terug gaan of niet?

Discussion in 'De lounge' started by mamav2boefies, Dec 10, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    Jan 7, 2013
    5,719
    477
    83
    Ik zou echt mijn ogen uit mijn kop schamen als ik op die manier zou moeten besparen. Neem je verlies en hou voortaan beter de aanbiedingen in de gaten. Ik sta er echt van versteld dat zoveel dames dit schijnbaar maar normaal vinden.
     
  2. Mamishka

    Mamishka Bekend lid

    May 20, 2012
    600
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou zeker teruggaan...het is logisch dat de winkel een actie niet aankondigd maar als jij het toevallig ziet gewoon terugbrengen en weer kopen.

    Wij hadden laatst een douchecabine gekocht en nog geen 2 dagen later zie ik dat die 20% korting heeft. Ik heb de winkel gewoon gebeld en gezegd dat ik het al gekocht heb maar zie dat er nu korting is. Ik hoefde alleenmaar de bon te brengen en kreeg het verschil terug, scheelde 120 euro geloof ik
     
  3. Mamishka

    Mamishka Bekend lid

    May 20, 2012
    600
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waarom zou iemand zich hiervoor moeten schamen??
    Je doet toch niets raars...met bon mag je het gewoon nog een tijd terugbrengen...of breng jij nooit meer iets terug wanneer je het gekocht hebt?
     
  4. Marieke4mei

    Marieke4mei Niet meer actief

    Dat is niet met kleding zo. Hier gelden veel strengere regels voor.
     
  5. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    Jul 4, 2010
    3,420
    17
    38
    Ik snap best dat je er van baalt en je kunt het altijd vragen maar wanneer een winkelier dan, begrijpelijk, "nee" zegt vind ik dat je je verlies moet nemen.

    Om het dan terug te brengen en later weer te kopen vind ik echt vreemd.. Ik zou, als ik winkelier was, de kleding ook niet direct terug hangen.. Gewoon een paar dagen wachten om dit soort praktijken enigszins te proberen te voorkomen.
     
  6. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    Jan 7, 2013
    5,719
    477
    83
    Ik breng uiteraard weleens wat terug. Maar dan ga ik het vervolgens niet weer terug kopen :( Ik zou mij schamen tegenover het winkelpersoneel. Die denken 'daar heb je er weer zo één' En ik geef ze ook groot gelijk.
     
  7. sprits

    sprits Fanatiek lid

    Feb 21, 2011
    3,917
    376
    83
    Ik zou ook niet terug gaan. Pech gehad dan hoor.
    Gebeurt mij zo vaak, jammer dan.
     
  8. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    Feb 17, 2010
    3,632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Klopt, maar wanneer ik het terug zou hangen in de winkel maak ik dan zelf uit en zolang de kleding niet terug hangt in de winkel is het niet te koop. Dan zou je iets anders moeten halen of met je geld de winkel uit lopen, lol. Jeetje als ik dit zo terug lees is het te zot voor woorden maarja.
     
  9. Loeki82

    Loeki82 Fanatiek lid

    Apr 9, 2012
    1,410
    839
    113
    Female
    Omdat het veel gebeurd, en als normaal wordt gezien, betekent niet dat het normaal is. Koop= koop in een winkel, je zit er dus meteen aan vast. Je staat niet in je recht als je zo wil gaan handelen zoals ts wil gaan doen. Het is een service van de winkelier.

    Ik heb een jas gekocht en even later was die in de uitverkoop. Mag ik nu het prijsverschil terugvragen? | ConsuWijzer.nl
     
  10. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    Jan 7, 2013
    5,719
    477
    83
    Precies je staat niet in je recht. Je hebt het gewoon niet gekocht tijdens de sale. Dus heb je geen recht op korting. Als winkelier zou ik de kleding terug nemen. Paar dagen achter houden en dan als het mij uitkomt terug hangen in de winkel. En dan stiekem hopen dat je te laat bent en een ander het koopt.
     
  11. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    Feb 17, 2010
    3,632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    +1 ik sta er echt van te kijken dat het blijkbaar zo normaal is.
     
  12. KiDoNe

    KiDoNe Actief lid

    Dec 30, 2012
    322
    0
    16
    Twente
    Ik zou het ook terug brengen. Iedereen heeft het er wel over dat de winkeliers het zwaar hebben en dat je ze besteeld. Waarom gooien ze er dan kortingsdagen/weken in??? Is toch een beetje dubbel he?
    En je staat in je recht om het terug te brengen, als ze dat niet willen hebben moeten ze dat van de bon verwijderen en er op laten zetten dat het niet meer terug gebracht mag worden.
    Probleem opgelost toch.
     
  13. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    Jul 4, 2010
    3,420
    17
    38
    Omdat ze dan toch nog iets verkopen.. Natuurlijk wil een winkelier het liever voor de volle prijs verkopen, maar het is beter om ingekochte kleding met korting te verkopen dan helemaal niet.

    En iets terug brengen is geen recht maar een gunst. Veel winkels hebben het beleid al aangepast dat er wel geruild mag worden of een tegoedbon maar geen geld terug. En dat vind ik ook niet zo gek..
     
  14. draga

    draga Fanatiek lid

    Feb 4, 2010
    1,657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land
    Na een week zou ik niet terug gaan dan heb ik gewoon vette pech gehad.
    Zou het de volgende dag zijn dan zou ik de volgende x wel aan geven dat ik het niet netjes vond dat ze dat niet vermeld hebben.
    Maar terug gaan nee' echt niet,
     
  15. mamav2boefies

    mamav2boefies Fanatiek lid

    Dec 22, 2010
    1,158
    0
    36
    Nou dames ik ben geweest en de kleren die ik gekocht had hadden ze naar boven gebracht dus daar geldt de korting niet voor Slim
    Helaas pindakaas ;)
     
  16. draga

    draga Fanatiek lid

    Feb 4, 2010
    1,657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land


    Ik denk dat ze die kortingsdagen juist doen omdat het slecht gaat. Beter iets dan niets;)
     
  17. senta

    senta Niet meer actief

    ik zou het zeker wel proberen €40,00 is tegenwoordig een hoop geld. Maar niet te moeilijk doen als ze het niet doen.

    Al moet ik wel heel eerlijk zijn dat ik dan wel een beetje klaar ben met de winkel maar dat is meer gevoel.

    Terugbrengen en later opnieuw kopen zou mij te ver gaan dan zou ik het eerder terugbrengen en bij de buren wat anders uitzoeken. :p
     
  18. Marieke4mei

    Marieke4mei Niet meer actief

    Uhmm waarom in de uitverkoop gooien... Wat denk je zelf??;) omdat ze geld over hebben.. Meest logisch denk..;)

    Uitverkoop: omdat je wel moet. Anders verkoop je soms geen drol en je concurrenten doen het dus je kan moeilijk niet meegaan.
     
  19. draga

    draga Fanatiek lid

    Feb 4, 2010
    1,657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land


    Dus je hebt nu geen kleren en geld terug?
     
  20. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    Zou ik echt nooit doen. Zou de ogen uit mn kop schamen!
     

Share This Page