Vanmorgen heeft mijn kleine grote bink dan toch echt voor de laatste keer een paar slokjes bv bij me gedronken, pfff wat een emotioneel moment zeg! Zeker toen hij na het drinken ook nog eens een kusje op mijn borst gaf, *smelt!*. Heb echt wel wat traantjes moeten wegpinken hoor, maar sinds ik weer aan de nuvaring ben begonnen en ik weer volledig aan t werk ben en niet meer iedere dag kan voeden, heb ik gewoon niet meer genoeg bv voor m'n mannetje helaas... Toch heb ik er nu echt wel vrede mee en ben ik heel blij dat we er ruim 14,5 maand van hebben kunnen genieten saampjes! Zoals de meesten van jullie waarschijnlijk wel weten is het niet altijd even goed gegaan met mijn binkie en met mij, maar de bv was echt een heel groot lichtpunt in deze pittige tijd! ( kort samen gevat : binkie verborgen reflux, KMA, ademstops, darmproblemen, nog meer bijkomende allergieën, enz en ik zware BI, PTSS door de bevalling en flink wat bv dips ) Gelukkig gaat het nu met ons allebei ( op m'n mannetje z'n allergieën na) hartstikke goed! Ondanks dat ik altijd heb geroepen dat ik never nooit bv zou willen geven, ben ik onwijs blij dat ik het toch gewoon geprobeerd heb, want dit is echt het mooiste wat je mee kunt maken vind ik nu! Zo mooi om te zien hoe je kleine pasgeboren beeb zelf de weg kan vinden naar je borsten en ze echt "aanvalt" om te kunnen drinken! En dan die mooie oogjes die je iedere keer weer zo verliefd aankijken dat je wel moet smelten! ( ja ok, die verliefde oogjes veranderen soms ook in ondeugende oogjes, zeker als je boefje even wil uittesten hoe je reageert als hij een "hap" neemt ipv een slok ) en dan die tevreden lach op zijn gezichtje als z'n buikje vol was! Ja, ik ben echt super trots op ons beiden en mocht er ooit nog een ukje bij komen, dan ga ik het zeker weer proberen! En dan is het nu tijd om voor t eerst sinds een hele lange tijd weer een bakje kwark te eten, want ondanks dat ik met alle liefde op een koemelk vrij dieet ben gegaan, heb ik dat toch ook wel een beetje gemist hoor!
Goed gedaan meid! Ook jij bent een supervoorbeeld van het feit dat het soms heel makkelijk gaat met borstvoeding geven, en soms helemaal niet. Het toverwoord is doorzetten doorzetten doorzetten. En nu is al bijna 15 maanden...je hebt hem geen betere start kunnen geven! Wel emotioneel inderdaad...heel veel knuffelen samen! Wat een bos haar trouwens, leuk!
Zit met tranen in mijn ogen te lezen. Ik ken het gevoel van strijden voor je productie en allerlei ondermijnende zaken eromheen. Ik vind het zo knap dat je hebt doorgezet. En die blik in hun ogen maakt het het allemaal waard!
Thnx lieve meiden!! Als ik zelf ook terug denk aan die hele periode word ik ook enorm emo weer hoor.... Zie dit ook wel een beetje als een afsluiting ervan! Ondanks dat sommige mensen in mijn omgeving mij meerdere keren hebben gevraagd of t niet beter was om al veel eerder te stoppen ben ik zo blij dat ik het heb doorgezet! Werd er weer blij van en kreeg er energie van terug! Oh trouwens! De kwark smaakte me niet zo lekker meer als normaal! Moet er geloof ik weer een beetje aan wennen
Engeltje wat een mooi bericht! Je hebt het super gedaan, 14,5 maand! Ondanks alle ups en downs, je hebt doorgezet en daar mag je trots op zijn! Nu een nieuwe periode, ook weer prachtig. Hele lieve foto van jullie