Hoi meiden ook weer eens een berichtje van mij. Ik had de laatste tijd niet zo veel zin om te schrijven aangezien ik ook niet veel te melden heb. Ik wacht nog steeds op mijn eisprong (zit nu op dag 25 ) Daarnaast ook weer een zwangerschapsmelding op het werk, precies even ver als ik was geweest na mijn laatste miskraam. Maar dat is nog niet het ergste, ik weet dat ze eigenlijk liever een andere vent had gehad, maar die wil haar niet dus nu dan maar een ander. Als de man van haar keuze zou aangeven dat hij haar wel wil, zou ze man 2 zo verlaten!! (dit heeft ze me zelf verteld) En bij zo iemand moet het dan ook binnen 4 maanden lukken :x Chickie jeetje dat was vast even schrikken! Gelukkig wordt je goed in de gaten gehouden. Probeer een beetje rustig aan te doen, wat niet mee zal vallen voor jou Steva hoe is t nu met jou? Ben je nog naar de gyn/vk geweest ivm met dat vochtverlies? Jij ook rustig aan hè?! Pien wat lees ik nou? Was je jarig? Van harte gefeliciteerd nog! Wat leuk om dat in Parijs te vieren . Je gaat nu toch ook weer bijna beginnen met spuiten toch? Weet je al wanneer je je eerste echo hebt? Fozzy al met al toch goed nieuws voor jou Inderdaad een hoop gewroet zo te horen. En heb je nu ook een longontsteking? Laat je inderdaad maar lekker verwennen en zelf rustig aan doen. Wat fijn dat de ivf nu toch snel gaat beginnen. Beterschap Lelie hè bah dat is altijd vervelend keelontsteking en dan ook nog werken.. Beterschap en hopelijk toch nog fijne feestdagen! Oh ja wat ik me ook nog bedacht ivm met de moeilijke werkgever van je vriend, is het een optie dat je vriend zijn "donatie" thuis doet (je hebt daar van die speciale bekertjes voor) en jij het dan meeneemt naar t ziekenhuis? Het is natuurlijk fijner om hem erbij te hebben, maar het is nog vervelender als er geen iui kan plaatsvinden. Mineraal wat vreemd dat je nog steeds bloedverlies hebt. Heb je er ondertussen al naar laten kijken? Zo niet zou ik toch even aan de bel trekken hoor. Sterkte Schattig goed dat je nu een datum hebt voor je operatie. Het is natuurlijk balen dat het allemaal nog zo lang gaat duren (geloof me ik weet wat het is ) maar daarna wel goede kansen. Witroosje jeetje meis, jou staat ook behoorlijk wat te wachten! Wanneer is jouw operatie ook alweer? Als ik eerlijk ben zou ik met jouw mate van endo het niet meer op een natuurlijke manier proberen, maar gelijk voor ivf gaan. Maar ja dat is mijn mening xxx hoe gaat t met de misselijkheid? Voor de rest alles goed met de beeb? Ster van jou ook al een tijdje niks meer gehoord, gaat t wel goed met je? Voor iedereen fijne kerst een een goede jaarwisseling! Dat 2014 een goed jaar voor ons allemaal wordt!
@ fozzie, de kans is groot dat de endo door de darmwand heen is. En het is behoorlijk veel. De gyn wil dat de chirurg er eerst naar kijkt dat is 3 januari. Dan misschien nog een endoscopie en dan hoor ik pas meer. De gyn wil dat ik zo dchoon mogenlijk ben van endo. Dus nog steeds geen datum. Ik hoop de derde meer te weten. @ boboke, misschien is ivf idd beter, ik heb mijn verzekering iig al aangepast daarop ga het bij de volgende controle iig aankaarten Voor iedereen fijne kerstdagen! Xxxxxx
Oei Chickie doe maar rustig aan! Heel vervelend die hoge bloeddruk en lastig dat je er weinig van merkt. Laat je nu maar fijn verwennen, beentjes hoog en relaxen! Fozzy het schiet wel op voor jou, over een maand ongeveer start je met prikken dus? Goed vooruitzicht!
@lelie ja er wordt wel vaart ingezet ben erg blij met de zorg die ik nu krijg. denk dat de start van het daadwerkelijke prikken ergens februari is want 28jan moeten eerst nog de catheters eruit. hoe gaat het met je keel? @bobo irritant zeg van je eisprong. dat het maar snel op gang gaat komen! @witroosje als het door de darmwand heen is is de kans op stoma vrij groot althans zo werd dat beetje bij mij gezegd. maar bij mij lijkt t er niet doorheen te zitten. heb je ook veel darmpijnen? ik volg nu denk al 10 weken het endo dieet en heb amper pijn gehad tot nu dan maar de pijn die ik nu heb is van de operatie. het dieet is pittig maar helpt echt en kilo's vliegen er ook af moet nu zelfs proberen niet te weinig te wegen terwijl ik hiervoor zo ontevreden was. nadeel is dat t flink hakt in de portomonee.
@bobo helaas longontsteking maar heb er medicijnen voor hopelijk is t over een paar dagen echt voorbij want hoesten terwijl je buik zo gevoelig is is hels.
@Fozzy, het is inderdaad te hopen dat je longontsteking snel opknapt! Want aiiii dat hoesten met zo'n gevoelig buikkie dat is niks! Wat was het eigenlijk een rommeltje in je buik he! Maar goed dat je geopereerd bent! Op zich wel een goed teken dat je niet veel nieuwe endometriosehaarden had! Lief dat de visite dit jaar naar jou toekomt! Laat je maar verwennen hoor! @ Boboke, hihi ik kan heeeeel goed rustig aan doen Wat duurt het lang he voordat je lichaam dan weer op de rit is na een miskraam! En dan hoor je ook nog eens het (oneerlijke) nieuws van je collega! Grrrrrrrr, je zou ze toch?! @ Lelie, ben je je werkdagen nog een beetje doorgekomen met die zere keel? @ Witroosje, ik zou inderdaad ook voor de IVF gaan. Je weet immers ook nooit wat de endo anders weer voor sporen achter laat op het moment dat je het spontaan een tijdje gaat proberen.
@ chickie, ben je de schrik al voorbij? rustig aan doen hoor anders is emmie er eerder dan je denkt! @lelie, ik heb idd ook af en toe buikkrampen ja al ik de 2de boodschap moet doen..... heel vaak gaat die gewoon goed maar af en toe met veel moeite. wat houd dat endodieet in? kun je die ergens opzoeken?
Google maar eens; endometriosedieet. Geen suiker, geen gluten, weinig vlees, geen soja, geen zuivel. Wel veel groentes, spelt, quinoa, zilvervliesrijst, noten, amandel/rijstmelk. Ik probeer zo weinig mogelijk suiker te eten, dat scheelt al heel veel bij mij. Varkensvlees is al geschrapt en ik minder ook met ander vlees. Veel zelf maken is het beste. Heb ik niet vaak tijd voor maar je merkt het wel. Zo'n beetje overal zit suiker in... Mijn keelpijn is wat minder maar de koorts nog niet. Vandaag vrij dus een dagje zonder pijnstillers. Morgen en zaterdag nog werken en dan hopelijk 4 dagen vrij... om uit te zieken.
Lelie: vervelend keelonsteking, beterschap! Chickie: is idd geruststellend dat ze je goed in de gaten houden. Succes vandaag bij de controle. Fozzy: zijn niet echt fijn he..die dubbel J's. Nu ze eruit zijn weet ik weer wat het is om ze niet te hebben...een hele opluchting kan ik je vertellen. Eruit halen deed niet echt pijn...mijn linkerkant was wat geirriteerd vandaar de pijn en die deed wel wat pijn bij uithalen, maar het is echt zo gepiept. Diep zuchten en ze trekken hem er in 1x uit. Als ze eruit zijn voel je niets meer. Boboke: frusterend wat je verteld, vind het soms zo oneerlijk. Ego: het zijn rare dagen zo...2013 is gewoon niet mijn jaar! Bloedverlies is eigenlijk voorbij, het is nu meer wat bruine vloed. Het ruikt ook minder. Maar ik mail de arts morgen gewoon even voor de zekerheid.
@lelie en witroosje dat is idd het dieet wel in een notendop. ik eet tegenwoordig ook alles biologisch en vind het fantastisch. qua vlees eet ik alleen kip heel soms wat wild maar rood vlees nooit meer aangeraakt. en voel me er goed bij. eet wel veel vis en groente. misschien een goed voornemen v het nieuwe jaar. lelie beterschap chick succes bij de controle mineraal: ik heb dus ook vooral links pijn maar wat een ongemak kunnen die dingen geven zeg pff. elke dag went de pijn wel meer. zou zeker even de dokter mailen hoor. fijne dag meisjes!
@ Mineraal, het is inderdaad wel handig om de arts gewoon even te mailen. Dan heb je het in ieder geval even gevraagd! Hebben jullie een leuke tweede kerstdag gehad meiden? @ Lelie, is het nog gelukt zonder pijnstilling? @ ego, echt geschrokken was ik gelukkig niet hoor. Maar ik werd wel even met mijn neus op de feiten gedrukt dat je je schijnbaar goed kunt voelen. Maar je de lijf en de cijfertjes toch soms iets anders aanduiden. Vanochtend hebben we ruim een uur en een kwartier moeten wachten voordat we eindelijk geholpen werden, maar gelukkig was vrij snel duidelijk dat mijn bloeddruk in vergelijking met dinsdag weer ietsjes was gezakt (tegen alle verwachtingen in). Dus dat is heel erg mooi. Toch willen ze me niet te lang loslaten en moet ik maandag weer op controle bij de verloskundige en zo bekijken we het maar steeds per paar dagen. Het begint nu wel spannend te worden wanneer ze komt hoor!
Spannend Chickie zo die laatste weken en dan ook nog een hoge bloeddruk ineens! Fijn dat ze je goed in de gaten houden! Ik heb niet echt bijgelezen verder. Sluit vanaf nu weer aan . Heb nu 2 weken vrij dus tijd zat haha. En vanavond de eerste spuit decapeptyl, holadiejee!
fozzy: hoe gaat het nu? chickie: lijkt mij ook best raar zo dat afwachten. Succes hoor!! Hoe voel je je? pien: eerste spuit zit erin! olee!
@mineraal kheb echt veel pijn aan m'n rug en blaas klinkt misschien gek maar heb soms het idee dat er een buisje naar buiten gaat komen voel t echt goed . m'n antibiotica kuur is iig voorbij bah wat een troep werd echt constant misselijk voel me vandaag veel fijner. hoestbuien zijn er nog maar m'n buik kan t steeds beter hebben. hechtingen zijn gisteren verwijderd zag er allemaal ok uit moet nog klein beetje drogen maar op eerste gezicht was alles prima 22 jan controle bij de gyn en 24 jan hebben wij de afspraken bij de ivf arts en ivf vpk ben benieuwd. hoe gaat t nu met jou? hou je je taai? moeilijke tijd v jou en je vriend. Pien eerste spuit al weer een feit! zet m op. ster: hoe is t met jou? weet je al meer over je ivf schema? chick: hoe gaat t met je? leuke dagen gehad? jullie nog leuke O&N plannen? ik ben iig keihard bezig met fit worden zodat ik dinsdag even bij het feestje van m'n beste vriendin kan zijn in rdam heb je altijd vuurwerk en feestje op de brug maar dat kan ik helaas niet doen maar even iedereen groeten ben ik al super blij mee.
@ Pien, jeeeeeh!!! In ieder geval weer een beetje actie bij je! Lekker dat je twee weken vrij bent! Heb je al veel plannen gemaakt? @ Mineraal, heb je de arts nog gemaild? Het zijn inderdaad rare dagen zo voor jou! @ Fozzy, ai... toch hoor ik meer mensen die het zo omschrijven. Een constant gevoel van iets wat uit je lijf komt/het voelen zitten. Fijn dat de hechtingen er uit zijn, dat geeft vaak al wat verlichting. Niet meer dat trekkerige gevoel! En ook van de antibiotica, mooi! Kom maar op met dat herstel!!! De eerste tijd is vaak echt het pittigst! Rotterdam is leuk he met O&N! Het zal voor jou even een beetje anders zijn dan andere jaren, maar daarom hoeft het niet minder gezellig te zijn! Met mij gaat het verder prima hoor meiden! Ik voel me hartstikke goed en ik vind het wel een prettig idee dat de bloeddruk de laatste keer al wat beter was. Over twee dagen ben ik alweer 37 weken, dus dan kan de kleine gewoon komen als het zou moeten (ook wel een geruststellend idee). As maandag heb ik ook weer controle bij de verloskundige, dus dat wachten we rustig af. Ik geniet nu nog maar even volop van die kleine in mijn buik!
Hallo meiden, Sorry dat ik bij jullie "inbreek", ik heb jullie topic al eerder gezien en af en toe wat meegelezen aangezien ik ook endometriose en een (2e) kinderwens heb. Ik zal proberen mijn verhaal zo kort mogelijk te vertellen. In juni 2008 gestopt met pil ivm kinderwens, menstruaties werden alsmaar pijnlijker en ondraaglijker waardoor er na veel ziekenhuisbezoeken en een kijkoperatie in oktober 2009 de diagnose endometriose gesteld werd. Tijdens operatie 5 kleine haarden gevonden waar niets mee gedaan is en mn eileiders zijn doorgespoten. Toen was het heel snel raak, januari 2010 zwanger (wel met Clomid) en in september dat jaar bevallen van een prachtige dochter! Na de bevalling pil gaan doorslikken met 1 x per 3 a 4 maanden een stopweek ivm doorbraakbloeding. In mei 2012 wederom gestopt met pil ivm een 2e kinderwens, gelijk weer onhoudelijke pijnen en weer naar zh, half jaar Clomid gehad, daarna zou ik IUI of IVF krijgen, maar eerst HSG waarbij een afwijking werd gezien in mn baarmoeder, 2 weken later hysteroscopie, bleek een poliep in mn baarmoeder zo groot als een tennisbal, wat zou verklaren waarom een zwangerschap nog niet was gelukt. Poliep moest operatief verwijderd worden (juli 2013 gebeurd), daarna mochten we op eigen houtje weer verder. Endopijn was inmiddels niet meer uit te houden en in september besloten weer aan de pil te gaan en naar een ander ziekenhuis met endospecialist. Bleken er 2 cysten in mn linkereierstok te zitten en 1 in mn rechter. Die in mn linkereierstok zijn in november verwijderd dmv kijkoperatie, cyste in rechtereierstok was maar 1 cm dus daar hebben ze niets aan gedaan. Gelukkig zijn er verder geen andere endoplekken gevonden, wat me verbaasde omdat ik door mijn hele buik pijnklachten had wat ook doorstraalt naar mn rechterschouder, maar goed, waar dat vandaan komt weten we dus niet. Nu mijn vraag...ik moet vanaf de operatie gerekend iig 3 maanden de pil doorslikken maar ben al vanaf september niet meer ongesteld geweest ivm doorslikken pil, nu heb ii al 9 dagen last van een doorbraakbloeding, ik mag Lucrin gaan gebruiken om echt van de bloedingen af te komen, maar weten jullie hoe lang zo'n doorbraakbloeding duurt of dat dat gewoon door blijft gaan totdat je met de pil stopt? Ik heb nl niet zo veel zin in die Lucrin maar die bloedingen ben ik ook spuugzat. Heb de hele zomer al bloedingen gehad door die poliep en nu vanaf de operatie ook alweer steeds aan het klungelen. Sorry dat het verhaal toch nog lang is geworden, ik hoop dat iemand me een antwoord kan geven op mijn vraag. Ik wil jullie ook allemaal heel veel sterkte toewensen, de meesten van jullie zijn er veel slechter aan toe dan ik, diep respect!! Groetjes Celia
Celia ik had doorbraakbloedingen tot ik met de pil stopte. Soms een dag of 2 dagen niet maar eigenlijk continue. Lucrin is wat dat betreft fijner. Mijn cyclus kwam ook netjes op gang na 2 maanden Lucrin.
hoi Celia, welkom! jij hebt ook het een en ander meegemaakt zeg! is niet niks. die doorbraakbloedingen is volgens mij bij iedereen anders. ik zou wel die lucrin proberen, bij mij is de endo bij mijn blaas erdoor weggegaan dus misschien gebeurt dat ook wel met die cyste op je eierstok? succes iig!
Celia: goh meid wat een verhaal! Ik heb geen ervaring met Lucrin, maar nu wel met doorslikken van de pil. Heb nu 2 strips erop zitten en zo'n beetje continue doorbraakbloedingen gehad. Moet wel zeggen dat de hoeveelheid bloed minder is geworden en dat het alleen nog wat bruine troep is. Maar ik geloof niet dat dat eerder helemaal weggaat tot dat ik echt gestopt ben en weer echt ongesteld ben geweest. Volgens mij werkt Lucrin ook nog wel beter tegen de endo, het is zwaarder spul denk ik. Alleen de bijwerkingen kunnen wel vervelend zijn als ik dat hier zo af en toe lees. Maar daar kunnen anderen je vast wel wat meer over vertellen.
Hoi Celia, jij hebt ook al een hoop voor je kiezen gehad! Leuk dat je hier even om het hoekje komt kijken, je bent van harte welkom hoor! Wel gek dat je nog steeds endopijn lijkt te hebben terwijl ze geen endo meer zien. Het kan ook heel goed dat er nog een deel op je middenrif zit, wat ze niet goed kunnen zien hoor. Dat zou wel de pijn in je schouder verklaren. Het zou heel goed kunnen dat de 'doorbraakbloeding' niet gaat stoppen voordat je weer een stopweek inlast of inderdaad met een sterker middel start. De pil geeft vaak dit soort problemen zoals de andere meiden ook al beschrijven. Heb je binnenkort weer contact met de arts?