(Geeft mij een beetje hoop.. denk dat ik vrijdag een testje doe, is dan ook 10 dpo, heb zoveel symptomen die ik met de vorige zwangerschappen ook had) Ow haha, zie dat je gister ook al hebt getest.. Welke test heb je eigenlijk?
Hey jij bent in het crg in brussel geweest voor de echo! Is mijn zoontje en dit wondertje verwekt Proficiat met de goede echo
BabyD. Bij mij zien de kruidvat 2v5 euro en de action er ook zo uit. zal even een foto van de kruidvat zoeken van gisteravond en vanmorgen. Mijn etos test (hier vanmiddag geplaatst) had toch wel al een iets duidelijker streepje. Ik zit overigens pas op 4 of 5 dagen voor NOD. Ik heb een test liggen maar ik test pas donderdag weer Hoop ik
Echt waar... ik had tuurstreep op 16 01. Toen zag mijn man op 18 01 ook de streep en nu dit. T gaat te langzaam denk ik... Weet niet waar ik zit in de cyclus!
Dat kan ik me heel goed voorstellen. Ik heb vorige maand een vroege miskraam gehad dus kan me enig zins voorstellen hoe je je voelt... Ik was 3 dagen overtijd! Op die foto waar 2 foto's staan vind ik het streepje te dicht bij de controle lijn staan... op de onderste test (die is van vanmorgen) staat het controle streepje erg dichtbij de controle streep snap je wat ik bedoel. Ik hoop dat ik het testen nu tot donderdag uit kan stellen hoor..... maaaaaaaaar dat rot lichaam he geeft zoveel kenmerken.. Misselijk pijnlijke borsten humeurig en ja mijn lievelings eten halverwege niet meer lusten.