wie bij 2e zwangerschap weer bekkeninstabiliteit?

Discussion in 'Zwangerschap' started by indy22, Jan 19, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ik heb heftige bekkeninstabiliteit met ischias gehad bij zwangerschap bij mijn oudste en het heeft nog dik 1,5 jaar flink nagesleept (rolstoel). De zwangerschappen daarna heb ik alleen ischias gehad. Dat werd ook weer minder toen ik manuele therapie kreeg. Heb meerdere therapievormen geprobeerd en dit heeft als enige geholpen.
     
  2. muppet83

    muppet83 Bekend lid

    Nov 2, 2011
    678
    0
    0
    @Baby-engel: wat hield die manuele therapie precies in??
     
  3. indy22

    indy22 Fanatiek lid

    Oct 20, 2012
    1,829
    25
    38
    Wat rot zeg!! Dikke knuffel voor jou:(
    Fijn dat zoveel mensen hierop reageren!
    Stiekem wel hoopvol om twee positieve berichtjes te lezen maar het is me wel duidelijk dat die in de minderheid zijn..

    Ik heb overigens niet nog maanden of zelfs jaren last gehouden. Het vreemde was dat ik zodra ik bevallen was (en de spreken we over een uurtje later) weer kon lopen, tot mijn grote verbazing want ik had daarvoor echt enorm veel pijn. En na drie maanden was zelfs de overgebleven pijn verdwenen.. Ik heb nu enkel nog bekkenpijn voor mn menstruatie (misschien een beetje gek maar twee dagen vooraf heb ik echt weer enorme bekkenpijn en kan ik weer bijna niet staan). Dus ik weet niet of dat een positief teken is wat betreft herstel..

    Ik ben inderdaad wel ook bezig met het trainen van mijn onderrug en van mn buikspieren. Al weet ik niet of ik goede oefeningen heb voor mn buik Mams1!

    Ik geloof ook wel dat ik er een volgende keer beter mee om kan gaan omdat ook ik me niet wilde aanstellen. Ik werd boos van de pijn en negeerde het tot ik echt niks meer kon.
    Nam zelfs extra vaak de trap in de hoop dat door in beweging te blijven de pijn minder zou worden (grote fout!!) Dus goed om te lezen dat het voor sommige mama's een tweede keer misschien niet minder was maar wel beter te dragen.

    Overigens nog nooit van Cecile Rost gehoord maar dat ga ik ook zeker eens opzoeken.
    Al met al heel erg bedankt voor alle reacties!
     

Share This Page