Ahh Vosje wat ontzettend niet leuk! Dat is een enorm tegenvaller want dat wilde je zo graag. En dat personeel wordt betaald dus moet niet zeuren! Vooral niet na zoiets ingrijpends. Mopper vooral hier nog even raak hoor, alle begrip voor! Ik hoop dat je in ieder geval lichamelijk snel opknapt en dan toch nog iets tastbaars kan vinden of creeren om het afscheid zoals je dat wilde vormgeven toch nog een beetje te maken. Veel sterkte meis!
Ach wat naar vosje, ook het personeel met rotopmerkingen is echt NIET leuk... Heel veel sterkte meid, hopelijk kan je nu gaan verwerken en het een plekje geven. Dikke knuffel!
Dank je wel.. Oo weg naar de OK moest ik huilen.. zegt een assistente die mn bed duwde 'Typisch vrouwen.. 1 dag over tijd en doen net alof ze het al in de armen hebben gehad..' Pffff daar zat ik nou echt niet op te wachten.. alsof ik geen recht had op minn verdriet.. er is zo nog meer gexegd.. ook door anderen.. het handjevol dat wel begrip had maakte gelukkiggwel wat goed.. maar dan nog.. Ik ga diverse klachten afleveren over hoe ik behandeld ben.. Verder baal ik.. dat ik ook dit kindje niet zelf op de wereld kon zetten en dat ik het daardoor dus ook nog is niet bij mijn opa heb kunnen begraven.. Dat ik het niet mee mocht nemen kwam echt als een klap. De gyn had het me voor de jngreep beloofd, maar schijnbaar kreeg hij oo zn donder van hogerop. Toen ik wakker werd stond hij naast mn bed om te vertellen dat ik het toch niet mee kreeg.. nieuwe regels ivm infectiegevaar blabla.. Pfff.. dit gaat nog wel even duren voordat het een plaatsje heeft Ik wil me wel graag melden bij je clubje humtum
Jee wat een slecht personeel zeg... Ik zou ook een klacht indienen. 1 dag overtijd??? Nou je bent wel mooi 8 weken zwanger geweest. Het is echt niet niks! En dat over infectiegevaar, ik heb mijn kindje wel zelf thuis gehad en daar zeggen ze toch ook niks over, had er zelf van alles mee kunnen doen. Vind het echt een slecht ziekenhuis!! Hopelijk knap je snel op vosje en kan je 2013 afsluiten en met goede moed 2014 in!
Ik zou niet alleen 1000 klachten indienen maar ik was ook van dat bed gesprongen en had dat mens een klap in haar gezicht gegeven:x Zoiets zeg je toch niet, zoiets mag je zelfs nog niet eens denken.... vanaf het moment dat je een positieve test hebt, ben je MAMA met alle gevoelens die erbij horen dan heb je al het mega verdriet van de MA en baal je er zo van dat je toch een curettage nodig hebt.... krijg je ook nog zoiets en dan ook nog eens de klap dat je het niet mee naar huis mocht nemen Heel veel sterkte en meid ga echt die klacht indienen! dikke knuff
Vosje, dikke vette klacht indienen hoor!!!! Wat een mega ongepaste opmerking! Ooh, ik voel me zelf gewoon boos worden hier thuis! Alsof er een bepaalde norm is voor verdriet hebben! Dat je zogenaamd pas vanaf een bepaalde termijn verdriet mag hebben! Ben t helemaal met Cindy eens, vanaf t moment dat je t weet is dit kindje van jou en daarmee alle liefde en verdriet waard. Hoop dat je thuis wel veel steun en begrip krijgt! Dikke knuffel voor jou hoor! Liefs humtum
van wanneer tel je ongeveer voor je cyclus is dat begin van je miskraam of op het einde van de bloeding?
kan je geen pijl op trekken.... gewoon afwachten de een heeft meteen weer haar cyclus en bij de ander duurt het 8 weken voordat ze weer ongesteld word
Bedankt dames.. Op dat moment was ik gewoon niet in staat om te reageren.. De regels wat betreft foetussen is recent aangepast. Vanaf 24 weken wordt het echt een kind genoemd en moet het ook een officiele begravenis of crematie krijgen. (dat was al) Voorheen mochten ouders zelf beslissen wat er met foetussen voor de 24weken gebeurde. Nu niet meer. Alles onder 24weken valt onder 'anatomisch afval' zo werd mij verteld toen ik wakker werd uit narcose.. Anatomisch afval.. Mijn kindje..
Jeetje dit wist ik niet! 8 jaar geleden was dit nog bij 26 weken, dat een kindje een officieele begrafenis moest krijgen. Mijn schoonzus is toen bevallen bij precies 26 weken, gelukkig hebben ze dit toen nog kunnen rekken. Maar anatomisch afval, dat klinkt echt heel naar! Dus als je 23.6 weken zwanger was en je kindje is dan overleden, mag je het niet eens begraven???
Ik reken gewoon vanaf de dag na de miskraam... de gynaecoloog heeft gezegd dat het inderdaad wel eens 8 weken kan gaan duren voordat je cyclus weer op gang komt. Ik wacht het gewoon af...
@noralie Er is wel een soort coulance regeling vanaf ongeveer 20 weken, maar ervoor is het echt gewoon 'pech'.
Wat wreed!! Nou hoop dat ik dat echt nooit hoef mee te maken... Vanaf 12 weken zijn het echt al kindjes die helemaal af zijn... Moet er niet aan denken zeg!!
Pluizenbeestje, cyclus is eigenlijk niet telbaar na miskraam zoals na menstruatie omdat je lijf pas weer start als t zichzelf hervonden heeft (vaak hcg=0). Maar tellen is vanaf start bloeding miskraam of curretage. Volgende cyclus duurt 4-8 weken zei mijn gyn. Iedereen hoopt natuurlijk op gewone 4 wkn/eigen cyclus! Dus snap ne vraag goed! Vosje, anatomisch afval???? Hoe wreed! Vind t sowieso al heel persoonlijk, maar vind een grens van 24 weken wel enorm hoog. Je hoort ook wel dat mensen met 19/20 weken kiezen voor beëindiging zwangerschap ivm niet levensvatbare syndromen. Dat is een kindje, geen afval! Ieder zou hier vooraf zijn eigen keuze in moeten kunnen maken is mijn visie. Vind t echt supererg voor je dat t niet mocht! Sterkte meis!