nou, zo rond de 99% Ik denk dat de test dan wel veel duidelijker zou moeten zijn, ben ook echt ongesteld geweest 2 weken terug. Hij reageerd op de eisprong (daar deed ik hem voor, wilde weleens weten wat een zwangerschapstest dan doet)
Dag 8 eisprong kan hoor. Ik heb het ook gehad, altijd tussen dag 7 en 10. Ik had hier toendertijds op forum gelezen dat ik niet zwanger zoukunnen raken aangezien ik wel 28 dagen cyclus had. Ik ben meteen zwanger geraakt en bij de echo hebben ze bevestigd dat ik een vroege eisprong heb gehad
Kan inderdaad, ook met andere merken. Zie ook dit topic: http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/492754-kv-test-reageren-op-eisprong.html Vaag hè dat dat kan. Alhoewel HCG ook voor een deel uit LH bestaat. De zwangerschapstest zal dan wel op dat deel LH reageren.
Ja, echt heel raar om te zien dat je dan dus gewoon een lichte streep krijgt. Zal inderdaad er wel mee e maken hebben dat in hcg ook lh zit, anders kan ik het niet verklaren. Maar ik was gewoon nieuwsgierig om dat eens uit te proberen, ik weet dat testen ook reageren op thee en cola (heb ik ooit eens een topic over gehad )