Heb met 4 weken online ingeschreven ze belde vlak daarna dat ik bij een andere vk echo heb was vorige x ook. Ze hebben geen apparaat daar, dorp he haha. En dat ik dus met 7 weken al mocht omdat ik gestart ben met bloedverlies ookal zit ik daar helemaal niet overin ga ik daar natuurlijk geen nee tegen zeggen haha
Ja daar heb je helemaal gelijk in!! Bel morgen direct Ja zeker spannende tijd gaan we tegemoet !! Hier ook niet echt veel klachten. Af en toe een steekje en me borsten heel licht gevoelig. Gewoon proberen te genieten!!
Bij onze vk praktijk kunnen we ons ook online aanmelden zie ik nu net. Wat vervelende starten met bloedverlies Ik hoop ook dat ik ietsjes eerder mag dan normaal Ik zal het morgen wel horen!!
Klopt best prijzig. Eur 50 en dan ook Eur 5 verzendkosten. Het is wel een heel groot boek, 21 x 21cm en 86 pagina's. Daar kun je hele verhalen kwijt! Ik vind dat ons wondertje dit waard is!
Bibi ik ga al met 7 weken Dacht dat mijn ongesteldheid kwam maar zette niet door dat hoor je wel vaker dus zit er echt niet over in Deesdees ik vergeet ook steeds dat ik zwanger ben hihi Ben niet nerveus, t zit wel goed
Zoo heb me aangemeld via de site!! Hopelijk word ik morgen terug gebeld en dat ik ook met 7 weken mag komen.
Hier alles medische voorgeschiedenis, opleiding etc. Scheelt denk weer met intake maar snap t nie want ze hebben mij al in dossier van mijn eerste
Goh ja wat vreemd zeg!! Ja dossier hebben ze dan nog wel bewaren ze geloof ik 6 of 7 jaar dacht ik ongeveer
Hey bibi nee hij is echt geheim ik kan ook alleen vrienden toevoegen . Je mag me een pbtje sturen maar misschien ben jij wel diegene die ik net heb toegevoegd hihi
Even ego; ik heb zo'n zin om babyspulletjes te kopen! Hedl onverstandig, zeker omdat ik geen idee heb wat het wordt en ik helemaal niet zo can uni-sex dingen ben. Bij mijn dochter hebben we het iedereen verteld, maar deze keer houden we het voor iedereen geheim! Jullie?
Wij willen het waarschijnlijk zelf nieteens weten, maar dat kan ook nog veranderen Ik zou het alleen bijvoorbeeld niet bij een 20 wekenecho willen weten, vind dat dat toch een medische echo is en wil dat niet samen.
Wij willen het wel graag weten. Bij ons zoontje met 16 weken een pretecho gedaan en kwam direct uit dat het een jongen was. Was er zelf van overtuigd dat het een meisje was. Hier toch weer het idee dat het weer een jongen gaat worden haha!
Hallo allemaal! Hier vorige week woensdag getest en rond 19 september uitgerekend! Mag ik bij dit clubje? spannend allemaal he!!!
Leetje25 Welkom en gefeliciteerd! Fijn dat je voor de start van MMM zwanger geworden bent! Geslacht Willen we graag weer weten. Bij de jongens geslachtsbepalende echo gehad rond 16 weken en met de 20 weken echo werd het bevestigd. Niemand die het wist. Ons geheimpje! Dat zou ik het liefst weer zo doen, maar.. Ik weet niet of dat gaat lukken. Onze oudste is bijna 4 en zal misschien makkelijker iets kunnen verklappen. Als in.. De babykamer is roze/blauw. Of.. Mama heeft roze/blauwe kleertjes gekocht. Ze zullen 'm vast uithoren!
Bij mijn dochter wist ik zeker dat het een meid was. Nu zegt iedereen dat het weer een meisje is (ik schijn een meidenmama te zijn). Toch heb ik zelf geen duidelijk voorgevoel. Sommige Dagen denk ik "zeker een meisje".. Dag later "duidelijk een jongen".. 16 weken pretecho en dan weten we het. Vindt het nu (weet niet waarom) minder belangrijk dan de eerste keer wat het geslacht is. Ik wilde altijd heeel graag een meid en ik heb nu een fantastische dochter, dus voor mij is het om het even. Vindt jongens ook zo schattig en lief voor hun mama's meestal! Zeker na de miskraam heb ik zoiets van; "als het maar gezond is", maar dat geldt ongetwijfeld voor iedereen!