ervaringen touwtjes spiraal inkorten

Discussion in 'Anticonceptie' started by Kaatje85, Jan 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Hallo
    sinds een paar maanden heb ik een koperspiraal. Nu loop ik tegen het probleem aan dat ik tijdens mijn menstruatie last heb van de touwtjes. Deze prikken inwendig. Nu heb ik bij de nacontrole aan de huisarts gevraagd of de touwtjes korter gemaakt kunnen worden. Zij zei dat dat kon maar dat het ook gebeurd dat ze dan stugger worden en juist nog gemener prikken

    wie heeft hier ervaring mee ?
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Helemaal niemand ?
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Hmm, bij mijn mirena zijn ze wel ingekort en geen prikken. Mn man grapte er laatst wel over, maar of dat serieus was? ;)
     
  4. Anngie

    Anngie Lid

    Jan 5, 2014
    10
    0
    0
    Bij mij ook ingekort en juist minder last gekregen.
    Ook mijn vriend maakte er grapjes over, dat ik hem prikte. Maar dit maakte geen heel serieuze indruk.
    Ik had er in ieder geval geen last meer van :)
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Bedankt voor jullie reacties. Voor zover ik weet heeft mijn man er geen last van.Hij komt echt alleen zo laag dat het bij mij prikt tijdens mijn ongi ( zakt allemaal wat verder door verzakking :( ).
     
  6. Bbtje

    Bbtje Bekend lid

    Jan 7, 2014
    796
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mij waren ze te ver ingekort, dat is ook niet fijn kan ik je zeggen. Met verwijderen is dat heel wat gedoe geweest. :(
     
  7. noa10

    noa10 Lid

    Aug 14, 2013
    26
    0
    0
    Bij mij prikten de touwtjes van mijn mirena spiraal en ook mijn man had er last van. Ik heb ze wel korter af laten knippen tot in mijn baarmoedermond. Het weghalen vond ik niet heel vervelend, ze had ze zo te pakken. En mijn overweging was ook liever heel even vervelend dan al die tijd dat geprik. Maar ik heb dus geen last gehad dat ze stugger werden.
     
  8. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Bedankt. Had idd gelezen dat als ze tekort zijn hij ook bij de gyn verwijderd moet worden. Het is echt alleen tijdens mijn menstruatie. Wacht het nog 1 maand af en dan ga ik ze toch laten inkorten
     

Share This Page