Hoi meiden, Ik heb heel fijn haar. Wel veel haar waardoor het altijd wel wat lijkt door de fijne structuur beschadigt het snel. Ik zoek een super goede shampoo die echt iets doet of voorkomt aan beschadigingen. mag best wat kosten. Hebben jullie tips?
Mijn tip is om alleen je hoofdhuid te masseren met shampoo met uitspoelen komt er dan genoeg langs de onderkant. Hier heel droog haar en krullen , masseer alleen de hoofdhuid in met shampoo en de onderkant alvast met cremespoeling en daarna nog een x in zijn geheel met cremespoeling Gebruik trouwens BioSilk / Bad Head Tigi of Wella
L'Oreal Elvive, total repair. Erg fijne shampoo en niet abnormaal duur. Elvive Total Repair 5 shampoo van L'Oreal Paris
Je kan overwegen om alleen conditioner te gebruiken. Doe ik ook en mijn haar is er veel gezonder en sterker van geworden. Deze methode heet co-only. Ik gebruik daar de conditioner van Andrelon Zuiver en Zen voor. Ik doe maar 2 wasbeurten met 1 fles, want je gebruikt veel conditioner maar ik heb het er graag voor over.
Het klinkt alsof je poreus haar hebt, dit is een hele goeie shampoo. Misschien een beetje prijzig, maar dit is wel een supergeconcentreerde shampoo waar je dus heel weinig van nodig hebt. Laat het wel even inwerken voor je het er weer uitwast
ik heb bij de action n goede gevonden heb het zelfde kokos shampoo en contioner ideaal en werkt super goed 1,50 per fles weet even de naam zo niet maar is een wit flesje met groene letters
Wella, wat je bij de kapper kunt krijgen werkt ook goed. Ik heb speciaal voor droog haar. Alleen bij een groothandel gehaald, stuk goedkoper!
Ik heb net alvast die elvive5 mee genomen en dan ga ik me eens goed inlezen. Ik heb inderdaad poreus haar. En onderin droog terwijl het op mijn huid juist snel vet is. Bedankt voor de wastips, die ga ik zeker proberen!
Ik heb sinds kort syoss (schrijf je dat zo?!) dat bevalt erg goed! Guhl is ook mooi voor je haar.....
Ik heb ook heel fijn haar en poreus en beschadigd door kleuren. Ik was laatst bij een kapper waar ze Wella SP hebben en daar waste ze mijn haar met de repair shampoo van hun en toen deed ze het masker van die lijn erin 10 minuten met warme doek onder de kap....nou mijn haar was als nieuw!! Beloofde bijna 100% repair dat masker en dat was ook echt zo....dus ik ga die binnenkort halen denk ik. Het is bij mij zo droog dat veel conditioners gewoon niet lekker intrekken lijkt wel. Succes
Is dat een oranje lijn? (Kleur vd flesjes?) Ik heb daar volgens mij de leave in spray van (ook vd kapper) werkt inderdaad super!
Sinds ik het onderste gedeelte van mijn haar heb geblondeerd, is het erg droog. Dus ik ben weer de Kerastase nutritive lijn gaan gebruiken. De shampoo, conditioner en haarmasker. Je hebt de haarmaskers voor dik en fijn naar. Ik gebruik die voor dik haar. Echt wonderspul.
Misschien droogt je haar snel uit van gewone shampoo's of creme- spoelingen met cones. Cones drogen bij sommige mensen het haar uit. Zag hier al co-only voorbij komen dat is ook zacht voor je haar (en je haar word ook schoon) mits het coneloos is dan. Of je zou voor een bio shampoo kunnen kiezen daar zitten minder schoonmaakmiddelen in dus zachter voor je haar.
En dan is je haar spekvet? Shampoo van wella professionals. Paarse fles, voor verouderd haar. Inderdaad alleen je hoofdhuid wassen. Uitkijken met de nek dat je niet gaat boenen. Die haren zijn altijd al extra poreus.
Die is heerlijk! Je hebt ook met arganolie. Sinds ik die twee ontdekt heb gebruik ik die ipv wella professionals.