@adnerb & @cinderella Beide (nog) gefeliciteerd met jullie meisjes!! Krijg er zo alleen maar meer zin in tot het zover is dames... haha @matrasbeschermer ik heb die van het kraampakket over mijn topper gelegd... Maar alleen bij mijn billen. Handdoek erover en de warmte VALT me nog mee.... Hebben jullie ook last van de heupgewrichten tijdens het slapen? Ik wordt er echt, soms ene nacht wel andere niet, wakker van!! heel vervelend! Verder alles hier stabiel en prima in orde. Afgelopen weekend een nacht gehad dat ik, voor mijn gevoel, voorweeen had. Behoorlijke krampen! Het straalde uit naar rug en benen kon niet liggen, kon niet zitten, kon niet slapen. Om de 2 uur ongeveer, hield wel lang aan (10 min- 15 min) en daarna zakte het telkens weer af..... Denk voorweeen. Hebben jullie dit ook al? Ik ben vrijdag 38 weken dus stiekum hoopte ik dat het door zou zetten, maar HELAAS Ik wordt al erg ongeduldig merk ik, maar ja..... Baby zit nog goed bij me blijkbaar dus moet ik er nog maar even rustig van genieten!
@ papa wat belachelijk 2 weken!!! ik mag toch hopen dat ze een afspraak voor je maken in het ziekenhuis. @ Abi wat spannend meid, het komt echt super dichtbij voor je al! hoe ben je er zelf onder? @ Pip haha lekker die bank bevuilen beetje vruchtensap hier en daar Lijkt me wel bizar dat je meteen moet gaan liggen als het vruchtwater gebroken is.. wie weet waar je op dat moment bent haha... @ Parel mooi dat geboortebord! Creatief! Lekker toch als je eerder bevalt? Ik hoop het voor je aangezien het behoorlijk zwaar aan het worden is... @ hier vandaag weer naar de gyn geweest. Bloeddruk was 90 dus prima en ik krijg maandag 13 januari een inwendig onderzoek. Dan gaat ze naar mijn baarmoeder kijken en dan zou ik die week ingeleid worden. Vind het spannend maar kijk er zo naar uit. Ik vind zwanger zijn leuk maar ik kijk er nu zo naar uit om lekker van de kleine te genieten! Hij mag van mij komen
@parel, leuk geboortebord. en ben beniewd of jullie uk eerder komt, ze zeiden het bij jou al wat langer toch dat ie eerder zou komen @papa 2 weken is inderdaad wel erg lang en lijkt me ook een beetje onzin, als er spoed is moeten ze toch ook een echo kunnen maken ? spannend hoor komt voor iedereen al dichterbij, voor sommige zeker
Haha nee ik hoef niet ala minuut te gaan liggen waar ik ben, maar zo snel mogelijk thuis en gaan liggen en vk bellen zeiden ze. Reden, geen idee! Edit, even gegoogled, het zou kunnen dat de navelstreng in de verdrukking komt doordat deze met het vruchtwater mee zakt en dit moeten ze controleren.. Wsl ben ik morgen niet op internet, iedereen alvast een gelukkig en gezond 2014 gewenst en een gezellige jaarwisseling!
Ja ik wil ook iedereen een hele fijne jaarwisseling wensen en heel veel geluk en gezondheid voor het gezin! Zouden we een oud&nieuw baby krijgen?
Hyacintje dat zal wat zijn een oud&nieuw baby. Ik ben er wel klaar mee maar hoop nog even voel te houden. Pip ja de navelstreng kan dan ook sneller om het nekje gaan zitten als je te lang en te veel beweegt. Ook vanuit hier alvast een mooi en liefdevol 2014 gewenst maar dat gaat wel lukken met al die mooie baby's aan het begin van het nieuwe jaar. Morgen hier naar schoonouders overdag. Kijken of nichtje weer baby in buik zegt. En de avond naar mijn oom.
@papa: 2 weken is wel heel lang. Fijne jaarwisseling iedereen, wij blijven lekker thuis. Aan de ene kant word ik ook al ongeduldig om ons kleintje te zien, maar aan de andere kant ben ik nog niet eens 36 weken, en ik wil ook wel ontzettend graag thuis in het bad bevallen, dus ik hoop dat hij het iig nog 1,5 weekje uithoudt. Het zal wel lukken, aangezien ik nog geen echte wee heb gehad en ook sinds het indalen niet meer meerdere harde buiken in 1 dag/nacht.
Pappa, fijn dat het zo gezellig was. Inderdaad leuk om af te blijven spreken, ookal wonen ze wat verder weg. Wel heel naar dat er ook verdrietig nieuws was.. Parelbloesem, fijn dat alles goed was bij de VK en dat de baby goed ingedaald is. Wat een prachtig geboortebord heeft je man trouwens gemaakt, wauw! Pip, kan de baby niet alsnog indalen? Moest ook wel lachen, zag je al gaan liggen midden in de Appie ofzo Nou meiden, hoop dat jullie baby's lekker tot de 37 weken blijven zitten, ook al snap ik wel dat jullie heel nieuwsgierig zijn en niet meer kunnen wachten. Het wordt wel spannend hier, ben zo benieuwd naar alle namen etc! Ook vanuit hier een heel liefdevol en gelukkig 2014 toegewenst! Een jaar vol met liefde, lachjes en poepluiers voor iedereen Ik ben vandaag heel eventjes buiten geweest met Niké, zijn naar een vriendin gelopen die 2 straten achter ons woont. Vond het zo leuk achter de kinderwagen, zo trots! Wel hele volksverhuizing wat er allemaal mee moet haha. Ik ga heel kort een foto van Niké in een fotoalbum zetten op m'n profiel die alleen voor vrienden van hier zichtbaar is. Wil haar toch wel graag even showen Haal hem er strakjes weer af.
Ik heb een vriendschapsverzoek gestuurd hoor! Ben super benieuwd! Heb op youtube allerlei filmpjes gevonden over bevallingen etc, het is een serie uit de UK ' one Born every minute' of zoiets. Ik vind het super interessant!
Cinderellea hoe kort haha? Ben erg benieuwd. Haha van mij mag hij/zij tot vrijdag blijven zitten daarna mag het komen hoor. Niet omdat ik het wil zien, maar omdat mijn lichaam niet meer wil. Heb de vaatwasser uitgeladen en weer ingeruimd en ben gewoon kapot blergh hihi. Dankjewel voor het compliment over het bord.
@cindarella ook hier benieuwd Van mij mag de uk nog wel even blijven zitten hoor ook al ben ik nieuwsgierig Fijne jaarwisseling allemaal
*breekt in* Ohhhh wat spannend voor jullie nu dames!! Vorig jaar zat ik ook helemaal in spanning!! Uiteindelijk overtijd en met 41.1wk bevallen op 22-1-2013 van een knappe dochter. Succes met de laatste loodjes en succes met de bevalling. *breekt uit*
Zit echt met een big smile achter m'n scherm, thanks! Ben zo trots haha. Is dat normaal? Dat echt alles wat je kind doet of over je kind gezegd wordt geweldig is?
@hyacintje het komt zeker dichtbij hier maar ik ben er rustig onder. Mijn vriend heeft meer last van de zenuwen Wij blijven morgen lekker thuis, wilde eerst wel naar vrienden gaan maar thuis op de bank klinkt me toch beter in de oren. Wat vervelend parel dat je het lichamelijk zo zwaar hebt, hopelijk blijft de baby nog even tot na oud en nieuw zitten. Ik zeg ook na oud en nieuw maakt het me niet meer uit dan mag ze komen ik ben der klaar voor. Voor iedereen alvast een fijne jaarwisseling en dat we allemaal maar mogen genieten van onze mooie kindjes!