Ik heb een draagdoek (bykay denim). Deze heb ik nog maar paar keer gebruikt; eerst vond ik m snel wijd worden waar zij inzat, idee dat haar nekje daardoor helemaal geen steun had. En later ging ze haar beentjes zo erg strekken dat ik haar er niet goed in kreeg. Ik baal daar wel van, want zou m eigenlijk veel meer willen gebruiken. Ik wacht nu tot de drie maanden, in de hoop dat het goed gaat in andere houding die ze dan mag. Zijn er nog dames die tips hebben hoe ik m goed kan gebruiken?
Er is een Facebookgroep: Draagpraat. Als je daar lid van wordt kun je echt al je vragen stellen aan de grootste ervaringsdeskundigen!
Ze mag vanaf de geboorte in de fwcc houding, als je op youtube kijkt kun je daar goede filmpjes van vinden. Webkim legt het bijvoorbeeld erg goed uit. Als het te los zit bij haar bovenlichaam, is het een kwestie van beter aanspannen. Je kan voor extra steun een spuugdoekje oprollen als neksteuntje. Hopelijk gaat het je toch lukken en kun je haar heerlijk fijn bij je dragen! Op facebook is een groep, draagpraat, waar je terecht kan voor tips, ervaringen etc
hallo het beste zorg je ervoor dat je baby ontspannen is, en net gevoed is . Zorg dat je de doek liever te strak ,dan te los knoopt ,je kan hem dan altijd iets wat losser maken Probeer anders al "hupsend" wiegend je kindje in de doek te doen. Je kindje draag je het best op de hoogte ,zodat je t nog een kusje kan geven. evt kan ik je link spb-en mocht ej er niet uitkomen ? je mag altijd pben