Nod lijst 16 t/m 31 januari 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door bebi34, 16 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Je moet vandaag als de sodemieter klussen ;) de ronde dat ik dat had bleek ik zwanger hihi
    Edit: een eibloeding had bedoel ik ;)
     
  2. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Varieert van 9-12 dagen.
    17 dagen is prima, bij een korte lf zie je vaak juist problemen... én jij kunt vér voor NOD dus al testen!! :p
     
  3. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief

    Zit nog eens even zo na te denken over ovutesten, LF, eisprongen etc.

    Bij mijn vorige twee zwangerschappen testte ik pas na ongeveer een week na mijn NOD positief. Betekend dit dat mijn LF dan gewoon korter is waardoor er nog niet genoeg hcg aanwezig was?

    Heb trouwens zonet nog weer een ovutest gedaan maar die lijkt lichter dan die van vanmiddag...

    24 dec. laatste menstruatie, een cyclus van (de laatste keer) 34 dagen, dan kan mijn ei toch nog niet geweest zijn???

    Bah, waarom kan dat zwanger worden nou niet "gewoon" gaan... Met al die hocuspocus eromheen voel ik me bijna een scheikundige;)
     
  4. boesje

    boesje Bekend lid

    9 aug 2008
    993
    0
    16
    Groningen

    Weet eigenlijk niet of dit mag maar via drogistenplein.nl zijn ze een stuk goedkoper. Scheelt 10 euro!
     
  5. Ryanne1991

    Ryanne1991 Bekend lid

    4 jun 2013
    681
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Even een vraag, gister 2 positieve ovu testen, temp steiging, vruchtbaar slijm etc, nu deed ik vandaag een test. Maar er kwam niks geen tweede streepje in beeld, paar uur later nog een keer getest en weer niks.. Kan het zo contrastvol zijn? De dag na je eisprong gelijk een negatieve test? Ik had voor het testen 2 uur niks gedronken. Normaal lopen m'n testen na m'n piek geleidelijk af.
    Is dit normaal? Iemand ervaring mee?
    image.jpg
     
  6. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Hier de dag na een positieve ovutest een locht streepje, daarna een witte test. Het gaat vrij snel voorbij
     
  7. Mari3ke

    Mari3ke Bekend lid

    5 jan 2014
    745
    424
    63
    NULL
    NULL

    ik lees mee en misschien onnozol maar ik vroeg mij af waarom ze eerder met testen kan beginnen? sorry als het een stomme vraag is :p
     
  8. Claudiag

    Claudiag Lid

    24 dec 2013
    5
    0
    0
    Hi dames. Zit een beetje met een vreemde situatie. Mijn periode is 27 december begonnen wat de laatste maanden ong 29 duurden. Mijn ei moet as vrijdag of zaterdag dus komen. Nu is het zo dat ik vandaag al de hele tijd het gevoel heb wat ik normaal gesproken vlak voor m'n ongi heb. Dat is pijn van de liezen tm m'n knieën. Nu is het ook 'pijnlijker' dan normaal gesproken. Iemand een idee wat dat kan zijn? Wanneer mijn ei eraan komt voel ik of niets of flinke steken, dus het lijkt mij dat het dat niet kan zijn. (Ben al 2 jaar van de pil af)
     
  9. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Joepie ik heb ook weer eens een eisprong gehad!!!!

    meissie86, 27 jaar, 1ekindje, ronde ? Nod 20 januari
     
  10. LIX

    LIX Fanatiek lid

    16 aug 2010
    2.725
    6
    38
    Zorgsector
    Noord Holland
    Ik hoor wel vaker dat zw test van KV positief uitslaan rondom ovu....echt waardeloos.

    Hier vanmorgen temp stijging....amper geklust en begin vandaag pas met ovu testen....ben benieuwd wat mn cyclus nu weer gaat doen....
     
  11. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Omdat je ei altijd innestelt 7 en 10 dpo ongeveer. Dus de hcg aanmaak blijft hetzelfde, ondanks dat je pas op 17dpo ongesteld word ipv 14dpo.
     
  12. Ryanne1991

    Ryanne1991 Bekend lid

    4 jun 2013
    681
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    En te vroege testen bij mij is simpelweg omdat ik te nieuwsgierig ben en hoop op een streepje.. Maarja opzich moet ik meer geduld leren krijgen en ophouden met het sponsoren van de kruidvat;) vorige ronde pas 4 dagen voor NOD voor het eerst getest.. Daar was ik wel trots op haha..
     
  13. Ryanne1991

    Ryanne1991 Bekend lid

    4 jun 2013
    681
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Sorry als ik te veel vraag maar sinds jullie bezig zijn met zwanger raken.. Hoe gaat dat met jullie partner? M'n vriend en ik hadden voordat we bezig gingen veel klusavonden haha, maar sinds we voor een baby bezig zijn wijst hij mij best vaak af, ik probeer het om de dag te doen en ik ben nu op m'n vruchtbaarste zegt hij gister. Nee heb geen zin.. Ik: ja we willen toch samen een kindje. Hij: ja maar moet je daar nou zo veel seks om hebben. Weet je hoeveel mensen zwanger raken na een one night stand!
    Zucht.. Mannen snappen vrouwen soms totaal niet denk ik dan.. Hopelijk kan de gynaecoloog vrijdag hem even uitleggen hoe het werkt, misschien dat hij het wel van haar aan neemt,

    Maar worden jullie partners nog niet verveel van de hoeveelheid seks? Ik wil namelijk niet zo'n obsessief persoon lijken die alleen seks heeft om zwanger te raken,
     
  14. Sjors2004

    Sjors2004 Lid

    17 okt 2013
    31
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn man houdt niet bij wanneer ik vruchtbaar ben dus ik kan hem zonder dat hij wat door heeft extra verleiden ;) wij hebben sowieso dagelijks om de dag seks.(deze maand dan)

    Maar toch schiet het bij ons nog niet op.. :( vaak is hij voor z'n werk afwezig op de avonden dat ik vruchtbaar ben en overdag ben ik weer werken.
    Deze maand zijn we beide veel thuis geweest ivm kerst en O&N en hopelijk is dat voldoende geweest..
     
  15. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Mijn man vind het net zo 'leuk' als ik, maar op een gegeven moment san moet het wel. Waarom ga je naar de gyn?

    Vier dagen van te voren is al veel te vroeg. Uitslag is hoe dan ook toch niet zeker, of het nou positief of negatief is.
     
  16. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Dat is wel erg vervelend zeg! Hoe doen jullie dat normaal gesproken dan? Als hij werkt
     
  17. Lieveliefie

    Lieveliefie Actief lid

    10 jun 2013
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    Koud water vrees? Teveel druk om te moeten presteren?

    Wij vrijen altijd echt weinig, maar 1x per maand ofzo helaas.Dus de frequentie moet nu zeker wel wat omhoog bij ons.
     
  18. Sjors2004

    Sjors2004 Lid

    17 okt 2013
    31
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hopen dat hij sterke zwemmertjes heeft, en dat ze mijn eisprong overleven :D

    Mijn eisprong valt rond het weekend, dus ik heb de hoop dat mijn eisprong uiterlijk dinsdags is.
    Ik doe niet aan ovu testen, maar controleer wel m'n slijm.
    Als had ik deze maand vruchtbaarslijm net na mijn menstruatie en rond dag 14... Rond beide periodes goed ons best gedaan..

    Echter had ik al gevoelige tepels en misselijk maar dat zakt weer af, voelde wel al steeds steekjes rond m'n lies.
    Ik hoop dat het wat zegt, je lichaam kan je zo voor de gek houden!
     
  19. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Ik zeg er weinig over tegen mijn man, hij denkt dat ik hem verleidt omdat hij er zo sexy uitziet ;) maar dat is niet zo hahaha :p
    Zo blijft het voor ons wel leuk en geen verplichting. Misschien over een paar maandjes dat we wel meer gericht gaan klussen. Hopelijk is dat niet nodig.
     
  20. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    (Wij nog wel minder.......)

    Vriend weet ervan, en die presteert altijd wel. Maar we zitten pas in ronde 2. Mocht het nou niet raak zijn dan voeren we het programma in waarmee ik bij zoonlief in 1 ronde zwanger was.... elke dag of 2x p dag. Met vriend z'n woorden: "ach, ik moet er 9 mnd op teren he!"

    :):D
     

Deel Deze Pagina