26 weken en buikpijn

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Nietverwacht, 23 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nietverwacht

    Nietverwacht Bekend lid

    9 okt 2013
    769
    116
    43
    Tiel
    Hoi dames

    ik heb even een vraagje, ik was begin deze week ziek en dacht dat ik daardoor buikpijn had. Alleen nu ben ik dus niet meet grieperig maar heb ik nog steeds af en toe flinke buikpijn! voornamelijk in mijn bovenbuik aan beide zijkanten. Iemand een idee? het doet flink zeer en weet dan echt niet zo goed wat ik moet doen.

    Iemand die dit kent? :)
     
  2. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Voelt je buik dan ook hard en gespannen aan?
    Zit er geen regelmaat in,dan zijn het waarschijnlijk harde buiken.
    Dat is normaal maar het kan ook een teken zijn dat je teveel doet of teveel stress hebt.dan kun je het beste ff rusten,gaan liggen als het kan en evt een warme kruik pakken of een warm bad/douche.
     
  3. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    O en als je het niet vertrouwd kan je ook de verloskundige bellen,soms kun je ook harde buiken krijgen van een blaasontsteking,de symptomen van een blaasontsteking zijn in een zwangerschap soms moeilijk te herkennen.
     
  4. GioiaRo

    GioiaRo Nieuw lid

    27 jan 2014
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben 27 weken zwanger en ook veel buikpijn.. Bij mij komt het door harde buiken maar in mijn vorige zwangerschap deed dit echt nooit zo'n pijn. Alsof m'n buik elk moment kan ontploffen 😜

    Ik vraag me ook af of dat normaal is...
     

Deel Deze Pagina