompers (hoeft niet over dat kleine hoofdje) -bambino sokjes van de kruidvat -marktplaats
bedankt Kiwi25 voor de bumbo seat tip. en erg leuke foto. het gaat maar om een paar min dat het kindje even in de stoel zit, zodat ik mezelf kan wassen. en een kolf ga ik pas naar kijken als het moment daar is, misschien pas wanneer ik weer ga werken, dat zie ik tegen die tijd wel. en een manduca draagzak kan dus niet vanaf de geboorte gebruikt worden, dus daar heb ik dan ook wel even de tijd voor. bedankt voor de tips dames.
Als je de kleine gedoucht hebt, zet je die in een warme omslagdoek in de wipstoel. Daarna kun je rustig zelf wassen, afdouchen, aankleden en dan vervolgens je baby verder verzorgen. Beter en rustiger voor jezelf en je baby als een bumbo....
Siem gaat gesopt mee onder de douche. Afspoelen, wennen aan de stralen. Daarvoor heb ik het badje met inzet klaargezet op de grond. Daarin een badhanddoek en de omslagdoek opengelegd. Bij zijn penis een stapeltje hydrofielen. Als Siem klaar is, leg ik hem daar in en slag de de omslag doek goed dicht en speentje erbij. Ik kan nog ff verder douchen.
Ik douche gewoon 's avonds, en badderde de baby overdag. 'S avonds is papa er om even voor baby te zorgen.
Aanraders: - Flessenborstel van de etos (is smal en heeft een apart stukje voor de spenen) - Milktrays (de melk invriezen in porties van 30 ml en na een paar uurtjes kun je je melkijsjes netjes in een zakje in de vriezer leggen en de milktrays weer voor de volgende lading gebruiken. Ook is het fijn dat de ijsblokjes door de meeste flessenopeningen passen in tegenstelling tot de klontjes uit de ijsblokjeszakjes en is ook handig voor het invriezen van hapjes) - Borstschelp (tijdens het voeden gebruik ik deze aan de vrije kant en ik kan per voeding zon 50 ml opvangen, zonder gaatjes is wel zo handig anders loopt het nog in je shirt als je voorover gaat hangen) - Combi sleeper slaapzak (vierseizoenen slaapzak met ruime mouwtjes) - Lilipadz zoogcompressen (siliconen zoogcompressen, zien er mooier uit onder een strakker t-shirt dan de lompere disposables, maar ik gebruik ze alleen voor kortere tijd er staat in de handleiding dat je er mee zou kunnen slapen ook zonder bh, maar dat houden ze bij mij niet zo lang) - Purelan zalf voor de tepelkloofjes - Draagzak (de bondolino bevalt hier erg goed, heel handig om de hond uit te laten in het bos, zie dat mezelf niet echt met een kar doen) - Draagjas (ik weet zeker dat mijn kindje het dan warm genoeg heeft, niet op de tocht ligt etc. de liliputi mamacoat is van softshell materiaal en gevoerd met fleece, lekker warm en kan een buitje hebben, ook is deze geschikt om je kindje voor en op je rug te dragen en is ook leuk zonder het inzetstuk voor het dragen) - Fisher price rainforest muziek mobiel (is niet te luid en heeft ook een standje natuur geluidjes, voor als je de muziekjes beu bent, verder ziet het er ook leuk uit) - Oball speelgoed (kan je kindje al heel vroeg zelf pakken door de structuur) - Co-sleeper (je kindje lekker dichtbij, maar toch veilig in zijn eigen bedje) - Diaperchamp luieremmer (geen luchtjes en geen navullingen kopen er kan gewoon een vuilniszak in) - Commode met lades (zie afraders) Afraders: - Slaapzakje met mouwtjes van de hema (zijn heel smal, kreeg de armpjes er bijna niet door) - Commode met deurtjes (moet heel diep bukken om er iets uit te halen en kan dan niet altijd even handig een hand op mijn kindje leggen tegen het er af rollen, heb er nu manden in staan, maar is niet ideaal) Het is een heel verhaal geworden, maar heb zelf ook veel aan dit topic gehad, dus wilde ook bijdragen
Onverwachts fijn: flanellen luiers. Je schijnt ze te kunnen gebruiken voor inbakeren; ik had er drie. Maar ik gebruik ze nu in vieren gevouwen om op bed te leggen bij liggend voeden. Ideaal. Blijft stukken beter liggen dan een hydrofiel en je houdt je bed een stuk langer schoon (er loopt toch altijd wel wat melk uit het mondje oid)
Aanraders: Nuna Sena reisbed Nuna Pepp buggy Nuna Zaaz eetstoel Al deze producten van Nuna vind ik erg mooi qua design. Ze zijn ook goed van kwaliteit; je ziet dat ze steviger en handiger zijn de doorsnee producten Babybjorn relax: Super! Bruikbaar tot 2 jaar. Simpel, mooi design. Ultraplat opplooibaar. Kunnen ze niet uit kruipen. Hoppop plaspotje: vrij laag, comfortabel potje, makkelijk te legen, handig voor een 2-jarige Joolz Day kinderwagen: superkwaliteit, mooi design Cottonbaby geruite aankleedhoezen: gaan helemaal over boven -en onderkant van het luierkussen heen en sluiten onderaan met klittenband. Staat veel mooier dan de elastische hoezen. Stokke flexibath: degelijk en stevig badje, ideaal voor de kleine badkamer en op vakantie. De newborn support wilde ik ook persé, maar is waardeloos. Ze liggen er niet veilig in. Suavinex flesjes en fopspeentjes met rubber speen Funkybox opbergbox voor babydoekjes. Handig met 1 hand te gebruiken en oogt leuk in de kinderkamer Smafolk grote slabbetjes met appelprint: deze zijn dikker en nog beter dan de effen versie. Absorberen alles. Wassen makkelijk uit. Sluiten met drukknoop achteraan, die niet los te rukken is door koppige baby. Bobux slofjes: vallen niet uit en passen overal bij, ik heb ze in allerlei soorten en kleuren
Ben ook Nuna fan, gebruik de Pepp al heel lang met veel plezier. (Volgens mij echt verreweg de fijnste buggy in die prijsklasse) Wil nu een campingbed aanschaffen, en twijfel over de Sena (ivm de toch wel hoge prijs, zeker met matras erbij).. kun je me vertellen of het de moeite waard is en of het bedje niet te klein is (wil zoiezo niet de sena mini) Bedankt!!
Hoi, ik vind het reisbedje van Nuna zeker niet te klein. Het is ongeveer zo groot als een box. Een 2-jarige kan er nog lekker in slapen. Een 3-jarige, dat wordt wel krap. Ik ben van plan om de Nuna Sena te gebruiken tot zolang ze erin past. En daarna op een gewoon bed of matrasje. Tegen dan is ze zeker 2,5 jaar of ouder. Ik vind het bijpassende matrasje ook veel fijner dan die van de gewone reisbedjes. Deze is zacht en heeft een katoenen bovenlaag. Die andere reismatrasjes vind ik zo plastiekerig en zweterig. Het matras is redelijk dun (is altijd zo bij reisbedjes), maar het oogt zachter en comfortabeler dan bij de gewone reisbedjes. Ik leg er gewoon een boxkleed overheen, deze past ook bij in de opbergtas. Ze slaapt er heerlijk op! En het is zo makkelijk in -en uit te plooien! Gewoon 1 handeling, je kan het met 1 hand doen.
Oh ja, ik heb dus geen aparte matras gekocht. Ik gebruik gewoon een dik boxkleed in badstof. Ik vind het voldoende.
Ik heb wel het matras erbij gekocht. Zonder matras zou ik mijn kind er niet op laten slapen eerlijk gezegd. Vind het zeker een aanrader!
Ben vandaag naar het nuna bedje wezen kijken maar vond het toch wel erg klein... is maar 1.05 m, mijn dochter is al boven de 90 nu... dus erg kort te gebruiken dan
Dan ben je naar het kleine bedje gaan kijken, kan niet anders. Er zijn 2 maten van he? De kleinste is inderdaad alleen voor echt jonge kindjes, maar de gewone maat is net zo groot als een ledikant. Daar moet ze toch nog prima inpassen?