He he moet ook eens tussendoor he Sammy ik hoop het voor je! Ben je aan het timen of is er nog geen regelmaat?
Paula gaat wel... Overdag is er niet veel aan de hand eigenlijk maar in bed huilt ze wel. Nu net weer in havermoutbadje gedaan en ingesmeerd met sudocreme en ze liggen nu in bed. Hahaha ja een dorpje verder moet wel kunnen he Logo hahahaah ja hoor chips is veilig Ik wil ook chips
Zielig hoor. Maar na zn badje werkt sudovreme dus goed? Ja ik onthou het maar vast hihi. Heb wel van dat spul liggen tegen waterpokken en ook voor zn badje. Ja dacht ik ook hij moet ook ff lekker ontspannen
Mijn man heeft deze raamsticker gezien... Wij vinden hem erg leuk en zouden deze graag willen bestellen. Nu kan ik hem nergens vinden... Iemand enig idee waar deze vandaag komt?
go sammy!! zielig hoor Lov hoop dat ze snel wat opknappen. als de pokken uitdrogen jeuken ze dan ook meteen niet meer?
Ja ik weet het ook niet precies eigenlijk... Het helen zal dan ook wel weer jeuken maar niet zo erg denk ik. Zit hier zo te tobben wat nu het makkelijkst is voor me om kwa kleding te dragen om bv te geven na de keizersnede Geen idee Janneke... Sammy hoe is het?
Iets met knoopjes lijkt me handig?? Het gaat goed.. erge krampen en weer leeggescheten hahaha dus hoop niet dat t daarbij blijfttt ik trek dit zoooo niet meer
Ja maar dat zijn dan vaak van die warme pyama's en die vindt ik niet fijn... Maar heb je ongikrampen?
Hier rustig. Ik denk niet dat onze bink spontaan komt voor ik ingeleid word. Jammer Sammy en Inkie succes dames met de pijn hopen dat of doorzet of snel stopt.
Jaa ongi krampen maar dan erg!! lov deze bijv LIV Pyjama V&D of deze Pyjamaset Dalinda - Pyjama's - Nachtmode
Janneke misschien hier is kijken geboorte raamsticker-geboorteraamstickers-geboorteraamsticker-geboortesticker-geboortestickers-babystickers-baby stickers-muurstickers Thnxx Mek... Maar laten ze jou nou zolang met gebroken vliezen lopen? is dat niet gevaarlijk??
Wendy wat een leuke boom. Sammy spannend zeg. Pfff die chips is niet aan te raden. Lekker maar kreeg maagpijn en ik had er heel weinig op. Gelukkig is het over. Lov wat zielig. Trek jij het wel een beetje? Al die verzorging.
Pyama 1 niet zo fijn met dik maandverband... Pyama 2 zeker een optie. Thx moet je je tijd omkrijgen Klinkt als weeen lieverd! Heb je ook duidelijk een hoogtepunt en dat de pijn dan weer afzwakt? Logo oei das niet fijn hier ook snel vol tegenwoordig, dan heb ik zin in van alles en daarna ben ik misselijk Ja ben wel moe .... En ergens is het vrij druk met alles mu net voor de geboorte, maar het houdt me bezig om de tijd om te krijgen. Want de datum weten wanneer je bevalt is ook iets waar je zenuwachtig van wordt
Hahhahaha en bij zeeman had ik ook wel dunne gezien.. en misschien bij V&D ook nog wel!!.. Jaa ik heb niks te doen hahaha dus zit maar ff te zoeken voor leuke bedankjes.... ik ben een beetje inspiratieloos ... ik heb nu vooral keiharde buiken... erf zit niet echt een ritme in nog.. dus hoop wel dat dat nog komt..
Bij de zeeman hier hadden e niks ach ja heb nog tijd Ja als je echt ween hebt dan bereik je ook een hoogtepunt kwa pijn en dan zwakt het weer af....dit herhaalt zich dan om de zoveel,tijd
O ja dat verband. Haha dat moet er ook nog in! Sammy houd je het nog een beetje vol? Zeeman of wibra lijkt me helemaal goed. Wel lastig een maat kiezen. Denk dat ik het na de bevalling koop.
Ja en dat is mega Mek ik snap er ook niks van dat jij zo lang mag rondlopen? Is heel je vruchtwater weg?