Paula heb ook pas sinds deze week meer last, mijn zwschap gaat vele malen fijner dan die van de meiden moet ik zeggen. Maar zoals tiger zegt, ben blij zolang he duurt hahaha Iedereen een mooie jaarwisseling gewenst!
Dames vraagje, hier worden nogal wat harde knallen afgegooid door vriendlief en mijn broer.. Zou de kleine daar last van kunnen krijgen?
Dat kan ook wendy zolang jij er geen last van heeft heeft je beeb dat ook echt niet. Ik zit ook wel eens alleen in de auto ff dreunen voor mezelf haha
Have fun Paula! Hier doen ze trivianten en ik lig nog steeds op de bank. De hele dag huiswerk gedaan, was toch wat zwaar.... Hihi
Dames vraagje, hier worden nogal wat harde knallen afgegooid door vriendlief en mijn broer.. Zou de kleine daar last van kunnen krijgen?
Nee hoor Wendy... En als je merkt dat je kindje erg beweegelijk is lekker naar binnen gaan. Hier slapen de kindjes ook, om 23:30 halen we ze uit bedje om vuurwerk te kijken.
Hoi, ik heb foto's geplaatst van de babykamer: http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/485182-show-babykamer-deel-3-a-8.html
Ik heb trouwens vandaag die waterdichte molton van de kv gehaald morgen maar eens erop moet toch bed verschonen. Gelijk ook 3 pakken kraamverband mee had nog een half pak zag ik. Schap leeg dus vrijdag nog maar eens een paar pakken halen. Ben echt aan het hamsteren zodat ml zo min mogelijk naar de winkel hoeft de eerste week na de geboorte. Ook een lief bruin berenpak gekocht bij de zeeman voor de helft altijd leuk! Gelijk maar 62 op de groei haha.
Oooh ik moet ook nog even die molton halen, is dat een 1 of 2 persoons? Wow, zoveel kraamverband... Ik heb 5 pakken in huis, moet zeker ook bijhalen? Zag dat pakje ook bij zeeman, vet leuk!
1 persoons maar ik vind dat prima als ik er geen zooi van maak kan mn zoon er nog zindelijk op worden straks Kraamverband ik kan enkel uitgaan van de vorige keer de eerste dagen gebruikte ik een pak per dag daarna nam het vloeien snel af en kon ik het aan met nachtverband. Wel goedkope pakken met een papieren bovenkant geen always ofzo dat gaat vies zweten en vooral stinken! met kraambloed. Denk dat je met 5 pakken een eind komt hoor. Schattig he ml was ook helemaal verkocht hij wilde wel een bruine net en echte beer zij hij haha. Lig je nog steeds voor lello? Wij zitten de klok vooruit te kijken pff Moeten bij hondje blijven die loopt al dagen te blaffen en kreunen van het vuurwerk straks om 12 uur weet ie niet waar hij het zoeken moet.