Debaky: ik vind het ook niet mooi ofzo hoor, gewoon ontzettend grappig Sita90: bij de primark, was maar 12,- dacht ik, kan je geen bult aan vallen
Heerlijk dat je hem gewoon aantrekt en er helemaal happy in bent! Ik vind ze hilarisch om naar te kijken maar je zal me er nooit in zien
Het lijkt mij heerlijk warm voor een koukleum als ik, maar geef mij toch maar een (flanellen) pyjama en een fleece-deken voor bankhangen.
Ik heb het net aan mijn man laten zien. Doe rolde bijna van de bank af van het lachen. En vroeg zich af wat jullie dan in hemelsnaam aan doen naar de carnaval? Nee niets voor mij in ieder geval.
Haha die is leuk! Is heb pas nog een panda onsie gekregen (daar ik dol ben op panda's) en ben er mega blij mee en loop er graag in rond. Het zit heerlijk, lekker zacht en warm... maar idd, naar de wc gaan is echt ff een verhaal apart... En stel de postbode belt aan... tja... dan heb ik wel weer iemand laten lachen, toch?
Hahaha dat vroeg ik me ook af. Toen ik zag dat het om een pak ging heb ik besloten one....leek mij logisch Weet alleen niet of het klopt.
vre-se-lijk! ik zou er niet dood in gevonden willen worden hahahaha. heb het mijn man laten zien, zijn antwoord: ik zet je direct op stal
Ja, nou, en dan sta je daar in je giraffenpak mét staart.....Whahahaha ik lig hier dubbel (sorry) Even serieus...... Ik heb heel vaak een huispak aan, warme sloffen eronder, maar waarom in vredesnaam een soort van dierenpak? Carnaval het hele jaar door..... Mijn man zou zich bescheuren (en ik ook trouwens) Warm, oke, maar je loopt toch wel lichtelijk voor gek?
Ik vind zelf de dierenpakken ook verschrikkelijk en zou er nog niet dood in gevonden willen worden, maar die van de link die ik postte vind ik wel 'mooi', deze zijn ook neutraal qua kleur. Dus er zit wel verschil in
Nou nee, je loopt in je eigen huis . Ik heb er lol in, mijn dochter vind het geweldig en wilt de hele tijd mijn muts opeten (waar de oortjes aan zitten). Ik ben ook wel een beetje maf hoor, toegegeven... maar ach, houd de humor er ook een beetje in toch ?
Ik vind het wel grappig op zich maar dan voor jongen meiden en tieners. Stel dat ik hier in zou lopen en er staat opeens iemand voor de deur dan zou ik me wel schamen hahaha
Ik kan er ook wel om lachen (geloof me: ik LACH ) maar ik weet niet hoe jij woont, hier loopt iedereen pal langs het raam, nou dan zie ik mezelf niet "verkleed" als giraf staan te stofzuigen of zo hoor........ Echt ik zie het gewoon voor me en lig hier echt dubbel!