Vriendin praat alleen nog maar over kinderen

Discussie in 'De lounge' gestart door pientje1, 23 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Ohhh pff zo'n vriendin heb ik ook. Alles draait om d'r kinderen ;) En als ik iets over mijn kinderen zeg dan hebben haar kinderen dat ook gedaan/beleefd etc etc maar dan natuurlijk ook allemaal nét even wat leuker/erger/zieliger/pijnlijker... Er moet ook altijd rekening gehouden worden met hun kinderen. Uitstapjes met de vriendengroep moeten op een bepaalde dag en om een bepaalde tijd.. Hard praten en/of lachen mag bij hun niet in de avond want dan zouden de kinderen wakker kunnen worden..

    Nou ja, ben blij dat ze oud&nieuw dit jaar verstek laten gaan iig :p
     
  2. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    1 feb 2009
    2.889
    0
    0
    Ja dat herken ik wel, ...ik heb er ook een paar van. Ik heb zelf 2 fase kinderen...dus 2 pubers en 2 kleintjes. Maar alle vriendinnen zijn pas begonnen aan kinderen in mijn '2e fase' duss...moet idd alle verhalen aanhoren over hoe schattig ze zijn..:p en ik denk dan...tja..;)
    Alleen met mijn zus kan ik ongegeneerd klagen over mijn kids:D. Maar heb gelukkig ook vriendinnen zonder kinderen dus eindelijk eens echte gesprekken.
     

Deel Deze Pagina