Hallo, Ik zit in onzekerheid, word er gek van!!!!! In dec een curettage gehad, wegens ma ruim 2 weken geleden 1 dag bloed verloren/ongesteld geweest. Daarna al 2 weken lang kramp van ongesteldheid,maar er komt nix. Ok maar doe ik test, niet zwanger by cb, haal je test strip eruit zie je een heel vaag blauwe streep!!!!! Wel zwanger? Niet zwanger? Lichaam op de hobbel? Iemand hetzelfde meegemaakt? Ik hoor het graag!!!! Alvast bedankt!!!! Liefs mij
Ik denk dat je lichaam nog in de war is na de curretage. Een lichte streep op de strip van een digitale test wil helaas niks zeggen. Daar mag je niet naar kijken, er schijnt altijd een streep te staan. Dus voor nu zeg ik niet zwanger, helaas. Sterkte & succes!
Er staat duidelijk in de gebruiksaanwijzing van cb, dat je nooit naar de strepen mag kijken bij een digitale test.
Eens met mijn voorgangers. De digitale test kan niet afgelezen worden aan de hand van de streepjes. Ik had ook toen ik niet zwanger was, twee streepjes op die test. En ik was echt niet zwanger. Sterkte!
Het is al 6.5 week naar curettage en by de cb was er een 2e streep vaag te zien. Zyn er ook mensen met positieve ervaringen? Xxx
Bedankt voor voorgaande reacties!!!! Maar het duurt allemaal erg lang en dat ni ongesteld worden is killing me!!!!!! Last van buik krampen al 2.5 week. En nog paar zwangerschapskwaaltjes. Denk dat ik morgen wel ff gyn ga bellen. Xxx
Ik denk dat het inderdaad verstandig is de gyn te bellen morgen. Van de clear blue test kun je inderdaad niet uitgaan helaas. Ik snap heel erg je frustratie, zeker als het al zolang duurt! Succes ermee, hopelijk kun je snel terecht bij de gyn
Er verschijnen helaas altijd streepjes op de CB digital, zo zijn ze gewoon gemaakt. Als je man de test zou doen en hem uit elkaar zou halen dan zou hij er waarschijnlijk hetzelfde uitzien. Ieder lijf reageert anders na een miskraam. Misschien heb je nog wat restweefsel waardoor je steeds die buikpijn hebt. Hoeft helemaal niks ernstigs te betekenen, het is niet niks waar je doorheen bent gegaan! Meestal ruimt je lijf de restjes op bij de volgende menstruatie. Sterkte en succes!
Nog ff een reactie. Morgen ga ik gyn bellen hoor . Moet toch nog ff kwyt. vrydag een cb test gedaan op die strip nix te zien en waardoor ik het nu extra vreemd vind op die van gister dus wel. Dit is dus beetje vreemd. Hoop dus morgen afspraak te kunnen maken, duidelijkheid of er een restje zit, of een beeb of lichaam op hobbel.