Heeft er iemand ervaring met de kinderstoelen van baby & kids online? Ik vind het model Laura wel mooi, en wil deze eventueel bestellen. Ze zijn volgens mij alleen online te bestellen, kan ze dus niet bekijken in de winkel.
Ja helaas! Mocht je een stoel bestellen, laat je dan even weten hoe de stoel is? Ik heb nog even voordat ik moet bestellen
Via deze site hebben wij zo'n 3,5 jaar geleden onze kinderstoel gekocht! Het is stoel Yaris en dan de kleur Wenge, met tafelblad en stoelverkleiner. Ik kan dus alleen over deze stoel vertellen wat onze ervaringen zijn. Het is een goede stevige stoel! Wat wij alleen jammer vinden is dat het hout niet zo lang mooi is gebleven. Als snel sleet het hout en kwam er een lichtere houtkleur tevoorschijn. Het is wel echt hout, maar ziet er nu inmiddels echt versleten uit. Wanneer we dit weer netjes zouden willen hebben zouden we er erg veel werk in moeten steken (helemaal kaal schuren en opnieuw lakken)...en dat zien we niet zitten hoor! De stoelverkleiner vonden wij ook niet praktisch. Deze zit met klittenband vast en trok onze zoon steeds los van de stoel en gooide hem op de grond. En dan was hij nog ong. 1,5 toen hij dat al voor mekaar kreeg! Verder een fijne stoel, stevig en goed verstelbaar in allerlei hoogte. Handig dat het blad eraf kan en de beugel er dan nog voor kan. Nu kan zoon erin zonder beugel ervoor. Hij zit in de stoel gewoon echt wel beter aan de tafel dan op een gewone stoel. O en hij kan zelf goed op de stoel klimmen en er weer af komen. Nou misschien heb je er iets aan. Oh ja de website is verder prima. De stoel werd keurig optijd volgens de leveringsvoorwaarde geleverd. Ook betaling etc. ging prima. Echt netjes allemaal.
Hier hebben we zeker wat aan! Dank voor je reactie. We krijgen hem kado. En duurt het nog wel ff voor we hem kunnen gebruiken. Maar nu weet ik iig dat het qua bestellen wel goed komt.
Wij hebben er twee keer een stoel besteld, geloof zelfs ook de 'Laura'. Beide keren superlevering. Wij hebben een witte en een zwarte versie. Prima stoelen. Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Tuurlijk slijten ze, maar dat doen de Stokke Tripp Trapps ook. Hier zit de verf er nu na 3 jaar en anderhalf jaar nog prima op.