Lieve, lieve, lieve dames, Afgelopen maandag dacht ik ongesteld te zijn geworden. Ik verloor in de ochtend bloed maar de rest van de dag niets meer. Dinsdag, woensdag en donderdag hetzelfde verhaal. Vanmorgen verloor ik ook wel bloed maar heeeeeel weinig en dat zelfs nadat we seks hadden. Nu heb ik daarna een test gedaan voor de zekerheid en zie hier het resultaat. Ik kan niet stoppen met huilen omdat de test zo duidelijk is maar aan de amdere kant blijf ik me zorgen maken want ik heb totaal geen symptomen en bloedverlies blijf ik steeds een beetje houden.
Ja hij is zo duidelijk! De vorige keer was ie een stuk vager en toen had ik een miskraam. Het gekke is dat ik toen zoveel symptomen had en nu totaal niets! Maar dank je! Im so happy na bijna 1, 5 jaar!!
Ikkie gefeliciteerd! Wat een mooie test! Ik heb bij deze zwangerschap met 5,5 weken veel bloedverlies gehad met stolsels. En alles is toch goed gegaan. Houd de moed erin meis! Kleine beetjes bloed kunnen van een innesteling zijn.
Gefeliciteerd! Het bloeden kan te maken hebben met de innesteling en/of het extra doorbloeden van de baarmoederwand. Zou me er niet al te veel zorgen om maken (begrijp je onzekerheid heel goed ).
Dank jullie wel! Heb zoveel aan jullie gehad in de periodes dat ik er even doorheen zat. Oh ben zo gelukkig op dit moment en ik hoop dat alle dames die nog graag een kindje willen gauw zwanger zullen zijn!
Prachtige test!! Enne van harte gefeliciteerd!! Wat bijzonder na zo'n lange periode Een vrijdag de 13e om nooit te vergeten geluksdag!
Meis, lekker ontspannen en relaxen. Bloed is niet meteen negatief. Ik begrijp je zorgen, want vaak is het wel slecht nieuws, maar net zoals jou had ik ook 2 miskramen gehad met bloedverlies. Bij de laatste zwangerschap ook bloedverlies gehad (veel meer dan bij de miskramen) en toch is daar een gezonde jongen geboren. Het hoeft dus niet altijd in slecht nieuws te veranderen.
Thanx lore lore. Nee voor maandag had ik niet getest want ik baalde al omdat ik dacht dat ik ongesteld was geworden. Toen dacht ik als het donderdag niet doorzet dan ga ik vrijdag testen. Ik had nog maat net de druppels urine in de test gedaan en gelijk al kwam er een dikke streep tevoorschijn. Kan ook komen omdat t ochtendurine is. Dat is geconcentreerder. Maar echt geen symptomen. Niets.