Geen woorden voor.... Jullie hebben allemaal zo hard gevochten en je mag met recht ontzettend trots zijn op jullie prachtige meisje! Veel sterkte!
Oh... meid... wat een horror... Zooooooooveeeeeel sterkte gewenst maar NIKS zal dit oplossen... Dikke knufff...
Micchan@ Weet geen juiste woorden te vinden . Sterkte met het grote verlies van jullie lieve meisje. Pink een traan weg Dikke knuffel shaddix ook voor jouw een knuffel .
Verschrikkelijk! Gecondoleerd met het gigantische verlies van jullie dappere, sterke en mooie meisje. Ook voor Shaddix en gezin: sterkte!
Ik was een stille meelezer, maar ik wil je onwijs veel sterkte wensen met het verlies van jullie prachtige sterke meid
Nee! Oh wat erg Ik heb ook niet heel veel geschreven, je kent me niet, maar ik zag je veel voorbij komen op dit forum. Maar jullie zijn geen dag uit mijn gedachten geweest. En nu lees ik dit, wat verschrikkelijk Michan, maar ook jou man, Shadixx en overige familie heel veel sterkte. Het helpt geen bal voor jullie verdriet dit berichtje, maar wilde jullie gewoon even laten weten dat ik aan jullie denk, en met jullie meeleef.
meid en man heel veel sterkte. Laat het op je afkomen en schrijf van je af. Verwijd je zelf niets. Mijn ervaring is bij twijfel echt doen.
wat ontzettend verdrietig en oneerlijk.... heel veel liefs voor jullie allemaal.... rust zacht misha....