Ik vroeg me af wat voor speelgoed jullie voor de eerste maanden hebben aaneschaft. Ik bedoel dan met name de eerste 3 max 6 maanden, maar dus niet speelgoed waarop staat vanaf 6 maanden ofzo. Hier tot nu toe alleen een boxmobiel, 2 muziekdoosjes (1 gehad) en een paar knuffeldoekjes. Ik zat verder nog te denken aan mogelijk een babygym/speelboog en een zo'n speeltje voor in de maxicosi, maar verder???
Knisperboekje! Kunnen ze al heel snel 'iets' mee. Verder speelt zoonlief veel met z'n sleutelbos. Lekker in z'n mond stoppen!! Hihi.
rammelaartjes, zo een zachte bal met een belletje er in die ze kunnen verrollen, pols en voet rammelaartjes (zoals van die sokjes), een acitvity center in the box , een spiraalhanger voor in de box, een spiegel: een echte aanrader!, een speeltje dat piept als je er in nijpt, bijtringen, ... en liefst iets met veel contrasterende kleuren (zwart/wit) of felle kleuren (rood-geel-groen-blauw).
Idd een babygym, knisperboekje, rammelaars, zo'n zachte kubus met spiegel, belletjes etc, muziekmobiel, houten bijtring, labeldoekje
wel een beetje oppassen met hard plastic speelgoed. Mijn dochter sloeg zichzelf ermee in het gezicht. Ze was dan blij dat ze iets te pakken had, begon in haar enthousiasme te zwaaien en ... pats... dan was het brullen.... Daarom heb ik voor onze Uk alvast Sophie de Giraf aangeschaft... zo'n lief zacht speelgoed, ben nu al enthousiast hihi
Ik zit er ook aan te denken om deze bal aan te schaffen. Je hebt er verschillende varianten van. Makkelijk te pakken en zacht plastic Rhino Toys Oball Rattle 10 cm Assortie | Speelgoed | Baby-Dump
Die bal is leuk maar wat ik nog leuker vind is een zachte bal met allerlei labeltjes eraan, een rammeltje erin, spiegeltje er aan. Weet dat Bart smit knuffels heeft, vanzacht materiaal met allerlei dingetjes eraan, Boekjes, van dat zachte knisperspul is helemaal feest. Enne, koop niet teveel, t zijn leuke kadootjes om te vragen!
Super, dank voor al jullie reacties. Ik wou zelf ook niet te veel kopen maar vond het ook lastig om te bedenken wat nou leuk is om te vragen. Nu heb ik wat goede ideeen. De tip van zacht speelgoed is ook een goede. Denk dat ik na de kerst een of twee speeltjes ga halen (mits meneertje nog veilig in m'n buik zit) en dan een lijstje maak met te vragen kado's.
Dat is een goed idee! Dingen kopen die je echt heel graag hebben wilt en de rest op je verlanglijstje!
Mini heeft de eerste maanden hier niks meer nodig gehad als zn boxmobiel. Daarna alles wat rammelt en zacht is. Ook en babygym was favoriet. Maar dat was echt de eerste maanden.
Alles wat in de mond kon was in het begin favoriet. Dus we hebben er bij het kopen van speelgoed altijd op gelet of iets opgekloven kon worden, haha! Bijtring lag voor de hand en is zeer geliefd geweest. Maar ook badboekjes bijvoorbeeld waren favoriet want ook daar kan lekker op gesabbelt worden.