Heey Babbeltje, ja da's wel heftig ja maar het gaat hoor!! Hoe is 't met jou nu dan, kun je nog een klein beetje wachten tot febr. of maar moeilijk nu het in je hoofd zit? Wachten is altijd zoooooooo lastig he!! Hoe is het met je zoontje nu?Hij heeft niks overgehouden aan nare bevalling toch? Dikke kus, Elvi
Ha Elvi, we zijn er nu wel echt mee bezig. Wel goed kunnen we ons een beetje voorbereiden en stiekem al een beetje dromen over ons brusje. Zoonlief gaat inderdaad erg goed, hij is wat trager in zijn grove motoriek, maar dat heeft niets met zijn geboorte te maken. Verder een liefie die bijna altijd vrolijk is..dus we genieten met volle teugen!
Hoi dames Als hier nog geschreven wordt haak ik graag in. 1 van de dames kan ik al maar de andere nog niet. Hier even ons verhaal; In oktober 2011 bevallen van onze eerste doormidden van Icsi het was ook de eerste poging en meteen zwanger! Eind 2012 zijn er gestart voor een brusje. Inmiddels 4 cryo terugplaatsingen gehad en 1 verse .Ook zwanger geweest maar helaas bleek met 11 weken dat het hartje niet meer klopte. Een grote schok was het wel maar we gaan er weer voor! Nu wachten op februari dat er hopelijk nog een cryo tp hebben. We hebben er nog 1 in de vriezer hopen dat die goed ontdooid! Groetjes en hopelijk tot snel!
Welkom Jon! Wat rot dat je een mk hebt gehad. Het is stil hier, maar ik kom graag weer schrijven. Ik hoop over 2 weekjes een cryo tp in natuurlijke cycles te krijgen, nog 2 cryo's uit de vorige icsi in november. Ook wij zijn bezig voor een brusje sinds eind 2012 en hebben een dochter van oktober 2011. Voor iedereen de beste wensen en heel veel geluk in 2014!
Ik lees vooral mee! Hier alles goed, echo's goed en combi-test ook! Besef is er sinds de 12wk echo pas . 17 januari geslachtsbepaling. Iedereen nog een gelukkig nieuwjaar gewenst!!
Zonnestraal...Wat fijn zulke goede berichten Gaat het met jezelf ook goed? Jon..welkom! Dat was een flinke klap van je mk. Op naar een mooie tp in febr. Blondje...ook weer aan het aftellen? Spannend weer. Hier ga ik morgen de afspraak maken bij de gyn. Volgende maand gaat het dan ook echt weer beginnen. We zijn er klaar voor♥
Babbel, ben heeeeeeeeeeel moe (geweest). Lijkt af te nemen die moeheid. Maar met thuis al een dreumes best zwaar. Maar verder mag ik niet klagen! Oef volgende maand beginnen jij, spannend! Ik duim! Blondje, ik duim ook voor jou! Jon, heftig zeg wat je hebt meegemaakt . Op naar een 2014-beeb!
Hier ook iemand die vooral meeleest. Hebben vanaf oktober pauze gehad. Inmiddels zitten de eerste Decapeptyl injecties er weer in. Hoop dat 2014 ons jaar mag worden, en ook voor de meiden hier! Zonnestraal van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!!
Who gefeliciteerd one of a kind! Zonnestraal; kan me indenken dat een tweede zwangerschap zwaarder is. Fijn dat het verde e goed gaat.
Hoi dames Gezellig om mee te schrijven! Gefeliciteerd voor alle zwangeren! @blondje spannend om binnenkort ook weer te kunnen beginnen! Ook toevallig dat jou dochter en mijn zoon ongeveer even oud zijn en dat we ongeveer te gelijk zijn begonnen! Zijn al jou cryo's goed ontdooid? Bij mij echt wisselend. De eerste icsi hadden we 7 cryo's en daarvan zijn er maar 2 goed ontdooit en terug geplaatst. Afgelopen poging 4 cryo's en daarvan ook 2 teruggeplaatst nu nog 1 over spannend of die goed ontdooit! Ook altijd tp in eigen cyclus wel een aantal keer pregnyl gespoten voor de eisprong te regelen . @ Mariska spannend weer begonnen te zijn,zijn jullie al lang bezig? @ babbel voor jou ook leuk om weer te gaan beginnen ook met een cryo in eigen cyclus? Onze missed abortion begin november as zwaar en heftig. Er was geen enkele waarschuwing wat zou wijzen dat er iets niet goed was. Met bijna 9 weken een goede echo gehad alles was volgens schema en zat op een goede plek . Daarna bij de verloskundige aangemeld intake gehad en daar de termijnecho gehad en toen bleek het foute boel te zijn. Het hartje bleek met 10 weken gestopt. Daarna door gestuurd naar gyn in ziekenhuis gestuurd en meteen een curretage gepland ik wou niet wachten totdat het vanzelf los zou komen dat kon nog weken kunnen duren. Best veel steun gehad van vrienden en familie. Het het wel een aardig plekje kunnen geven. Gelukkig al een mooie zoon rondlopen die voor veel afleiding heb gezorgd we genieten nu nog meer van ons wonder want zo blijf ik het zien! Op naar februari! Groetjes
One of kind..wat goed dat je hcg zo mooi stijgt! Op naar een goede echo Zonnestraal..ja lijkt me ook best pittig, maar gelukkig gaat het nu dan weer beter met je energie. Je kan moeilijk tegen je kleine dreumes zeggen, nu even niet Jon..ik heb (gelukkig) nog nooit een mk gehad, maar zoals jij het nu beschrijft kan ik het gevoel van zo moment zo goed voorstellen, brrrr Knap dat jullie het een plekje heb kunnen geven Ja, de cryo tp is in eigen cyclus, volgens mij met ondersteuning van utro. Ga ik wel om vragen in ieder geval. Zal wel een fijner gevoel geven
OOK, van harte gefeliciteerd! Jon, welkom hier en veel succes! Zo'n MA lijkt mij er enorm inhakken Hopelijk is het snel weer raak en kun deze droevige ervaring achter je laten. Zonnestraal, fijn dat alles goed is! Babbel, eindelijk bijna beginnen! Mariska ook alweer begonnen met de deca. Succes! Blondje, jij ook alweer richting de volgende tp. Hoop dat het snel raak is meid! Hier alweer druk aan het spuiten en gisteren de eerste FM gehad. Er groeien weer minder follikels Ik heb een laag AMH en merk dat ik iedere ICSI weer minder follikels aanmaak. Nu waren het er 5 waarvan de kleinste (7 mm) waarschijnlijk niet mee gaat doen. De grootste was al 17 mm. We hopen dus op 4 eicellen. Morgen de 2e FM en dan waarschijnlijk vrijdag de punctie. En dan willen we weer een tp op dag 3 met AH, zoals ook onze dochter is ontstaan. Hopelijk komt het wel zover. En dan hopelijk ook 2 embryo's, want ik mag er weer 2 terug aangezien het alweer onze 3e poging is.
Zie al een goed begin van het jaar hier. Ons of a kind van harte gefeliciteerd en moge velen je gaan volgen. Voor jou ook weer spannende tijden Sikki. Duimen draaien voor jullie! Iemand vroeg hoe lang we alweer bezig zijn. We zijn in Januari een jaar geleden gestart voor een brusje. Hebben in totaal 5 tps gehad, maar helaas nog niet tot een zwangerschap gekomen. Ben nu aan het stimuleren voor icsi 2. Overmorgen eerste echo weer.
Hoi Dames gezellig om zo mee te schrijven met dit clubje. merk toch dat ik hier iets meer herkening heb dan in een clubje waar sommige nog voor een eerste bezig zijn. @babbel is het standaard bij jullie met utro? Bij ons niet heb dit alleen gebruikt tijdens de verse tp. @sikki zo jullie hebben er ook al een heel icsi verleden opzitten. Wat super dat jullie na zo lang strijden een meisje hebben gekregen wat een weg is dat geweest. Nu dus ook alweer even bezig zie ik. Wat balen van je lage amh. Hopen dat deze 4 allemaal meedoen voor een goede bevruchting. Wat bedoel je met een tp met ah? Sorry maar ik kan al die afkortingen nog niet. In welk ziekenhuis zitten jullie? Hebben jullie al vaker er 2 laten terugplaatsen? Igg heel veel succes meis!
O Mariska we hebben tegelijk gepost dat was ik die dat vroeg. Ik zie dat we evenveel tp's gehad hebben in de tijd dat we bezig zijn. Heel veel succes met de stimulatie welk middel gebruik je en doe je het lange of korte proteocol?
Sikki, het gaan 4 mooie follikels worden waarin in allen een eitje zit! Op naar 4 embryo's! Ik duim me suf meis! Jon, hier ook TP van een cryo mèt Utro. Mariska, ik duim ook voor jou!! Babbeltje, gewoon utro vragen, geven ze vast wel!