Oke, het is vroeg, dus meer voor de leuk Durft er iemand een gokje te doen naar het geslacht van dit kindje? 14 weken 3 dagen
Ik heb echt geen idee.. werd echt niets losgelaten tijdens de echo. Ik heb wel expres opgelet of ik iets voorbij zag zweven zoals bij mijn zoontje, ( daarbij was het op 13 weken al vrijwel duidelijk) maar niets gezien ook. Ik zie op de foto 2 streepjes, misschien 3? Maar of dat uberhaubt de plek is waar iets te zien moet zijn?? Bovenop de buik dat bultje is de navelstreng zeiden ze, links zijn de beentjes omhoog en rechts is een arm omhoog.
Jammer dar je geen pottyshot hebt dan had je iets meer zekerheid kunne zeggen. Maar ik gok op een meisje. Maar dat is wel gokje... Denk een "nub" nog te zien(had mijn meisje toen ook nog duidelijk omlaag wijze ) ben benieuwd nu hihi
Ja jammer he! Vind ik zelf ook wel jammer, maar ach 2 januari geslachtsbepaling en zoveel haast heeft het ook weer niet. Vind het speculeren wel erg leuk.. ik ben gewoon erg benieuwd of die 2 streepjes iets betekenen ja of nee.. zal pas achteraf blijken maar vind het wel leuk als mensen een gokje doen en dan straks kijken of het klopt
Ik denk een meisje omdat ik op de eerste foto het geslacht denk te zien. De baby ligt met zijn beentjes omhoog en daar zie je 3 streepjes.
ooo ik dacht juist dat ik naar die heldere witte streepjes stukje eronder moest kijken.. maar verrek daar zitten ook streepjes!
Super spannend, Aloha. Ik ben benieuwd of het inderdaad een meisje is. Laat je nog wat weten? In ieder geval veel plezier!
Sorry ik kan het niet zien, duidelijk geen expert Probeer het op m'n eigen echo ook te zien maar helaas, misschien iemand anders die het wel ziet? Is het dat vork dingetje? Sorry dat ik jouw topic gebruik voor mijn foto, hoop dat je het niet erg vind, maar ben ook zoooo nieuwschierig
Hoi Antares, bedankt voor je reactie! Grappig dat je een jongetje ziet, ik zie het niet hoor haha. Kijk je dan naar dat vork dingetje? Wel leuk nog een jongetje!
Eerste echo meisje Sophie. Denk een jongen. 2e echo is duidelijk de nub te zien. Op de 1e foto minimaal. Omdat hij op foto 1 omhoog wijst en op 2e foto zo goed als gelijk loopt met de rug zeg ik jongen. Met alleen echo 2 zou ik zeggen 50/50