Hergebruiken maar onderop de stapel. En gebruiken voor de echte spuugdagen en (later) op de zandbak/modderwroetdagen. Tenminste, dat hoor ik de jonge moeders om mij heen zeggen. Biotex is ook een tip.
ik doe alles wat ik niet mooi meer vind, vlekken heeft of versleten is weg. We hadden zo ontzettend veel gekregen voor de eerste. Ik ben nu rompertjes aan het wassen en in de kast leggen die ik had bewaard, maar die Grote broer niet eens aan gehad heeft omdat er nog 30 andere waren. Ik kan dus lekker selectief zijn in wat ik nog wil gebruiken. Het enige wat ik nog hoef te kopen is het Eerste Setje (dat wil ik wel graag nieuw hebben) en broekjes vanaf de maat dat Grote Broer leerde billenschuiven (daar zitten overal gaten in) En de rest gaat de kledingzak in voor een of ander goed doel.
Ik zou zulke rompertjes niet meer aan doen. Ik heb zulke kleertjes nog weggegooid toen ik zwanger was van de tweede. Het was ook alweer 4 jaar oud dus nog geler dan die rompertjes...
Ik had het ook, toen ik de kleertjes uit de zak haalde. Ik heb vorige week alle vlekken ingesmeerd met vlekkenverwijderaar (poeder) + water. En daarna normaal gewassen. Ze waren weer helemaal schoon geworden!
Ik zou ze gewoon gebruiken, petit bateaurompers zijn gewoon de lekkerst zittende rompers die er bestaan, en die vervangen, ook met een ruim budget...kun je ook aan iets anders besteden toch. Evt. zou ik ze oververven.
Hoogstwaarschijnlijk zijn de vlekken weg als je goed voorweekt in oxy of ossegalzeep, en dan gewoon op 90 graden wassen (dat laatste zou ik ook zonder vlekken so wie so doen). Ik hou er niet van om kleding die goed is, op wat vlekken na, weg te gooien. Doe ik met mijn eigen kleding ook niet. Er wordt veel te veel verspild. Slecht voor de wereld, slecht voor het milieu.
Ik zou ze ook bewaren, verven is idd ook wel een goed idee. Ik heb ooit ergens gehoord dat heg wassdn in glansspoelmiddel van de vaatwasser dit soort vlekken er goed uit krijgt!
Ik heb nu als mijn dochter uit een maat gegroeid is en ze zijn vies (vlekken aan de mouwe ed), of niet mijn smaak (sommige gekregen kleertjes) naar het goede doel gedaan. De rest uitgewassen en gestreken in een krat voor de volgende baby.... Echter is dat een jongen dus we moeten even kijken wat er wel en niet hergebruikt kan worden.
Dit dus, misschien oververven.... En lekker je geld besteden aan leuke dingen voor de baby kopen (Hihi ik vind rompers altijd zo zonde om te kopen....je zie ze toch nooit....)
In de kookwas met een beetje bleek haalt het meeste wel weg. Ik zou ze niet zomaar weggooien, je ziet die rompers toch maar zelden onder de kleren uit komen.
Oh nee, dat zou ik persoonlijk niet doen. Die rompers zijn bij mij allang weg toen ze eruit was. Ik heb ook (enkel) petit bateau
Ik zou ze hergebruiken, mits ze voor de rest nog heel zijn. Keertje extra wassen en gaan met die banaan. Waarom nieuwe kopen als deze nog passen? Baby nr. 2 maakt toch ook vlekken, neem ik aan? Ik vind het zelf zo raar om een baby een compleet nieuwe garderobe te geven als er nog tig afdankertjes zijn van een ouder broertje/zusje. Misschien ben ik daar 'extreem' in: mijn zoon draagt de kleren van zijn zus af. Roze staat hem best goed
+1 Ik heb zelf ook veel rompertjes die al gedragen zijn en misschien niet helemaal schoon meer. Een keer goed wassen (en in de bleek) en ze zijn prima. Ze zitten toch onder de kleding, niemand ziet ze en kinderen maken nou eenmaal vlekken.
Ik had/heb enkel maar witte rompers.. vlekjes?! Geen probleem! Even in de bleek, wassen met soda en witwasmiddel en het is weer schoon ik♡wit donkere rompers met vlekken zou ik gewoon behandelen met vlekverwijderaar. je gaat toch geen rompers weg gooien omdat er een vlekje in zit? Je ziet ze niet, je hebt er geen last van..dus waarom?!
Jakkes ik zou nieuwe kopen! Baby 1 heeft mooie schonen dingen gekregen dan krijgt baby 2.4.5 of 6 dat ook.. wat kost een romper nou? Ik zou mezelf zelfs schuldig voelen de andere baby afdankers te geven want dat zijn het in mijn ogen.
Daar zat ik ook aan te denken! Mijn mama (jaja die schat) had nog babykleertjes van mij toen ik klein was. Uiteraard was alles vergeelt, maar zei tegen mijn mama gooi ze eens in de vanish en dan in de was met vanish. Nu zijn mijn babykleertjes van 30 jaar geleden als nieuw super CUTE, super retro