Ik krijg nu wel een groene box met uitroepteken als ik om hulp vraag. Waarschijnlijk had ik ergens anders op gedrukt, waardoor ik geen uitroepteken kreeg
Super dat het nu ook voor android is.... hier helemaal verslaafd haha Vl vind het maar een simpel achterlijk spel (is het ook wel een beetje...) maar ik moet gewoon steeds kijken of er alwer wat geld verdiend is voor een nieuwe machine haha NU aan het sparen voor de ijsco wagen.lol
Ik heb misschien een domme vraag , maar ik zit het een beetje te volgen hier en lees dat jullie elkaar kunnen toevoegen en elkaars winkeltje kunnen bezoeken. Ik kan dus echt nergens vinden hoe ik op iemands naam een winkel of boerderij kan bezoeken. Ik kan ook alleen vrienden toevoegen via Facebook en mensen volgen als ze toevallig in het krantje staan.. Ben ik nu zo blind dat ik over het hoofd zie waar dat moet of heeft het er mee te maken of je op android (dat heb ik dus) of Ios zit?
Dames.. Ik speel het ook via android dus kan jullie niet toevoegen.. maaruh soms zie ik in het krantje een ! Bij iemands naam staan.. iemand een idee wat dit betekent?
Die !staat voor een hulpvaardig. Of om bomen weer te activeren of de boxen bij de boot te vullen. Krijg je munten en sterren voor. Hier dus ook een verslaafde, level 33 nu
Voor diegenen die met Android spelen en dus buren moeten toevoegen via Facebook: ik wil nog wel wat buurtjes hebben. In dat geval: stuur me een PBtje, want ik zet mijn echte naam hier liever niet neer. Dan kun je me uitnodigen via Facebook en dan voeg ik je toe! Zit zelf inmiddels in level 33. Speel op mijn tablet en mobiel. En soms ook stiekem op mijn werk (hoe verslaafd kun je zijn.....).
Ha meiden, Weer eens bijgelezen hier en net een lijstje gemaakt van nieuwe buurtjes. Ik ga jullie zometeen proberen toe te voegen. Ben weer heel actief op mijn boerderijtje Mijn GC naam **Hanna1974** Je mag me toevoegen als je wilt!
heejz.. kunnen jullie me helpen? Ik zoek bouten voor uitbreiding van mijn schuur? hoe kom ik hieraan?? gr marije
Die kun je kopen, via andere spelers, vaak krijg je ook gereedschap, na het oogsten van je velden en door de rode kistjes te openen
Ik ben ook net gestart nu het ook via android beschikbaar is...hooray!!! Ik ben nu lvl20. Maar wel stom dat die fruitbomen enzo dood gaan. En wat houden die kadobonnen uit die brievenbus nu precies in. Hoe verdien je die?
De bomen kan je drie x plukken dan nogmaals laten herleven en daarna ontvang je punten als je ze omzaagt. De kadobonnen verdien je door bij anderen de bomen te laten herleven en de boten te vullen. Met de bonnen kan je voor caedeaus kiezen zie het boekje wat erbij zit