Silvy ik herken het hoor. Hoef je geen sorry voor te zeggen. Het doet soms ook gewoon pijn. En nee het is niet dat je het een ander niet gunt en niet blij bent voor ze, maar ja, je vraagt je wel af: wanneer zijn wij eens aan de beurt? Wij zijn ook 1,5 nu bezig. Zo veel rondes na de mk hebben we nog niet echt gehad. We zijn meer tijd kwijt geweest met mij met m'n operaties enzo. Maar ja, het gevoel van "wanneer mogen wij?" die herken ik heel erg. Ons geluk komt nog wel meis. Ga ik vanuit. Nee ik kan niet in de toekomst kijken, maar ik ga er wel van uit. Hoe wat en wanneer... Ik wou dat ik t wist!
@silvy; ik begrijp je gevoel wel erg goed, je zou zo graag willen dat het 'geluk' ook eens aan jullie kant staat. Daar moet je je niet schuldig om voelen. Ik hoop en duim dat 2014 ook jullie jaar mag en gaat worden!
Bedankt meiden! Ben altijd zo blij dat ik alles even aan jullie kan uiten! Jullie snappen me gewoon! Intussen langs geweest bij de kleine en ahh zo lief om mijn broer en schoonzus op die roze wolk te zien zitten. Ik hoop dat voor ons allemaal 2014 het jaar word! Ons clubje heeft al zoveel zwangere meiden voort gebracht
niet de moed opgeven hoor! Is moeilijk, ik weet het. Vind het af en toe ook best lastig maar zijn vol goede moed 2014 in gegaan. Moet lukken dit jaar toch? Wij zijn overigens ook al 1 jaar en 5 maaden bezig voor een 2e (en 2 miskramen verder)..... Ergens heb ik wel het vertrouwen dat die 2e er wel gaat komen maar wanneer he?
Silvy, ik begrijp je ook maar al te goed!!! Het geluk van iemand die me zo lief is deed mij pijn aan mijn hart, en te gelijkertijd voel je je dan zo schuldig, alsof je ze het niet gunt. Maar het komt denk ik doordat dat dat geluk te zien gewoon heel confronterend is omdat dat is wat jij zo mis! 2014 is het jaar dat veel meiden van dit clubje weer een nieuw wonder op de wereld hopen te zetten, en ik hoop dat het jullie ook heeeeel veel geluk brengt!!!
@Silvy ik ken jou gevoel ook maar al te goed..iedereen om me heen raakte zwanger en kreeg kinderen en wij..wij steeds niet. .je vraagt je af of het ooit überhaupt nog wel zou lukken..je vindt het voor iedereen heel leuk..en dat is de buitenkant. .maar vanbinnen huilt je hart want jij wil dit ook zo graag..iets waar je al zolang naar uitkijkt en op wacht..dat ene kleine mooie wondertje van samen wat de cirkel compleet maakt..ik gaf de moed letterlijk op na de MA van juni..zeker na t lange medische traject waar we toen al 2.5 jaar in zaten..dit is niet voor ons weggelegd. .zo dacht ik en liep al met adoptie in mn achterhoofd. .toen nog 1 poging ivf gedaan. .ik durfde nix te hopen en dacht dat dit ook wel weer fout zou gaan..zeker na de bloeding die k kreeg met 6 weken..vlak na de positieve test..zo ging het de vorige keer ook..maar de bloeding hield op en ona wondertje beet zich stevig vast en zit er nu nog steeds. .soms komt de onzekerheid weer boven..als k m even niet voel. .maar dan krijg k ineens een poeier tegen mn blaas en zit ik met een glimlach. .maar de grootste glimlach komt pas als ie geboren is..
@ lijste, morgen ben ik weer thuis. Ik zal m dan updaten met de lijst van fb. Indien dit nog niet gedaan is ik heb eerlijk gezegd die deze week niet bijgehouden enzo. Hoe issie hier vandaag dames? Ik hoop goed!
Hebben jullie nu een afgeschermde fb groep of niet? Yinxy, ik heb het aangedurfd vanmorge om het zh te bellen de eerste afspraak, ik kan 5 februari komen voor de eerste echo dus dat kan op de lijst
@Mamsie; Heb je ook FB? Kom er anders gezellig bij! Goed van je dat je gebeld hebt, 5 febr. duurt niet zo heel lang
Gelukkig is 5 februari inderdaad niet zo ver weg! Goed dat je gebeld hebt Mamsie. Ja het is een afgeschermde groep. Niemand kan ons vinden tenzij je lid bent van de groep, dan vind jij m natuurlijk wel. Maar andere vinden m niet.
Pfff silvy, knuffffff Ik herken het helaas ook.. Dacht bij onze eerste al dit is niet weggelegd voor ons en nu lijkt een tweede mij ook dit gevoel te geven.. En mensen die dicht bij je staan (schoonzus, buren, vrienden enz) raken zwanger.... Enja gunnen doe je het ze wel, maar je gunt jezelf het ook.. Hier: voor de meiden die niet op fb zitten. Ik ben gisteren naar gynaecoloog geweest. Zij dacht me gerust te kunnen stellen met een 'goede' echo. Dit kon ze echter niet. Bleek dat ik verdikt baarmoederslijm had.. Dit kan betekenen dat ik poliepen / verklevingen of iets anders in m'n baarmoeder heb. Heb 18 feb een hysteroscopie (kijkoperatie) en als er dan iets word gevonden verwijderen ze dat gelijk. Ik mag dan niet zwanger zijn, dus moet minimaal 1 a 2 rondes overslaan.. Zit er nog wel even doorheen. Vannacht geen oog dicht gedaan... Hopelijk is vandaag snel voorbij... Mamsie: ik heb je ook geprobeerd toe te voegen.. Heb je een vriendschapsverzoek gestuurd, maar heb je nog niet geaccepteerd??? Kan je helaas nog niet toevoegen..
Januari: 6 - Debbie81 6 - Yinxy 6/8 - Sharon01 7 - Silvy 30 - Yinxy Februari: 6 - Debbie81 Niet meer zwanger geworden sinds MA Juni: Silvy Yinxy Catelijntje Sharon01 Uitgerekend Lieke86 - 20 April 2014 Birds86 - 31 Mei 2014 Cathrien - 18 Juni 2014 Daphnev85 - 22 Juli 2014 Lili79 - 27 Juli 2014 Ellepel1985 - ? DeesDees - 26 September 2014 Mamsie86 - ? Miskraam sinds Juni 2013: Ellepel1985: 25-09-2013 MK wk Debbie81: 04-10-2013 MK 6 wk Eerstebeeb: 25-10-2013 MK 9+3 wk Linda: 03-01-2014 MK 9 wk Geboren: DeesDees: S* 19-11-2013 18+0 wk Afspraken : Januari 20-1 / 16:10 Cathrien, controle vk 21-1 / 08:30 Ellepel1985, 1ste echo 8wk 27-1 / Daphne, 12u controle gyn (16w) 29-1 / 17:30 Cathrien, 20wk echo Februari 5-2 Mamsie86, 1ste echo gyn 6-2 Deesdees, 1e echo 11-2 Birds86, controle gyn 10-2 / 11:00 Lieke86, 30 wn groeiecho 10-2 / 11:30 Lieke86, controle Gyn 18-2 Sharon01, Hystreroscopie (kijk operatie)
Lijstje is nu weer gelijk met die op FB. Ik heb volgens mij alleen nog niet alle nieuwe NOD's kunnen vinden :S Sharon, ik snap dat je geen oog dicht hebt kunnen doen. Ik hoop echt van harte dat je niet tzelfde traject moet gaan bewandelen als ik. 1 op de 10 van ons, is al meer dan genoeg! Maar ik snap je onzekerheden. Ik zou vandaag inderdaad ook het ZH bellen, en je vragen stellen. Wie weet kunnen ze je gerust stellen. Anders duurt die tijd nog zo lang Heel erg veel succes!
Ooww, ik denk dat we dan tegelijk in de lijst bezig zijn geweest nog. Ik heb net nog wat aanpassingen gedaan... Sowwy! Ellepel niet in de lijst! Dat kan natuurlijk niet! Ik ga t fixen
Mooi lijstje wordt het zo hoor! @Dees spannend 6-2 eerste echo! @mamsie 5-2 duurt zeker niet lang meer..spannend hoor! Ik wordt wel heel vrolijk van dit mooie nieuws de afgelopen dagen!
Het lijstje van de nod's is behoorlijk magertjes aan het worden en het lijstje van de uitegrekende dames word steeds groter.. Zo zie ik het graag, het liefst met mijzelf er ook bij natuurlijk Het is een kwestie van geduld of er is geen NOD lijstje meer.. Daar gaan we voor toch? Kna niet wachten tot mn eisprong is, ga maandag eff beginnen met ovu testen. verwacht woensdag of donderdag een knaller. En dan is het weer wachten.....
Bedankt meiden voor al jullie lieve woorden! Fijn dat jullie me altijd gelijk begrijpen! Mijn nieuwe nod is 11 feb! Wordt soms een beetje sip van die ene zin in onze lijst... Niet meer zwanger na MA juni... Hopelijk schuiven we allemaal snel door! Ik heb zitten uitvinden hoe dat moet met fb alleen ik weet nu niet meer aan wie ik een vriendschapverzoek moet doen? Kunnen de rest van mijn vrienden het dan niet zien? @sharon, oh meis wat vervelend! Een dikke knuffel!!
het is een afgeschermde groep dus niemand van jou vrienden kan zien dat jij daar lid van bent en waar je op reageert..alleen degene die in de groep zitten zien in de groep je reacties etc maar als je toegevoegd wil worden mag je mij wel vriendenverzoek sturen? Je kan je naam naar me toesturen en dan vindt ik je wel..via pb uiteraard vanwege privacy mocht je behoefte hebben..laat maar weten.