Gefeliciteerd Zusteryvonne!!! Nu hoeft je ook geen keus meer te maken, die is al voor je gemaakt . Wat leuk dat we weer samen zwanger zijn! We lopen ongeveer tegelijk, volgens de berekeningen ben ik 10 september uitgerekend. Ga zo de vk maar bellen voor het intake gesprek. Vorige week donderdag en vrijdag moest ik werken, dus was er nog niet aan toe gekomen. Je zit in een lastig pakket Meiske. Hoop dat jullie er goed over kunnen praten vanavond. Voel me redelijk Gimby. 'S avonds wel snel moe en met vlagen over de hele dag erg misselijk. Ik voel me vooral anders zwanger dan bij de eerste. Ben erg onzeker of dit wel de juiste beslissing is geweest (Vind mijn dochtertje het wel leuk? Doe ik haar straks niks te kort? etc.) En die verschrikkelijke hormonen! Als iemand links zegt, zeg ik automatisch rechts en dan gaan we hoe dan ook rechts. Erg irritant, want je weet dat je onuitstaanbaar bezig bent, maar toch doorgaan. En dan later weer spijt krijgen van je eigen gedrag . Van het weekend had ik 's nachts ook ondragelijke kramp, maar als ik naar het toilet was geweest, was het ook direct weer over. De darmen zullen wel weer plaats moeten maken denk ik. En een voordeel: mijn borsten zijn weer een cupmaat gegroeid haha! Fijne dag allemaal!
Hoi amarylis. Ja wat leuk zeg. Vind het leuk om je te blijven volgen. Sluit jij je nog aan bij een zwanger zijn forum. ( blijf ook hier dames). Ik heb mij aangemeld bij 1-15 sept uitgerekend. Wel balen dat je misselijk bent. Ik heb buiten vermoeidheid nergens last van. Ook weer lastig. Misselijk zijn is niet leuk. Maar geeft op een of andere manier wat duidelijkheid. Wanneer ga jij het vertellen? ik vertel het zo mijn gastouder. Die wilde nieuwe kinderen afnemen maar dan Jan onze 2e er niet bij. Mijn ouders weten dat ik overtijd ben. Dus de vraag gaat wel komen straks.
JAAAA!!! Gefeliciteerd Yvonne!! Super! Beterschap noamy. Veel succes vanavond meiske. Ik lees zo rustig even alles bij, net thuis van het werk.
Zal me ook gaan aanmelden bij het zwanger zijn clubje (volgens mij had ik me al ergens aangemeld, weet alleen noet meer waar). Is ook niet zo gezellig als hier haha! Wij hebben het grotendeels al verteld. Vriendlief kon zijn mond moeilijk houden, al hadden we dat wel afgesproken. Ook wel weer tof om te zien dat ie zo trots is. Begin vorige maand was hij nog aan het twijfelen of hij wel een tweede wilde. Hoe reageerde de gastouder?
Leuk he Amarillys om het te vertellen ? Meiske, hoe ging het? Alf, als ik vrijdag nog niet ongi ben, bel ik denk ik de gyn even. Wat nog zou kunnen is dat de posi ovu op dag 12 niet posi was. Als het te geconcentreerd is heb ik al eerder een knalovu gehad, terwijl het toen ook niet zo geweest kan zijn. Veel te lange cyclus toen. Deze ronde had ik op dag 24 om 23:45 weer een posititieve ovu. Ik voelde me zwanger en deed daarom die ovu (geen zeangerschapstestje in huis ) maar misschien was dat mijn ei? Net als bij zusteryvonne . Hopelijk net zo'n mooi resultaat dan over een week ofzo. We wachten nog maar weer even af. Testen blijven negatief.
Meijke. Ze zeggen dat een ovu test ook positief kan zijn idd. Deze was bij mij 3 dagen knal positief. Daarna testen op. Maar daar en tegen duurde het 8 dagen om een positieve test binnen te krijgen. Sterke met wachten grrr
Amaylis heb gevraagd of ze je wilt toe voegen bij club uitgerekend 1 tot 15 september. Anders misschien fb ?
Hey meiden, tja Meijke, het gesprek ging wel zoals ik verwacht had... even hoogoplopend... en daarna weer rustig. Conclusie: geen conclusie. We zijn het niet eens op dit punt met elkaar en misschien worden we dat ook niet. Heb zitten denken om misschien samen met mn dochter een andere 'naam' te verzinnen voor mn vriend.. maar ik weet t nog nioet. Pffff hier wil ik me toch helemaal niet mee bezig houden stom gedoe... Anyway hoe is het bij jullie dames?
Dat is klote meiske Jammer dat ze ook zoiets moeilijk doet terwijl t juist zo mooi is dat ze je vriend papa noemt....
Ja en t is nog allemaal veel ingewikkelder dan het lijkt... kortom ik word er niet vrolijk van... maarja.. vanmorgen toch nog maar eens getest, heb steeds rugpijn, hoofdpijn, steken in mijn borsten en beetje soort van buikpijn... Ik dacht ook na die rare erg korte menstruatie.. maar omo wit natuurlijk. Dusss.... laten we t maar over iets leuks hebben Wat doen jullie voor werk? Ik werk al vanaf mijn 18e in de kinderopvang. Sta nu sinds twee jaar op de baby-groep. Leukste werk wat er is en jullie?
Meiske, Wat rot zeg.. Hopelijk draait ze bij. Het hoge woord (papa) is er pas net uit he? Misschien is het allemaal nog erg beladen en komt het allemaal goed als et wat tijd en gedachten over heen zijn gegaan. werk Ik ben mondhygiëniste Testen zeg.. wonen jullie allemaal in mijn buurt ofzo? Geen test meer te krijgen bij action of kv 2v5
Hier, morgen weer aan het werk. Dan voor het eerst nieuwe gastouder, én bij ons thuis ipv daar. Best spannend. Wil ook alles spic en span hebben in huis hahaha..
Alf, beginnen de testkriebels weer toe te slaan . Nog 8 dagen op je handen zitten...of 4 dagen . Meiske, ik hoop dat je er uit komt met je ex. Wel mooi dat het als een papa voelt !
Hier nog steeds ziek... Maar ook erg heftige ongi pijn in onderrrug onderbuik en liezen/bovenbenen.... Zou t goede voortekenen zijn?!?! Ik ga denk ik maar s sensitesten bestellen want word ook n beetje testeverslaafd zo na al die ovu testen Ik ben eigenlijk kapster van beroep maar ik werk als wagenparkbeheerder dus administratief
Wat naar. Veel sterkte. Ik heb altijd in de kinderopvang gewerkt. Inmiddels met zeer veel spoed op zoek naar een nieuwe baan. Maakt niet uit wat, maar in elk geval wel minimaal 3 dagen. Dus als iemand wat weet.
Ohja Liesje, t erg gesteld met banen binnen de kinderopvang he? Bij ons gaan er dit jaar ook wel 1 of twee uit ben ik bang. Gelukkig heb ik een vast contract, al zegt dat tegenwoordig ook niet alles. Ja test verslaafd wordt je wel hier door dat forum he Wij hebben net bij action ook de voorraad maar weer leeggekocht Maar ik moet nog even wachten. Denk dat ik over een dag of drie maar weer ga ovu testen.. Pfff net een work out gedaan.. ben er misselijk van hahaha was te lang geleden!! Foeiiii