Oei, ik heb het idee dat mijn productie toch wel snel achteruit gaat nu. De boel voelt zo leeg aan! Vannacht wilde mijn zoontje om 1 uur drinken en vanmorgen om 6.15 uur. Tussen die voedingen heeft hij heerlijk geslapen en nu slaapt hij ook nog steeds. Als hij te weinig binnen zou krijgen, laat hij dat toch wel merken? Dus misschien toch nog genoeg voeding, ondanks dat het leger aanvoelt?
Misschien valt het toch wel mee met de terugloop. Na de ochtendvoeding heb ik even kort gekolfd en net weer (paar minuutjes maar), toch 80cc in totaal. Niet veel, maar toch iets.
Het blijft gewoon altijd afwachten hoe zoiets gaat, als je productie nog niet stabiel is. Maar bedenk dat wat je kolft zoiezo niet representatief is voor wat je kindje er uit haalt! Kolven moet wel om de boel leeg te maken en daardoor het seintje te geven dat er weer melk gemaakt moet worden.
Inderdaad even afwachten. Mijn zoontje had vannacht en vanmorgen bij elke luierverschoning (3x) een goede plasluier, dus dat is een goed teken.
ook hier voelt alles vaak niet "vol" meer en dan toch haal ik er af wat ik er altijd af haal dus niet meteen druk maken!
Nee, volgens mij hoef ik me niet druk te maken. Mijn zoontje dronk vanavond voor het slapengaan aan beide kanten zo'n 10 minuten. Daarna helaas wel behoorlijk wat gespuugd, maar goed.. dat doet hij vaker en voor mij een teken dat hij toch veel heeft kunnen drinken.
De bv gaat nog steeds goed en het lijkt toch weer meer te worden. Gistermiddag en vanmorgen had ik ineens weer wat stuwing en net met kolven haalde ik met gemak 180cc in 10 minuten. Dat was de laatste dagen maximaal 100cc. Op deze manier hou ik het nog wel even vol. Mijn zoontje drinkt nu 's morgens, 's avonds en 1-2x 's nachts en dan kolf ik 1x midden op de dag.
Even een kleine update. Het gaat nog steeds goed. Mijn zoontje drinkt nu 's morgens (vroeg) aan de borst en daarnaast kolf ik 2x per dag. Zo tussen 12 en 13 uur en rond 19:00 uur. Ik ben de (vroege) avondvoeding ook gaan kolven, omdat hij steeds zoveel moest spugen, dus nu drinkt hij het meeste via een fles met wat johannesbroodpitmeel en dat werkt prima. Ik kolf tussen 12 en 13 uur ongeveer 120cc en 's avonds rond de 100cc. Wisselt wel een beetje per dag, de ene dag kolf ik meer dan de andere dag. Ik vul de bv aan met flesvoeding. Kolven duurt per keer zo'n 10 minuten, dus lang ben ik er niet mee bezig. Ik weet nog niet hoe lang ik ermee door ga, maar ben blij dat hij toch nog voor een deel borstvoeding binnenkrijgt, al is het dan niet meer volledige borstvoeding.