Jij zou eens met je boom moeten gaan praten. Dan kon hij me vertellen dat je humor hebt, droge welteverstaan, en eens wat meer kittigheid in zijn takjes moet hangen
Met mijn boom valt niet goed te praten! Hij/zij praat alleen maar over koetjes en kalfjes en hoort zichzelf nogal graag! Wil ik eens een keertje iets zeggen dan word ik in de negeerstand gezet.. frustrerend Dat zeker!
Hartstikke bedankt voor de moeite! Mijn boom geeft wel de verkeerde signalen af want het klopt niet echt
Yes toen was ik aan de beurt Het klopt redelijk moet ik zeggen. Ik ben volgens mij best een makkelijk mens en ik geef anderen wel de kans en ruimte om hunzelf te kunnen zijn. Ik vind mezelf niet zo heel onafhankelijk....zeker nu ik geen werk heb grrrr. Ik kan me voorstellen dat mensen die mij niet door en door kennen denken dat ik sterk en stoer ben maar stiekem ben ik best wel heel onzeker en twijfel of ik iets wel kan... Ik zou die kwetsbare kant misschien vaker moeten laten zien aan de mensen die me niet zo goed kennen. En dat verklaart misschien dat een ander mij in een ander daglicht mag zien
Hoera! Na pluis komt mijn boompje. Heb helemaal teruggebladerd want wist echt niet meer waar de mijne stond spannend!!
Ik vindt dit een superleuk topic en wil graag de bomen zien die bij je verhaal horen Klingel. Is het mogelijk dat je het pagina nr waar de boom staat bij je uitwerking zet? Nu moet ik vaak zo ver terug bladeren en tussen alle reacties zoeken. Dan geniet ik, en misschien anderen, er nog meer van. Superleuk!
Ik vind het bizar hoe sterk de overeenkomsten zijn, petje af hoor! Bedankt, voor het gehele topic trouwens! Heerlijk om te lezen namelijk.
Ik kan me een deel wel in deze omschrijving vinden. Hoewel ik het niet altijd goed kan regelen hoor. Vergeet regelmatig dingen te regelen de laatste tijd. Misschien ook wel door de drukte en een klein ventje wat tegenwoordig mijn tijd opeist. Maar dat vind ik helemaal niet erg.
je bent een huiselijk en romantisch type. je hebt een creatieve hobby. je houdt van fröbelen en hebt heel veel geduld. je bent redelijk ' bijgelovig '. voelde je vroeger altijd anders dan de rest en zodoende eenzaam. je had in die tijd weinig vrienden. je putte veel ' troost ' uit bepaalde muziek. van die artiest ben je nog steeds fan.
BLZ 18 (goed idee Bokker, om de paginanummers erbij te zetten! hoewel wel confronterend qua huiswerk voor de arme Kerstboomfluisteraar ) je bent een nuchter type dat niet houdt van moeilijk doen of moeilijke mensen. je bent makkelijk, maar ook wel wat gemakzuchtig. je bent gastvrij en kunt moeilijk ' nee ' zeggen. zodoende heb je het wel eens drukker met alle mensen over de vloer dan je eigenlijk lief is. je bent laconiek en windt je niet snel op.
BLZ 19 je bent een chaotisch type dat moeilijk kan kiezen. je hebt altijd wel drukte in je hoofd, en in je huis, en daardoor is het op die beide plekken vaak onoverzichtelijk. eigenlijk kan je daar zelf niet goed tegen, maar je weet niet hoe en wanneer je dit anders zou moeten aanpakken. je bent optimistisch en volgzaam. soms wellicht beïnvloedbaar. daar is wel eens misbruik van gemaakt in het verleden. ik denk dat je nog wel 500 euro aan UITgeleend geld tegoed hebt van mensen. jij vergeet het, de leners misschien wel, misschien niet..